פרסמתי באא"ר ואמרו לי להעביר לפה.. תוכלו לעזור לי?

ווינדוס

משתמש פעיל
אני מעונינת לקנות מחשב נייד יד ראשונה/ שניה
אני לא צריכה אותו לתוכנות כבדות,
רק אינטרנט, סרטים וכו'
ואין לי הרבה כסף :(
איזה מחשב ממליצים לקנות?
שיהיה אבל מהיר ולא מעבד איטי נורא,
ואם אתם מכירים טכנאי מחשבים טוב, מנסיון! אשמח לשמוע גם
אשמח לכל מידע
תודה רבה רבה

קדוש!!!

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עוד משהו קטן:
יש למישהו מושג באיזה פורומים אני יכולה לשלוח הודעות ובאיזה לא? (מתי, איך, כמה ולמה...)
וגם: מה נקרא הודעה ומה תגובה? לפי מה?
תוכנה וחומרה רשתות והמסתעף אמנות ויצירה חדר מורים
אולי יש עוד אני לא זוכר
מחודשיים גם באא"ר

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש למישהו מושג באיזה פורומים אני יכולה לשלוח הודעות ובאיזה לא? (מתי, איך, כמה ולמה...)
רוב הפורומים המקצועיים כמו צילום, כתיבה או עיצוב גרפי צריך להירשם אליהם מראש כדי להגיב.

באא"ר צריך וותק של חודשיים*
בינתיים הנה רשימה חלקית שפתוחה לכולם:
פורום אמנות ויצירה
פורום קהילת תכנות
פורום אנימציה
ובעצם כמעט כל התתי פורום חוץ מאא"ר

*בהצטרפות לקהילה מקצועית (לא כולם נחשבים ככזה) או ברכישת מנוי פרימיום ניתן להגיב מיד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה