פריעה מוקדם מאוד של מסלול צמוד מדד

בלבנון ישגה

משתמש רשום
לקחתי עכשיו משכנתא לשיפוצים ע"ס 330 אש"ח.

השליש צמוד מדד, אני מאוד לא מעוניין בו, ורק לקחתי אותה כדי לקבל השתי שליש האחרים.

יש לי מספיק כסף, ב"ה, לפרוע רובו. עד כמה מהר אני יכול לפרוע?

אני שואל בין לגבי מה הבנק המלווה ירשה לי, ובין לגבי איך שזה ישפיע על לקיחת משכנתא בעתיד.

תודה רבה מראש, לכל המומחים באתר, שנותנים מזמנם וחכמתם היקר לענות על שאלות פשוטות כאלו.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
לקחתי עכשיו משכנתא לשיפוצים ע"ס 330 אש"ח.

השליש צמוד מדד, אני מאוד לא מעוניין בו, ורק לקחתי אותה כדי לקבל השתי שליש האחרים.

יש לי מספיק כסף, ב"ה, לפרוע רובו. עד כמה מהר אני יכול לפרוע?

אני שואל בין לגבי מה הבנק המלווה ירשה לי, ובין לגבי איך שזה ישפיע על לקיחת משכנתא בעתיד.

תודה רבה מראש, לכל המומחים באתר, שנותנים מזמנם וחכמתם היקר לענות על שאלות פשוטות כאלו.
תלוי בבנק, ותלוי מה תסביר על הפירעון המוקדם.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

lizi_g

משתמש פעיל
מה ההיגיון שצריך להסביר להם ??
פשוט אתה פורע .
מה זה שידוך ?

evyatar19

משתמש רשום
פשוט אתה פורע .
מה זה שידוך ?
בא נגיד שהייתי פורע השליש ברגע שההלואה השלימה נכנס לחשבון, גם זה בסדר?!

הם הרי מחייבים שליש צמוד מדד כדי להגן על עצמם, לא?

ראובן 23

משתמש מקצוען
בנק ישראל מחייב שליש בריבית קבועה לגבי הצמדות אין שום חיוב.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
פשוט אתה פורע .
מה זה שידוך ?
זה לא שידוך.
אבל זה תרגיל נפוץ מידי שנקרא פיתוי.
בצורה מיידית ובולטת לעין, זה עלול לסמן רע את הלקוח ועוד יותר את היועץ.
בפעם הבאה שתרצה מהם משהו.. יסבירו לך שהם לא השידוך שלך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה