פרויקטים חדשים ברכסים

עד מתי

משתמש מקצוען
ובכל אופן, אם אני רוצה אזור ליטאי ישיבתי יותר אין חיה כזו ברכסים? לא שחלילה מדובר בגזענות יותר בקטע של חברה מתאימה..
ברכסים אין כ"כ את החילוק הזה לדעתי
אני לטאית, - בכיתה של הבת שלי בבית יעקב , בערך חצי חצי מבחינת כמות ספרדים/אשכנזים
יש הרבה ספרדים בני תורה
אבל מי שמפריע לו אולי לא כדאי לו בכלל שיבוא לרכסים
כי יש הרבה ספרדים ומעט מאד גזענות
יש אשכנזים שחייבים את הגזענות הזו בלי זה חסר להם טעם בחיים

רמה ד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי כרגע הצעה מעניינת של דירה 5 חדרים ברכסים למכירה
תנאי תשלום
פרטים באישי

dinana

משתמש חדש
ובכל אופן, אם אני רוצה אזור ליטאי ישיבתי יותר אין חיה כזו ברכסים? לא שחלילה מדובר בגזענות יותר בקטע של חברה מתאימה..
למה ספרדים הם לא חברה מספיק מתאימה בשבילך? ב"ה ברכסים כמעט ואין את השטויות האלו, אני רכסימית ספרדיה גאה, יש לי חברות מכל הסוגים, השכנות פה מכל הסוגים וכולנו חיות בהרמוניה ולאף אחד זה לא מעניין מאיזו ארץ עלתה הסבתא

zkzbhe

משתמש פעיל
המחירים שכתבתי באמת לא מדויקים אבל בשקלול של מדד + שכירות הם הרבה הרבה יותר יקרים ממה שכתבתי.
מול דירות בנויות היום ברכסים יד 2 כולל חדשות,
ולגבי הקהילה נכון שמבחינה הציבור הוא לא קהילה כמו פעם, אבל מבחינת שליטה על כל מה שזז שם הוא בדיוק כמו פעם כולל עונשים על מי שעושה דברים ללא רשות הנהלת הקהילה
אפי' אם תענה על תשו' ביור"ד ללא רשות ה........אחת דינך ...... וכ"ש וכ"ש על דברי חולין ....
ואני מעדיף לא לפרט כדי לא להכשל בלשה"ר ולא ליצור נזק לאנשים שם ועוד.
אולי תפרט מעט יותר כדי להציל מנזק אנשים שחושבים לקנות? דאורייתא...

ייד

משתמש מקצוען
ובנושא אחר לגמרי - שמעתי שעכשיו יצאה הוראה ברכסים לא לבנות מעל 4 קומות בבניינים הישנים בגלל מעלית שבת מה שלמעשה מחסל את הסיכוי לתמא/פינוי בינוי
תעשו טיול לבית שמש ותראו בנינים חדשים בני 8 קומות מעל האדמה וכולם חרדים למהדרים ללא מעלית שבת
זה המקרה היחיד שיש שימוש לטובה בכח שילטוני מופרז
הבניה לגובה בבית שמש היא שיגעון
מאוד קשה לעלות 8 קומות
וזה מביא אוכלוסיה מאוד מאוד בעייתית
וגורם לסכסוכים ומריבות
טוב לשמוע שיש מקום אחד שבו ה״מנהיגים״ עושים משהו נצרך
ומונעים ציפוף של עיר שקטה, שמורה ורגועה
עם איכות חיים רוחנית וגשמית
(מצד המקום לא מצד האוירה ואכמ״ל)

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
בגדול לי אישית המשווק של פרויקט חזון אי"ש הצהיר שלפחות 80% אשכנזים, מה יהיה בסוף אין לדעת, מה שכן אני יודע לפחות על 10 משפחות מאנ"ש שקנו שם ו0 ספרדים מקווה שככה באמת יהיה ולא נקבל שובל נוסף....
אז זהו שלא! לאכזב אותך
אני מכיר לפחות 3 ספרדים שקנו שם בפרוייקט חזון איש
וכנראה המשווק של הפרוייקט ראה שאתה מורעל ומריח ריח גזענות לא נעים מקילומטר החליט להסתלבט עליך :LOL:
חחחחח פשוט תמים

zkzbhe

משתמש פעיל
זה מה שחברי הקבוצה שקנו בISA קיבלו בשבוע שעבר באימייל

בניית השכונה יוצאת לדרך
רוכשים יקרים, שלום וברכה !
‎‎
אנו שמחים לשתף אתכם כי בשעה טובה התקבלו היתרי בניה סופיים לכל הבניינים בשלב א' בפרויקט 'מצפה השחר' רכסים.

כמו"כ נחתם חוזה עבודה עם חברת י. שטרן כקבלן ראשי בפרויקט. קבוצת שטרן עם מוניטין מקצועי וניסיון רב בבניית פרויקטים איכותיים בסדרי גודל משמעותיים.

בחודשים האחרונים בוצעו בשטח הפרויקט עבודות פיתוח ותשתיות ע"י חברת 'ערים', אשר אחראית על פיתוח תשתיות השכונה אשר מאפשרות את תחילת עבודות הבניה בפרויקט

נמשיך ונעדכן אתכם על התפתחויות והתרחשויות נוספות בפרויקט, אנו תפילה כי הפרויקט ימשיך להתקדם בקצב מהיר.

ISA GROUP מאחלת לכם
קיץ בריא ובשורות טובות
אתה מכיר מישהו שקנה בשחר?

zkzbhe

משתמש פעיל
בדיוק חשבתי על זה שזה הזוי
עיר חרדית כמעט לגמרי ראש מועצה וסגן חרדים
ודבר הכי בסיסי כמו מ.ט בגבעה ג' שכבר עולה על א' וב' מבחינת כמות התושבים - כבר 10 שנים באותו מצב, כל שנה מדברים שהנה אוטוטו נפתח וגורנישט אחד גדול
בשביל מה מחזיקים ראש מועצה דתית? בשביל לפרסם שמחלקים שי למתפללים בשבועות??
אפשר להתייעץ איתכם לגבי מגורים ברכסים?

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
מעניין אותי אם המיתוג מחדש של רכסים עזר משהו, מישהו יודע? כי אני שהמחירים שם כאלו בלתי אפשריים שגורמים לקבלן לבחור בין מכירה במחיר זול ופשיטת רגל לבין מחיר יקר ואז להיתקע ולפשוט את הרגל.....

שושן חוחים

משתמש פעיל
בכללי בכל אזור מגורים שאין וועדת קבלה מצב האוכלוסיה לא משהו...
מי שבאמת אכפת לו שיקנה אחרי האיכלוס

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
4 חדרים סביבות 1.600-1.650 מתחיל
ויש שם פרוייקטים מעל, לא ברור לי מה הם חושבים?!
אשמח לתשובה?
למה מפחדים לבוא לשם בגלל הקהילה .....
אני מכיר מבפנים
יש שם שליטה גדולה מאד של ......
אני מתעניין ברכישת דירה בפרויקט הנ"ל. מה יש לכם לומר? ממליצים שכן? ממליצים להתרחק? אשמח לקבל עזרה. תודה רבה!

שרי ש.

משתמש פעיל
מה אומרים על פרוייקט חזו''א בגבעה ג'?
משווקים אותו כבניין בוטיק ברמה.... האמנם?
כדאי לקנות שם להשקעה?

עד מתי

משתמש מקצוען
מה אומרים על פרוייקט חזו''א בגבעה ג'?
משווקים אותו כבניין בוטיק ברמה.... האמנם?
כדאי לקנות שם להשקעה?
מאד יקר שם יחסית לרכסים
למגורים מי שרוצה לגור זה משהו אחד
להשקעה צריך לבדוק טוב כי הולך להיות בשנים הקרובות עוד 5,000 יח"ד ברכסים
ודי קרוב לוודאי שיהיה הצפה של דירות לקניה והשכרה ושהשוק מוצף השכירות יורדת
( כרגע יש מחסור גדול לשכירות אבל ברור לכולם שזה יגמר תוך שנה שנתיים שהפרויקטים החדשים יאכלסו, תוך 5 שנים כבר צפוי הצפה )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה