פרסומות באתר

ציפורת

משתמש רשום
אני מעוניינת להתקין פרסומות באתר.
לא פרסומות של גוגל כי אז יש בעיה עם התוכן...

ראשית כל, האם את הפרסומת העסק צריך להביא ולי נשאר רק להטמיע זאת באתר?
או אני צריכה לפנות לבעלי מקצוע שמתמחים בהכנת באנרים ופרסומות?

וכמו כן, האם יש איזה תוסף מומלץ להטמעת באנר הפרסומת באתר?

ואם יש לכם גם מידע על עלויות (כמה עולה לעסק לפרסם באנר באתר, כמה בעל מקצוע לוקח על הכנת באנר, ובכמה יש לי לתמחר את הטמעת הפרסומת באתר)

אשמח לכל מידע כי אני ממש בורה בנושא.
(אני מודעת לזה ששאלתי הרבה שאלות, מי שיודע לענות לי אפילו על חלק קטן מהן, תבוא עליו ברכה.)

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש תוכניות שותפים כמו clickon שאת בוחרת איזה פרסומות לשים. (יש להם גם כן פרסומות ממש לא צנועות,)

ציפורת

משתמש רשום
אני מבינה ששאלתי שאלה מידי מקיפה...
נתחיל עם השאלה הכי חשובה לי בתור בונת האתר ואולי אתם הכי תדעו לענות לי עליה בתור בוני אתרים:
יש תוספים מומלצים להטמעת באנר הפירסומות באתר?
או במילים אחרות: איך מטמיעים את הפירסומות?

ציפורת

משתמש רשום
אם מדובר ב-html שצריך להטמיע בוידז'ט, אני יודעת איך עושים זאת.
זה תמיד מגיע כ- html?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה