מידע שימושי פצעי בגרות

אבא תודה!

משתמש פעיל
שבוע טוב לכולם!!!
בין הנושאים הפופולריים אצל הנערות זה פצעי הבגרות
ורבים מפחדים מלקיחת רקוטן וכך גם אנחנו פחדנו
ומצאנו משחה בשם אפידו
מומלץ ביותר עובד על העור כמעט כמו רקוטן שווה לנסות
[לא לוקחת אחריות, אבל לבנתיים עבד על כל מי ששמעתי שלקח את זה]

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
שבוע טוב לכולם!!!
בין הנושאים הפופולריים אצל הנערות זה פצעי הבגרות
ורבים מפחדים מלקיחת רקוטן וכך גם אנחנו פחדנו
ומצאנו משחה בשם אפידו
מומלץ ביותר עובד על העור כמעט כמו רקוטן שווה לנסות
[לא לוקחת אחריות, אבל לבנתיים עבד על כל מי ששמעתי שלקח את זה]
יש כבר כמה אשכולות בנושא,
צריך ללכת לרופא עור טוב,
לבת שלי הרופא נתן 2 משחות, אחד ללילה ואחד ליום,
ואחרי שימוש של שבועיים כמעט ולא נשאר לה כלום.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

פמו

משתמש פעיל
אני לא חושבת שמשחת 'אפידו' היא הטובה ביותר מכיוון שגם אני סובלת 'מאקנה' (פצעי בגרות) וניסיתי במשך שנתיים את כל סוגי התרופות כולל 'אפידו' בהתחלה זה עשה רושם שזה עוזר אבל לאחר מכן זה חזר במלא העוצמה.
לכן אני ממליצה על משחה שהיא תחליף ל'רקוטן' (כדברי הרופאים לטיפולי קוסמטיקה) שאני משתמשת בה כבר חצי שנה ומאוד מרוצה מהתוצאות (המשחה מורכבת מאנטיביוטיקה וחומרים חזקים אבל שווים!!!)
המשחה נקראת 'זינדקלין' ואפשר לקנות אותה בבית מרקחת בהצגת מרשם.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כששמים את המשחות האלו - זה עוזר לתמיד?
או שצריך להמשיך לקחת לאורך כל גיל ההתבגרות?

שלמה הצדיק

משתמש פעיל
מנסיון אישי היה לי אקנה קל - בינוני ניסתי את רב סוגי המשחות בינהם זינדקלין וגם כדורי אנטיביוטיקה מינצוקלין והזינדקלין היחיד שעזר משהו אבל הוא עוזר עד גבול מסויים ולבסוף לא מתקדם מהנודה שהוא הפסיק ואני ראיתי את אותו דבר אצל 2 חברים שלי אבל בסוף כולנו לקחנו קירוטן שזה הרבה פחות מסוכן מריקוטן וזה מה שהרופאים נותנים היום במקום הריקוטן וזה לבסוף עשה את העבודה כמו שצריך ולא חזר ב"ה

לאחר קריאת מאמרים רפואיים רבים, למרות שאין לי הכשרה רפואית, הגעתי למסקנא שאין פתרון לשורש הבעיה, אם לא הפתרון הבא.

יתכן שזה ישמע לכם מוזר, אולם מנסיון עם כמה וכמה חברים שהיתה להם בעיה בענין, ועשו את מה שאמרתי, ותוך חודש!!!!!!! פניהם היו נראים אחרת לגמרי, ולאחר חודשים היה להם פנים חלקות!!!

הפתרון חד ופשוט, והוא מורכב משתי צעדים משמעותיים אבל פשוטים.

א' לשתות כל שעה לפחות שתי כוסות מים! עדיף לא בסמיכות לארוחות, וקל וחומר לא בתוך הארוחות עצמם, אפשר גם שש כוסות כל שלש שעות, אבל לא לעבור שלש שעות בלא שתיה של שש כוסות מים, סה"כ להגיע בערך ל25 כוסות מים ביום. [לא יותר מזה.] אולם אם נזכרים בסוף היום שלא שתו מספיק אסור לשתות יותר משש כוסות בבת אחת, זה ממש מסוכן!

אם תקפידו על כך זה יהיה התופעות לוואי, 1 בתחילה יהיה קשה להתרגל לזה, כי יהיה צורך להתפנות בתכיפות גבוהה מאד, זה עובר תוך שבועיים. 2 יתכן ושתיית המים תגרום לתחושת רעב גבוהה יותר, יש לשמור על זמני הארוחות הרגילים, אולם להוסיף אוכל מזין בכמות ובאיכות. 3 מספר היציאות לצרכים גדולים ייגדל ועל כך בצעד הבא.

ב' להקפיד מאד מאד מאד, ללכת להתפנות צרכים גדולים, בכל פעם שיש אפילו צד קלוש שיש במעיים פסולת, כמובן בלי נרווין, אולם לא להשתהות מהצורך להתפנות בשום שלב ובשום מצב, גם אם זה באמצע התפילה או להבדיל באמצע טיול או באמצע הלימוד, אפילו אם מאחרים את ההסעה. חשוב מאד להתעכב בשירותים ולהרפות ולסגור את פי הטבעת עד שברור שהגוף הוציא את כל הפסולת, בדרך כלל בשלבים הראשונים שירותים יכול להמשך 30 דקות ואפילו יותר, גם זה תוך חודש זה יעבור וזמן התעכבות בשירותים ייקטן מהזמן שלכם עכשיו.
אם תקפידו על כך זה יהיה התופעות לוואי, 1 תחושת רוגע שלווה ונותן המון סבלנות ויישוב הדעת. 2 יתכן שבתחילה יתפלאו עליכם למה אתם נתקעים בשירותים הרבה זמן, אולם אתם חייבים לשמור על הרוגע שלכם ולהמתין עד יציאת כל הפסולת למרות שאתם יודעים שכל החברים או האחים צריכים גם לשירותים. 3 יתכן ותאלצו עם הזמן לעבור ללחם מלא כי העיכול של לחם לבן איטי ומצריך הרבה זמן להתפנות.

החלמתם עליתם על המסלול הפנים חלקות?! מכאן ואילך לרדת ל 16 או 14 כוסות מים ביום, ולהרגיל את הגוף ל2 יציאות גדולות בוקר וערב מינימום, ההרגל לא נהיה על ידי מניעה של התפנות כשמרגישים צורך [כי את זה חייבים להמשיך עד עולם! לא להשתהות בכלל,] אלא על ידי שבאים להתפנות בשעה מוקדמת בבוקר כשעה אחרי קימה, ובשעה מאוחרת בערב כשעה לפני שינה, ובכך הגוף מבין שזה הזמן הראוי ולאט לאט הוא גם דורש את זה ואין צורך להתפנות בזמנים אחרים.

אשמח אם תעדכנו אותי שאתם מצליחים לעמוד בצעדים הנ"ל ורואים שינוי משמעותי עד החלמה מהירה.

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מישהו שמע על שיטה
שמורחים 3 כפות דבש וכף קינמון
על הפנים והולכים לישון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה