תקשורת פריצת נוקיה 225 לסים כשר

Harry Potter

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
איך עושים את זה?
זה עולה כסף?
מדובר בסים של רמי לוי..

haiosi

משתמש פעיל
חנות בגאולה ברחוב מלכי ישראל 17 - ליד חנות ספרים "יפה נוף פלדהיים" - עשה לי בחינם כי ניידתי להוט. אפשר גם לנייד אצלו לגולן.
אגב, הוא עשה לי את הפריצה למכשיר נוקיה 105 דור 4 (2023) שקניתי ב-100 ש"ח באלי אקספרס (עברית מלאה - הגיע לי תוך 8 ימים):
ק.ש.

Harry Potter

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
תודה לשניכם
בסוף פרצתי אותו לבד. בגלל שאני ברמי לוי זה פריצה חד פעמית ולכן אם אני מכניס כרגע את הסים לטלפון אחר הוא יחסם לי מיד.

haiosi

משתמש פעיל
תודה לשניכם
בסוף פרצתי אותו לבד. בגלל שאני ברמי לוי זה פריצה חד פעמית ולכן אם אני מכניס כרגע את הסים לטלפון אחר הוא יחסם לי מיד.
פרצת לבד - זה אומר שהכנסת את הסים והוא עבד מיד בלי להחסם? או שהוא נחסם והתקשרת אליהם והם פתחו לך?

Harry Potter

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
או שהוא נחסם והתקשרת אליהם והם פתחו לך?
זה מה שעשיתי..
בהתחלה זה עבד בלי להחסם, ואחרי כמה דקות נחסם, והשתחרר, ונחסם שוב.
אז פרצתי (התקשרתי אליהם) וזהו.

Harry Potter

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
פריצה קבוע או חד פעמי?השאלה אם אפשר להוציא את הסים...

מה צריך להגיד להם?
אומרים להם שהסים נחסם, ואז הם מבקשים מספר IMEI, לא נותנים להם את של הטלפון שבו אתה משתמש אלא של טלפון כשר. ואז הם פותחים.
זה פריצה רק עד שמכניסים את הסים לטלפון אחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה