פרויקט חדש לציבור הליטאי

ערבה עם לבלוב

משתמש חדש
מישהו יודע איך אפשר להרשם?
לפי מה שאני שומע זה המקום
היחיד שיש בו את כל הדברים החשובים.

לא ממליץ לרוץ כ"כ מהר.
1. היה שם פרוייקט "אילת השחר" שנפל רק לאחרונה.
2. עדיין לא ידוע מחירים, קבלן/קבוצת רכישה וכו'.

ערבה עם לבלוב

משתמש חדש
מה זה הדברים החשובים מבחינתך?
א' גבעת המורה נחשב היום למקום הכי מוצליח בפריפריה,
מבחינת מוסדות, עבודות, כוללים, וכדומה.

אבל מה שהכי חשוב מבחינתי זה שהבנתי שהרב פרבשטיין

הולך להיות מעורב ברמה גבוהה בכל התהליך, ומי שמכיר מבין את המשמעות של זה...

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מישהו יודע איך אפשר להרשם?
לפי מה שאני שומע זה המקום
היחיד שיש בו את כל הדברים החשובים.
תרשה לי לא להתייחס לפרסום סמוי.
אבל אם כבר ידוע לך שהרב פרבשטיין מעורב, למ לא תשאל אותו איך נרשמים?!

חשבתי ש...

משתמש פעיל
הסיבה שנפל היה לאחר שזכו במכרז כי הקבלן לא שילם תשלום מסוים בזמן וכשיו הם מתמודדים שוב לזכות בפרויקט הזה

דווקא מכיר מישהו שנרשם בזמנו, הוא אמר לי שכששמע שהקבלן לא עומד בסיכום כבר החליט לבטל, למרות הפסד של אלפי שקלים, ואז הם הודיעו שמבטלים ומחזירים את כל הכסף, כולל דמי רישום.
האמת, כל הכבוד להם, לא יודע כמה היו עומדים בזה. הם השקיעו כסף בפרסום וכנסים וזה לא נפל על הלקוחות למרות שזה בכלל לא היה אשמת המארגנים.

נערך לאחרונה ב:

מה שאני

משתמש מקצוען
היום ביתד פורסם רשמית שהפרויקט נפתח להרשמה תחת פיקוח של הרב פרבשטיין

מה שאני

משתמש מקצוען
לאחר שיחה ארוכה עם נציג מכירות מתברר כך מדובר במכרז שיתקיים בעוד כשבועים על 17 דונם בו יבנו 250 יח"ד כשיש אופציה עתידית לעוד שטחים צמודים לעוד 500 יח"ד.
מבדיקה שלהם להביא את הפרויקט ליזמים ייקר את העלויות בכ200 אל"ש ליח"ד ולכן הולכים בקבוצת רכישה דבר שיביא מחירים סופיים לפי הערכה בעוד כ3 שנים (צפי לסיום הפרויקט) של כ-מליון לדירת 4 חדרים 100 מ"ר (מחיר כיום 3 חדרים בחריש) בהיות שמדובר בקבוצת רכישה יתכנו שינויים לכל כיוון גם לטובת הקונים. היזם הינו רפי הופמן שחתום על כל בניית רמת שלמה העושה זאת לש"ש ולא לשם גריפת הון וכן העירייה והעומד בראשה עומדים יד ביד לימין הפרוייקט דבר שימנע עיכובים דוגמת אחיסמך.
אין בכל הנ"ל המלצה או חוו"ד.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מדובר בקבוצת רכישה יתכנו שינויים לכל כיוון גם לטובת הקונים
אתם מכירים קבוצות רכישה בעשור וחצי האחרונים שהיו שינויים לטובת הקונה?
באופן גורף בשנים האחרונות השינויים הם לטובת המוכר. ומדובר בשינויים של עשרות אחוזים.
ואם נוסיף את שנות ההמתנה הארוכותתת הפרויקט הופך ללא ריווחי.

מה שאני

משתמש מקצוען
ואם נוסיף את שנות ההמתנה הארוכות הפרויקט הופך ללא ריווחי.
הם אומרים שראש העיר מדבר שתוך שנה ניתן להתחיל לבנות כך שמדובר על כ3 שנים דבר שלא לוקח יותר מהר בכל פרויקט קבלן אחר שגם בו בצמוד למדד המחיר עולה בעשרות אחוזים ורפי הופמן משער שלפי הקצב הזה זה יסגר על מליון ל100 מ"ר
כמובן כל זה ציטוט שלהם

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הם אומרים שראש העיר מדבר שתוך שנה ניתן להתחיל לבנות כך שמדובר על כ3 שנים דבר שלא לוקח יותר מהר בכל פרויקט קבלן אחר שגם בו בצמוד למדד המחיר עולה בעשרות אחוזים ורפי הופמן משער שלפי הקצב הזה זה יסגר על מליון ל100 מ"ר
כמובן כל זה ציטוט שלהם
בכל הפרויקטים אמרו ואמרו. ואין קשר בין הנאמר לנעשה.
השאלה היא האם יש ערבויות להבטחות.
לדוגמא:
מה קורה אם לא מתחילים לבנות עוד שנה?
האם הם מבטיחים לשלם שכירות לאחר X חודשים של עיכוב במסירת המפתח.
אם כן יש על מה לדבר אם לא אז זה עוד פרויקט של קבוצת רכישה שחייבים לשקלל את כל הנתונים לפני שניגשים אליו.

דוי

משתמש מקצוען
כמובן כל זה ציטוט שלהם
מה הקשר ראש העיר איך הוא קשור לזכיה במכרז או לבניה?

למעשייה

משתמש פעיל
כמובן כל זה ציטוט שלהם
בהנחה שאכן בעוד שנה יתחילו לבנות, עדיין לא נראה לי שאפשר לאכלס פרויקט תוך שנתיים מאז שהטרקטור הראשון עלה על הקרקע.
ייתכן שלהשקעה זה שווה, כשמשלמים לפי קצב ההתקדמות.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אישורי הבניה ודאי קשורים אליו עיין ערך אחיסמך זה מה שעיכב את הפרויקט בכמה שנים טובות חוסר הרצון של העירייה
באחיסמך היו שלל בעיות נוספות שעיכבו את הבניה במספר שנים, בעיות שלא קשורות לעיריה.
בקרית ספר במספר קבוצות רכישה שנות הבניה שילשו את עצמן, ותוספת התשלום על הבניה היתה משמעותית.
ועדיין חלק מן הקבוצות לא התאכלסו.
קבוצת רכישה היא עסק מורכב שיודעים היכן מתחילים ולא יודעים היכן מסיימים.
גם בנושא הזמן וגם בנושא הכסף.
וליזמים עם כל הרצון הטוב אין אפשרות לצפות ולחזות מראש מה יקרה.

מה שאני

משתמש מקצוען
האם הם מבטיחים לשלם שכירות לאחר X חודשים של עיכוב במסירת המפתח.
אם כן יש על מה לדבר אם לא אז זה עוד פרויקט של קבוצת רכישה שחייבים לשקלל את כל הנתונים לפני שניגשים אליו.
דיברתי שוב עם איש מכירות של הפרויקט והוא אמר שודאי שבחוזה עם הקבלן (שיחתם לאחר הזכיה במכרז בעוד שבועים) הוא יתחייב על תאריך איכלוס ושכירות מאחרי תאריך מסוים כמו שמקובל בגדול בכל פרויקט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה