פערי תמחור?

מצב
הנושא נעול.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י דאלארס;992470:
(והמחיר שלהם בשמים)

לקחת כסף/ להתפרנס בכבוד
זה לא מילה גסה.

אפשר לדעת למה זה עולה לך בריאות?
כולם כאן ישמחו לתת לך פרטים של צלמות חרדיות שנותנות כול טוב כולל דיסק במחירים ממש נמוכים וסבירים, מה הבעיה שיש אחרות יקרות???
אתה מממן את זה למשהו?

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י יצירתית;992473:
התמונות שהצלמות מעלות לאתר הן מעובדות ובחבילות הזולות אין תמונות מעובדות
לא מסתדר לי עם מה שאני ראיתי - במחירונים של החבילות האלה.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י דאלארס;992494:
לצטט מילה מתוך שורה לצרכים שלך זה לא דבר הגון!
לא כתבתי כמעט מילה על מחיר, שוק חפשי 'תקרעי' את הלקוחות שלך, למה בעצם לא?
עולה לי בבריאות רק דבר אחד 'צלמות חרדיות טובות מחילוניות' על זה ורק על זה כתבתי מילים חמורות ולמה? המבין יבין....

למה זה עולה לך בריאות?
זה על חשבונך?

הרי אם זה נכון, אז אשריהן ומה טוב חלקן,
ואם זה לא, אז הן סתם מתרברבות.

נו ואז? למה זה מפריע לך?
כל זמן שלהן יש פרנסה ומגיעים אליהן במחירים שלהן,
וכל זמן שלך יש בעלות מקצוע במחיר סביר וממוצע ומטה

למה זה עולה לך בריאות?

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י קקטוס;992485:
לא מסתדר לי עם מה שאני ראיתי - במחירונים של החבילות האלה.

בבקשה
לפי הסדר בגוגל
תספר לי מה אתה רואה

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י יצירתית;992499:
בבקשה
לפי הסדר בגוגל
תספר לי מה אתה רואה
בבית אני לא יכול לראות (אתרוג - סגולה לשמירת עיניים)
בעבודה אם יהיה לי זמן...

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י קקטוס;992501:
בבית אני לא יכול לראות (אתרוג - סגולה לשמירת עיניים)
בעבודה אם יהיה לי זמן...

זה קובץ פי די אף בלי תמונות

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י יצירתית;992499:
בבקשה
לפי הסדר בגוגל
תספר לי מה אתה רואה
בדיוק מה שראיתי לפני זה
חפשי לי את התמונות הלא מעובדות?
או את התמונה האחת, אולי התבלבלת בקובץ?

דאלארס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mig;992497:
למה זה עולה לך בריאות?
זה על חשבונך?

הרי אם זה נכון, אז אשריהן ומה טוב חלקן,
ואם זה לא, אז הן סתם מתרברבות.

נו ואז? למה זה מפריע לך?
כל זמן שלהן יש פרנסה ומגיעים אליהן במחירים שלהן,
וכל זמן שלך יש בעלות מקצוע במחיר סביר וממוצע ומטה

למה זה עולה לך בריאות?

יש כאן בעיה בהבנת הנקרא. את חוזרת שוב ושוב למחיר ואני מסביר לך 'שוק חפשי תקרעי את הלקוחות שלך ואפילו בכיף' למה בעצם לא?
עולה לי בבריאות המשפטים על עליונות החרדיות על החילוניות, אם לא הבנת עד עכשיו למה, אז באמת חבל"ז.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י דאלארס;992515:
יש כאן בעיה בהבנת הנקרא. את חוזרת שוב ושוב למחיר ואני מסביר לך 'שוק חפשי תקרעי את הלקוחות שלך ואפילו בכיף' למה בעצם לא?
עולה לי בבריאות המשפטים על עליונות החרדיות על החילוניות, אם לא הבנת עד עכשיו למה, אז באמת חבל"ז.

אה, הבעיה היא הפרנציפ?
אם כך ודאי לא אני הטמבלית, אלא מי שעולה לו בריאות משפטים מטופשים שאומרים אחרים,
איני יודעת אם אתה חרדי או חילוני,
אבל כשאומרים שהחילונים יותר טובים או שנותנים את התחושה שאלה מ"בחוץ" יודעים יותר (בכל התחומים) זה לא עולה לאף אחד בריאות, לא יודעת למה כאן אתה יוצא מעורך.

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י קקטוס;992511:
בדיוק מה שראיתי לפני זה
חפשי לי את התמונות הלא מעובדות?
או את התמונה האחת, אולי התבלבלת בקובץ?

אני רואה שם שב550-700 מקבלים 15 תמונות מעובדות בלי אלבום עם הגבלה של שעה צילומים

לצלמת חרדים מגיעות משפחות יותר גדולות הרבה פעמים רק עם האמא עם קולקציה הרבה יותר גדולה ומורכבת, הצילומים לוקחים לפחות שעתיים ובסוף מקבלים אלבום יוקרתי

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תגובתי כאמא שלקחה את בנה לצילומי חלק'ה.

אני בחרתי צלמת חילונית, שעובדת הרבה עם חרדים ומכירה את המגזר.
שילמתי 450 על שעה וחצי של צילומים, קבלתי דיסק עם 40(!) תמונות ערוכות, ועוד את כל השאר שבקשתי היות שעיצבתי אלבום דיגיטלי ורציתי חומרים נוספים.

מדובר בצלמת סופר מקצועית, בעלת סטודיו גדול במרכז מסחרי מרכזי.

ובכל זאת.

אז כמו שנאמר כאן (ולא קראתי את כל האשכול) כל אחד יכול לעשות את הבחירה שלו, אבל מה שבטוח שהצלמות החרדיות לוקחות מחירים גבוהים מאד, אני לא נכנסת לשאלה אם זה מוצדק או לא, אבל בהחלט אפשר לקבל בחוץ עבודה לא פחות איכותית בשליש מחיר.

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת שלכתחילה האשכול נפתח בהנחה שהיא שגויה ובהכללה."למה צלמות חרדיות לוקחות הרבה וחיחלוניות לוקחות קצת על אותה עבודה". ואז נוצר וויכוח עקר.
אני רוצה לראות צלם על במגזר הכללי שמתמחר לפי מחירון דפי זהב....
המציאות היא שכל אחד לוקח לפי הרמה שלו, הציוד שלו ומה שיתנו לו...אם נותנים אז כנראה שיש סיבה(גם אם הסיבה היא מיתוג גאוני והצלם עצמו ממוצע מינוס...גם למכור את עצמך זה אומנות).
ראיתי עבודות של בוגרי בצלאל שעבודותיהם מאופיינות בביזאריות האופנתית דהיום- כלומר פוקוס במקום לא נודע בחלל ואובייקט שמעורר בך את המחשבה "מי נתן לילד בן 4 מצלמת רפלקס?..." טוב נו, לא הגעתי לרמה להבין, אבל לפעמים את שואלת את עצמך, האם הבן אדם ידע לצלם כמו שצריך תמונה חדה של ילד בסטודיו, וואלה תתפלאו, בהרבה מקרים התשובה היא לא. וראיתי כאלה צלמים דגולים בתחום האבסטרקטי וכו' שמנסים לעבוד בצילום מסחרי וכן, משווקים רמה הרבה יותר נמוכה מהרמה שחדרה למגזר החרדי , דברים שלא היו עוברים כאן בפורום .
אין כאן איזשהי התנשאות, אבל צלמות חרדיות רבות דורשות מעצמן הרבה, עם דגש על ביצוע נכון, אם זה בגלל התחרות או אם זה בגלל כל דבר אחר.
ובכלל- יש צלמות חרדיות שלוקחות יותר ממה שהן שוות, ויש גם חילוניות כאלה. אז... אל תלכו אליהן.
יש צלמות חרדיות וחילוניות שלוקחות בהתאם למה שהן שוות, תלכו אליהן.
יש צלמות חרדיות וחילוניות שנותנות רמה ממוצעת ובזול-זכותן ואם אתם רוצים זול תלכו אליהן.
יש צלמות חרדיות וחילוניות נפלאות ששוברות שוק סתם כי דוד שלהם מאמריקה קנה להן את המצלמה והעדשה אז מה אכפת להן שאת לקחת הלוואה כדי לקנות את זה ולפרנס עם זה ילדים...? ומי שרוצה ללכת אליהן- מי ימנע בעדן, פרנסה משמיים
בסוף מי שטובה ולוקחת בהתאם למה שהיא שווה אין שום סיבה שלא יהיה מי שיעריך את זה.

כל השאר נאמר כאן כבר

1020

משתמש צעיר
נכתב ע"י אא;992580:
תגובתי כאמא שלקחה את בנה לצילומי חלק'ה.

אני בחרתי צלמת חילונית, שעובדת הרבה עם חרדים ומכירה את המגזר.
שילמתי 450 על שעה וחצי של צילומים, קבלתי דיסק עם 40(!) תמונות ערוכות, ועוד את כל השאר שבקשתי היות שעיצבתי אלבום דיגיטלי ורציתי חומרים נוספים.

מדובר בצלמת סופר מקצועית, בעלת סטודיו גדול במרכז מסחרי מרכזי.

ובכל זאת.

אז כמו שנאמר כאן (ולא קראתי את כל האשכול) כל אחד יכול לעשות את הבחירה שלו, אבל מה שבטוח שהצלמות החרדיות לוקחות מחירים גבוהים מאד, אני לא נכנסת לשאלה אם זה מוצדק או לא, אבל בהחלט אפשר לקבל בחוץ עבודה לא פחות איכותית בשליש מחיר.
רחמנות על הבן המועמד לחאלקה-איזה פיצול אישיות.זה תמונות לפני חלאקה אצל צלמת חילוניה

אפרתה

משתמש מקצוען
באמת יש כאן שני סגנונות צילום. בעיקר בצילומי חלאק'ה. אמא שלא מפריע לה שתלך אכן לצלמת חילונית, הגיוני מאוד שהיא תהיה מאוד זולה- השוק שלה פתוח ורחב הרבה יותר. אמא שחשובים לה הניואנסים- תשלם את הפער.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י השקעה;992581:
ראיתי עבודות של בוגרי בצלאל שעבודותיהם מאופיינות בביזאריות האופנתית דהיום- כלומר פוקוס במקום לא נודע בחלל ואובייקט שמעורר בך את המחשבה "מי נתן לילד בן 4 מצלמת רפלקס?..." טוב נו, לא הגעתי לרמה להבין, אבל לפעמים את שואלת את עצמך, האם הבן אדם ידע לצלם כמו שצריך תמונה חדה של ילד בסטודיו, וואלה תתפלאו, בהרבה מקרים התשובה היא לא. וראיתי כאלה צלמים דגולים בתחום האבסטרקטי וכו' שמנסים לעבוד בצילום מסחרי וכן, משווקים רמה הרבה יותר נמוכה מהרמה שחדרה למגזר החרדי , דברים שלא היו עוברים כאן בפורום .
אין כאן איזשהי התנשאות, אבל צלמות חרדיות רבות דורשות מעצמן הרבה, עם דגש על ביצוע נכון, אם זה בגלל התחרות או אם זה בגלל כל דבר אחר.
אכן. בציבור החרדי שמים דגש על ביצוע טכני איכותי ומדוייק.

בציבור הכללי האקדמאי ביצוע טכני חשוב מאוד, אבל חשובה ומוערכת פי כמה הרמה הקונספטואלית (ע"ע בצלאל, המוסד הנחשב ביותר ללימודי אמנות), וזו האחרונה כמעט נעדרת לחלוטין מהזירה החרדית, וחבל שכך.

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י 1020;992610:
רחמנות על הבן המועמד לחאלקה-איזה פיצול אישיות.זה תמונות לפני חלאקה אצל צלמת חילוניה

סליחה???
אפשר להבין מה הקשר?

למה רופאת השיניים יכולה להיות חילונית?
או הקופאית בשופרסל הסמוך?

נשגב מבינתי.

אבל נו, שוין. שיהיה. אשמור את דעתי על תגובתך בבטן...

בלי להתנשא...
מורות שבאו ללמד אותנו באומן ויותר מכך אלו שבאו להתרשם מהתערוכות שלנו,לא גמרו להתפעל מהרמה המקצועית של הביצועים שלנו.וגילו לנו שהן מקנאות בנו כי אצלן בבצלאל והדסה שמו יותר דגש על הנושא ועל התיאוריה ופחות על מקצועיות הביצוע.

אבל בלי קשר למדנו גם אצל צלמים וצלמות חילוניים מקצועיים ומקצועיות ברמת הביצוע ברמות הכי גבוהות שיכול להיות.
וגם ברשת נתקלתי בצלמים מקצועיים ואמנים מיוחדים במגזר הכללי אבל רובם נמצאים בתחום צילום האירועים או פרסום או עיתונות.יש מעט מאד צלמות משפחה וילדים מקצועיות בציבור הכללי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה