פרויקט על מרכז לנגינה

אלישבעעעע

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היי!!
אני עושה פרויקט בתקשורת חזותית ובחרתי נושא :
מרכז שיש בו כלי נגינה מכל הסוגים ואנשים שיש להם תחביב לנגינה או מוזיקאים שרוצים להתנסות בכל מיני כלים, או סתם חובבנים יכולים לבוא לשם ולנגן בכלי שהם רוצים

השאלה שלי אם קיימים מקומות כאלה או מיזמים דומים לו? אשמח לשמוע
אשמח לקבל רעיונות וכו לפרויקט שלי.

מוטי בוקסבו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מקהלת מלכות הפיקה לפני כשנה קליפ על השיר הללו-קה במוזיאון כלי נגינה בירושלים, תבדוק שם...
מצורף הכתבה:

mail

מיוחד! מקהלת מלכות מבקרת במוזיאון המוזיקה העברי בירושלים ומבצעת את 'הללויה'. קליפ חדש!

בלב שכונת נחלת שבעה הירושלמית שוכן לו מוזיאון המוזיקה העברי אשר נפתח לקהל הרחב אך לפני שנה. המוזיאון היחיד בסוגו, חושף צוהר לעולמם של כלי הנגינה השונים שליוו את זמרת העם לאורך השנים בארצות מגוריו, ממדינות אשכנז ומזרח אירופה, דרך מרכז אסיה, מדינות הבלקן, מרוקו ואנדלוסיה ועד תימן עיראק ומצרים.

מאות רבות של כלי נגינה נדירים, עתיקים ומגוונים מוצגים בשבעת חדרי המוזיאון, המחולקים לפי הז'אנרים השונים של הנגינה היהודית לדורותיה. כאן, בין שבעת החדרים, בחרה מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר להשמיע את המזמור 'הללויה' החותם את ספר התהלים המספר על כלי הנגינה המהללים לקב"ה - בתקע שופר, בנבל וכינור, בתוף ומחול, במנים ועוגב, בצלצלי שמע ובצלצלי תרועה.

כלי הנגינה הופכים הפעם לשותפים מלאים בחוויית הצלילים המצולמת, כשכל אחד בתורו משמיע את הצליל המיוחד לו במזמור, בהפעלת צוות הנגנים הנרחב שקפץ גם הוא לביקור במוזיאון.

המיזם, ההפקה ויצירת הקונספט המוזיקאלי והוויזואלי הם של המעבד ומנצח המקהלה פנחס ביכלר. מי שמשמש כסולן ביצירה הוא בעל המנגן אהרון ברייער שמבצע את יצירתו של אביו הרב יוסף צבי ברייער. על העיבוד המוזיקאלי והתזמור ארי פרקש. צילם וערך: יחיאל שדה.

פורשת את חסותה על המיזם – מערכת 'היכל הנגינה', היוזמה הברוכה החדשה המאפשרת לרכוש את אוצרות המוזיקה החסידית דרך קווי טלפון ואימייל לכלל הציבור. טלפון: 077-97-10-100, אימייל:https://drive.google.com/file/d/0B5YoTJ1tJ0Rbd242bjFNVWE0S1k/view

לצפייה ביוטיוב:

להורדה מג'מבו מייל:

https://www.jumbomail.me/he/Downloads.aspx?sid=4B50715138433350476E44464B3342347436653838673D3D

שמואל ק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
היי!!
אני עושה פרויקט בתקשורת חזותית ובחרתי נושא :
מרכז שיש בו כלי נגינה מכל הסוגים ואנשים שיש להם תחביב לנגינה או מוזיקאים שרוצים להתנסות בכל מיני כלים, או סתם חובבנים יכולים לבוא לשם ולנגן בכלי שהם רוצים

השאלה שלי אם קיימים מקומות כאלה או מיזמים דומים לו? אשמח לשמוע
אשמח לקבל רעיונות וכו לפרויקט שלי.
שאלה: הפרויקט הזה, זה משהו שאמורים לבצע או רק להביא רעיון?

אלישבעעעע

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה פרויקט וירטואלי כזה, הוא לא באמת קיים (הלוואי שהיה...), אבל עושים לו מיתוג מ א' ועד ת' כולל הכל, ולכן גם עושים מחקר ובודקים מתחרים כאילו הוא באמת הולך לקרות...

שמואל ק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
חבל.....
על כל פנים זה חייב להיות מקום
שאני יכול להגיע לשם בקביעות בצורה פחות או יותר מסודרת
(ופה יש מקום להרבה צורות לארגן את זה)
כי מוזיקאים מגיעים בשביל להשקיע ולא סתם לראות וללכת
אחרת זה יהיה אטרקציה משפחתית לחופש....
או שתהיה הכוונה
לדוגמא: התלהבתי על הנבל, אז יגידו לי איך אני ממשיך
איפה לומדים מה לקנות וכו'

.נחמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אולי אפשר לדמיין את זה כמו מכון כושר...
הרבה כלים ויש מדריכים/מוזיקאים שמוכנים ללמד ולהדריך קצת למי שמעוניין
עם אפשרות להיות מנוי/ חד פעמי
בהצלחה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה