פרוייקט פרסומי

mirif

משתמש מקצוען
בשלב של לימוד פרסום הוטל עלינו לבצע פרוייקט פרסומי לנושא נבחר כרצוננו
יש לי מספר רעיונות לאין סוף נושאים נתחיל עם הרעיון הראשון.

חנות ספרים חדשה שרוצה להיכנס לשוק באמצעות לקוחות חובבי קריאה:

"ריח של דפוס טרי עושה לך משהו?"

"שורות שורות של ספרים מגבירים לך את דופק הנשימה?"

"אותיות עושות לך טוב על הנשמה?"

ולמטה תמיד את שם החנות עם סימן קריאה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תתפסי כמה חברות שאוהבות לקרוא ותערכי סקר קצר ביניהן, לפי מה הן מחליטות מה לקנות ואיפה. זה ייתן לך אינדיקצי'ה יותר מדוייקת.
למשל, אני חובבת קריאה, אבל ממש. ואף אחת מהשורות למעלה לא עשתה לי את זה.

אצלי למשל קריאה מתחברת עם שקט, עם זמן לעצמי, עם משהו קטן וטעים לאכול תו"כ, עם לשכוח מהבלגן וקצת להרגע.

מה דעתך?

זעליג_GP

משתמש צעיר
להיכנס לשוק באמצעות לקוחות חובבי קריאה.
זה המשפט שלא מובן לי בעצם.

כשאת נכנסת לשוק את לא יכולה להיבסס רק על לקוחות קיימים ומכורים, לשוק נכנסים ע"י יצירת פוטנציאל של לקוחות חדשים, והפרסומת מדברת גם לאלו המכורים.

אף אם נגיד שכן הולכים על חובבי קריאה, קשה לכלול אותם בפיסקה אחת,
יש שצורכים קריאה כדי לברוח מהמציאות
יש שצורכים קריאה כדי לנוח ולהתרענן
יש שקוראים רק בשביל הידע
ויש שקונים כל ספר שיוצא בתחומים מסויימים (אני:))
ו... יש גם תולעי ספרים
בפירוש לא ניתן לכלול את כולם במשפט אחד.

דעתי האישית.

mirif

משתמש מקצוען
ירדתי מזה יש לי משהו חדש... אני יעלה אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה