מידע שימושי פעם אחת לכתוב מה שמרגיש לי

מצב
הנושא נעול.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
כשקראתי את ההודעה הראשונה חשבתי שאת הולכת לגנות את הניקים שגולשים ונהנים כאן, יוצרים קשרים עסקיים, מרויחים כסף, מקבלים ידע מגוון ואז ביום בהיר שוקלים בדעתם, מחליטים שלא מתאים להם יותר ועוזבים.
אבל במקום לעזוב בשקט הם מרגישים חובה קדושה ללכת לספר לכולם, ברשימות תפוצה של עשרות אלפי!! מנויים, כמה האתר הזה בעייתי לדעתם ואמור להיות חסום וכמה אנשים הם לא בסדר שהם גולשים פה.
(אה, הם לא הזכירו את שם האתר. כל הכבוד. רק השחילו כמה רמזים דקיקים)
סליחה שלא קשור לנושא האשכול. פרקתי.
עצוב (ומכעיס מאד מאד) לשמוע שיש דבר כזה.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
@ניהול האתר , הסכמתי עם כל מה שכתבת, חוץ מהקטע הזה-
אגב, גוגל הולכים לגבות כסף על אחסון תמונות. מסתבר שגם בגוגל מבינים שהם חייבים לגבות תשלום על שירותים מסוימים שלא מביאים להם מספיק רווח מפרסומות.
יש הבדל בין המהלך שגוגל עושים למהלך שנעשה פה.
הם גם מזהירים מראש, וגם מכילים את המדיניות מכאן ולהבא, ולא רטרואקטיבית.
מעתיקה מהמייל שקיבלתי מהם-
השינוי לא יחול על כל התמונות והסרטונים שגיבית באיכות גבוהה לפני 1 ביוני 2021. כל התוכן הקיים שכבר העלית באיכות גבוהה לא ייחשב במכסת האחסון שלך בחשבון Google.

אני בהחלט מבינה שרוצים לאפשר מכאן ואילך תכונות מסוימות למנויי פרימיום בלבד.
להוריד ממשתמשים את מה שכבר היה להם- זה כבר פחות נעים.
אני אישית אמנם הצטרפתי ממש קצת זמן לפני שפתחו את הפרימיום, ולא ממש הספקתי לנצל את האופציות השונות, אבל מבינה את מי שניצל ועכשיו זה נלקח ממנו.
כמובן שזכותכם המלאה לעשות מה שתבחרו.
בשונה מאחרים כאן- אני לא חושבת שמגיע לי משהו תמורת הטראפיק שאני יוצרת פה. מתאים לי להיות פה- אני נמצאת, לא יתאים לי- אעזוב.
אבל אני פשוט חוששת שמהלך כזה עלול לעצבן משתמשים ולגרום להם לעזוב. לשיקולכם.

נערך לאחרונה ב:

עדינה ב

משתמש צעיר
כך לגבי שינויים שנעשו כאן באתר- אני הרגשתי מושפל שלקחו לי אפי' את תמונת הניק, כן נשמע מצחיק ומוזר אבל זה המציאות, אוקיי מובן לגמרי (באמת! לא בציניות) שיהיה אפשרות של ניקים פרימיום עם שלל הטבות יחודיות, אבל את המינימום לא צריך לקחת- תמונת משתמש נמצאת בכל פורום שמנוזל אף פותח רק כאן משום מה החליטו להסיר
מרגישה קצת לא רצויה בימים האחרונים...
לא נעים...
אבל למחוק את הקישקוש שמזוהה איתי (אין ביני לבין כוכב אלא פליטת מקלדת...)
היא בעצם להפוך אותי ללא קיימת יותר.

כמובן שזכותכם לעשות כל מה שעולה בדעתכם באתר הפרטי שלכם כולל להפוך אותי ללא קיימת
אבל אם אני לא קיימת ולא רצויה יותר
אז ...

קצת כואב שמה שהיה לכם טוב בי עד היום הפסיק להיות טוב ביום בהיר...

אני בהחלט בעד לתת פריבלגיות למי שמנוי פרימיום אבל מכאן ועד לדחוק את רגליו של מי שלא...

מסכימה עם כל מילה החל מהפרסומות שנופלות עלייך מכל חור וכלה בהרגשה שאם אתה לא מנוי פרימיום פשוט תקפל ציוד ותחפש פורום אחר

וחבל כי הרי יש מספיק דברים להוסיף למנויים שלא ע"ח שאר המשתמשים, אז למה צריך לגרוע מהמשתמשים את המינימום של חוויית הגלישה ולתת להם הרגשה שהם לא רצויים?

והרי רוב המשתמשים כאן לא יעשו פרימיום גם אם זה מאוד זול,
אז תנהגו בחכמה ותנו להם שימשיכו לתחזק לכם את האתר ולהעשיר אותו בחומר ולהביא חברים שייתכן שהם יעשו מנוי ויכניסו כסף

@פרוג @ניהול האתר @יצחק פרוג

נערך לאחרונה ב:

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
האמת שזה ממש מגוחך... עד כדי כך שבכותרת אחת נסחפו יותר מדאי...
ו.png
שימו לב מה השם של "פותח האשכול" ותיראו מה הכותרת....

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הזמן רק הוא ישפוט אם המהלך היה כדאי וכלכלי לפרוג או לאו
עד אז תמיד יהיו צדדים לכאן ולכאן

SMN

משתמש מקצוען
בהחלט שיש כאן עבודה יפה מאד שמאפשרת פלטפורמה נקיה ושמורה לחרדים
ומעריכה אנשים שיודעים להוקיר טובה.
לכן אני מתעניינת-
גם לגוגל/ג'ימייל שלתם מייל תודה?
לוואצאפ?
לוויז?

אלו פלטפורמות/ אפליקציות אינטרנטיות שאתם נהנים מהם הרבה יותר מפרוג
עם מגוון אדיר של אופציות לכל משתמש
והם בחינם לגמרי.
ככה עסקים אינטרנטיים עובדים
גם אתר פרוג הוא עסק.
ומה עם נטפרי?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הזמן רק הוא ישפוט אם המהלך היה כדאי וכלכלי לפרוג או לאו
לא בהכרח.
טעות מורלית שהם עשו לא חייבת להתגלם ברווח/הפסד כלכלי.
זה יכול גם להסתכם רק בהרגשה לא נעימה שנגרמה לכמה ניקים, בינהם כאלו שפעילים ותורמים.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
לא בהכרח.
טעות מורלית שהם עשו לא חייבת להתגלם ברווח/הפסד כלכלי.
זה יכול גם להסתכם רק בהרגשה לא נעימה שנגרמה לכמה ניקים, בינהם כאלו שפעילים ותורמים.
ייתכן, אבל כשהמטרה של המהלך הוא כלכלי, אז זה המדד העיקרי (לפחות מבחינת יוזמי המהלך).

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בתור אורחת אנונימית
שמגיעה לוקחת וממשיכה הלאה
ששומרת על עצמי ולא יכולה להיכנס לכל פורום שמנוזל אף פותח
שקיבלה המון עזרה
שראתה איך אנשים מקדמים את עצמם בחיני חינם
שרכשה ידידות ומנהלת תיקשורת מחוץ לאתר בזכות בית פרוג
אני חושבת, שבור ששתית ממנו מים, אל תשליך בו אבן קשור גם לפה
לא מרגיש לכם נכון להודות? תהיו בשקט
אבל אם מישהו אחר מודה, למה להרוס ולהוקיע?
תמיד יש אפשרות לסגור חשבון וללכת לפורומים של מנוזלי אף
איך ולמה קשורה לכאן תופעה ביולוגית של פינוי פסולת דרך האף?
זה מכבד אותך הביטוי שבחרת להשתמש בו?

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
יש לי הצעה קטנה:
שמשתמשים, רגילים ופרימיומים, יכתבו כאן הצעות שיפור שהם היו מצפים להם, וכך יוכלו לספק לפרימיומים עוד ועוד פינוקים, מה שפחות על חשבון המשתמשים הרגילים.
עריכה: קיבלתי לייק מ @ניהול האתר להודעה הזו, אז אתם באמת מוזמנים לכתוב...

נערך לאחרונה ב:

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
שאלה באמת מסקרנת, למומחי הקמת אתרים: מה העלות של הקמת פלטפורמה אינטרנטית כמו פרוג?
העלות של הקמת פורום היא לא זולה,
אבל זה לא האתגר המרכזי.
האתגר המרכזי הוא לייצר טראפיק, וזה סוד ההצלחה של פרוג.

נערך לאחרונה ב:

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
כשמסתכלים במספר ה"תודות" שקיבל בעל האשכול בהודעה הפותחת.... עושה רושם כי המתלוננים נמצאים בעמדת מיעוט....!!! :(
היו כאן זיופים בהצבעות

שאלה באמת מסקרנת, למומחי הקמת אתרים: מה העלות של הקמת פלטפורמה אינטרנטית כמו פרוג?
להקים כזו פלטפורמה זה לא סיפור בכלל (כל עוד יש אלפים בודדים של משתמשים)
אבל עם כמות משתמשים ודטה כמו שיש כאן וכל מיני סוגי הרשאות ואבטחה וכ"ו זה כבר הרבה מאד כסף

אמיליה

משתמש מקצוען
האשכול נשאר פתוח ואנחנו מעוניינים לשמוע את דעתכם, גם אם היא לא תנעם לנו...
אני מעריכה אנשים שיודעים להקשיב לשני, גם אם הדעות חלוקות
ומשכך, אני מוצאת לנכון לכתוב את דעתי, מקווה שהדברים יהיו נעימים לקריאה.
ואדגיש- אני כותבת את הדברים מתוך אמונה שפרוג הוא אתר עם פוטנציאל גדול והוא גם די ייחודי מסוגו.

תמונת פרופיל גם היא כלי לקידום עסקי, התמונה ממתגת את שם המשתמש בכל הודעה שהוא כותב בפורום.
אני רוצה להתייחס למשפט הזה, שלמעשה משקף את הלך הרוח של המדיניות החדשה שהאתר מתווה פה לאחרונה.
בחצי שנה האחרונה ננקטו צעדים על מנת להפוך את האתר לרווחי.
צודק מאד וחכם מאד.
ברשת ישנם שני סוגי רווחים- רווח ישיר ורווח עקיף.
רווח ישיר אומר- אתה נהנה ממני, אתה מתפרנס ממני? תשלם.
או במילים של פרוג- תעשה מנוי פרימיום.
הגיוני.
רווח עקיף אומר אחרת- תהיו פה אצלי, בפלטפורמה שלי ואני יעשה עליכם פרסום מהצד, וארוויח בגדול.
או במילים של פרוג- באנרים , פרסומות גלויות וסמויות.
הגיוני.

המציאות בעולם הרחב מראה שרווח עקיף עובד הרבה יותר
ככל שיש יותר משתמשים , החשיפה יותר גדולה, החברות הגדולות מזהות אותך כפלטפורמה מוצלחת ומכאן הדרך לפרסום דווקא אצלך.

איך מייצרים מעגל משתמשים גדול?
1- מספקים להם חווית משתמש מלאה
2- נותנים להם פלטפורמה שמשתלמת להם.

ואם כבר דברנו על גוגל, שהיא כידוע, לא דפדפן האינטרנט היחיד, אבל יצביע זה שאקספולרר מוגדר אצלו כדף הבית ולא כרום. וזה למה?
כי גוגל דאגו לתת לנו דפדפן נח, מגוון, משוכלל- חווית משתמש מושלמת.
וגם נתנו לנו פלפטפורמה משתלמת- אנשים פותחים דרכם כתובת מייל, מעדכנים תמונת פרופיל, יש להם שטח איחסון בענן עד 15 גיגה בחינם, אפשרות לשלוח מייל ברשימת תפוצה עד 250 איש ועוד עשרות אופציות שהפיתוח שלהן עולה הון והן מוגשות כחינם לציבור הרחב.
ולמה ? המטרה העיקרית שלהם היא- תהיו אצלי, בשטח שלי, על הפלטפורמה שלי, תרוויחו עלי אבל תהיו בכיס שלי.
ואז אני ארוויח עליכם בענק בעשרות דרכים אחרות.

גם וואצאפ באה בגישה הזאת
עד עידן הוואצפ כולנו שילמנו בלי למצמץ על SMS. ברור לנו שכמו שמשלמים על דקת שיחה ככה משלמים על הודעה כתובה.
באה וואצאפ ואמרה, אל תשלמו לי כלום, תתכתבו בחינם. חסכה לנו עשרות שקלים.
ולא רק זה- נתנה לנו חווית משתמש מעולה של הודעות קוליות ושליחת קבצים ותמונות בקלי קלות
וגם פלטפורמה משתלמת מאד עם סטטוס, פרופיל, קבוצות של עשרות משתמשים ועוד.
אנשים מתפרסמים ומתפרנסים מוואצאפ ברמות מטורפות
תארו לעצמכם מה היה קורה אם וואצאפ היתה אומרת- הודעות טקסט חופשי בחינם, אבל הודעות קוליות או העלאת סטטוס- רק למנוי פרימיום.
הם היו צודקים מאד.
אבל אנשים היו מוצאים דרך להסתדר גם בלי זה, או אולי היו גם כאלה שהיו משלמים על זה
אבל אין ספק שהם לא היו מגיעים לפעילות השוקקת שיש באפליקציה שלהם כיום.
וזה מה שהפך אותם לענקיים!
כמובן, גם גוגל וגם וואצאפ גובות תשלום על חשבונות עסקיים ועל אופציות משודרגות, אבל אלו מגיעים כתוספת על מצע חינמי נרחב ומשוכלל.
אתה יכול לומר- גם אצלנו יש מצע חינמי- תתכתבו כאן בכיף אבל אם תרצו להוסיף תמונת פרופיל או לשלוח הודעה פרטית או לקדם אתה עסק שלך- זה כבר שדרוג עסקי ותצטרכו לשלם עליו.
זה נכון , אבל המציאות הרווחת כיום בשוק היא שתמונת פרופיל, חתימה אישית, החלפת שם וקידום מותג ברמה בסיסית- כל אלה הם אופציות בייסיק חינמיות בכל אפליקציה אחרת.

מה שאי אפשר לומר על פרוג שהוא אתר לציבור מסוים שהמפרסמים בו בקושי מכירים באינטרנט כפלטפורמת פרסום.
זה נכון. פרוג מוגדר לקהל יעד מאד מסוים אבל גם בשטח הזה אתם יכולים לגדול.
אני למשל, סטודנטית במכללה מאד שמורה, הכיתה שלי מונה 30 נשים שהן מאד הסגנון של משתמשות הפורום. וכולן חשופות לרשת. מתוך 30, רק 3 גולשות בפרוג.
המשפחה שלי מונה בלי עין הרע מעל עשור אחים ואחיות, רק 3 מתוכם גולשים בפרוג.
מה שאומר שעדיין יש לכם לאן לגדול.

ואני מנסה להציע רעיונות על בסיס מה שכתבתי לעיל, שיכולים להפוך אתכם לעוד יותר מוכרים.
ראיתי שנפתח כאן לוח של יד 2. כיום, הלוח הזה פתוח לפרסום ולצפיה רק למנויי פרימיום.
פרסום רק למנוי אני יכולה להבין את הלוגיקה אבל אני לא מצליחה להבין מה ההיגיון שעומד מאחורי העובדה שהלוח הזה פתוח לצפייה רק למנויים.
אתם בעצם מקטינים את החשיפה מתוך מטרה שמי שרוצה לראות מודעה כלשהי, שישלם מנוי פרימיום. ועכשיו, כשמנוי פרימיום הוא עם התחייבות לשנה, האופציה שמישהו יעשה מנוי בגלל הלוח- שואפת לבודדים ממש . רוב הסיכויים שאותו אחד שמתעניין במודעה ינסה לבקש ממנוי אחר שיעתיק לו את הפרטים או שיוותר על המודעה- מה שאומר, פגיעה משמעותית באפקטיביות של הלוח.
וכידוע, הציבור שלנו אוהב לקנות ולמכור מאנ"ש
אם יפתח פה לוח פעיל ושוקק של יד שתיים, עם מאפיינים ייחודיים למגזרים שלנו , גם משתמשים שהם לא גרפיקאים או צלמים יגיעו לכאן בגלל הלוח, ממילא יהיו מחוברים כדי לגלות מציאות שוות דרך הלוח וכמות הניקים כאן תגדל.
בלוח הזה תוכלו להרוויח באופן ישיר על מודעות מודגשות, מודעות קופצות, מודעות מוגדלות וכד'. וגם באופן עקיף- על ידי מפרסמים חיצוניים שירצו לפרסם דווקא כאן, בגלל כמות הגולשים הגדולה.

עוד אופציה-
לוח מסודר של החלפת דירות בארץ ובחו"ל. כרגע אנשים עושים את זה כאן באשכולות ארוכים ומסורבלים. אבל לו היתה כאן אופציה נוחה, קלה וחינמית של שיתוף פעולה מוצלח ונח לשימוש עם דירות וצימרים ברחבי הארץ או בחו"ל אצל ישראלים יורדים, זה היה יכול לעוף.
הפוטנציאל הזה קיים ואתם יכולים למנף אותו באמצעות עמוד מסודר בו כל אחד יכול לפרסם את דירתו כולל תמונות, המלצות משתמשים ודירוג אישי.

עוד אופציה-
אפשר לייצר כאן אינדקס אמנים מסודר
לדוגמא- דף של גרפיקאים, כל גרפיקאי מקבל קוביה שבה יש מיתוג לעסק שלו. לחיצה על הקוביה מובילה לתיקיית העבודות שלו ולהמלצות של גולשים . לאמנים מכל הארץ יהיה משתלם להיות כאן, לפרסם את עצמם בחינם באופן בסיסי, להיות פעילים באשכולות כדי לקבל הכרה בציבור ודירוג מהגולשים.
אתם תוכלו להרוויח באמצעות קידום ממומן שאגב גוגל עושה על זה הון , באמצעות חשיפה לקורסים המשלימים שלכם ועוד.

תוספות כאלה ואחרות, ואני מניחה שיש עוד מלא, היו יכולות להקפיץ את רמת השימוש כאן , מבלי לפגוע במקצועיות של הפורומים הסגורים שקיימים לבעלי המקצוע.
באמצעות שיווק נכון ואתם הבית לענייני שיווק, אפשר יהיה לקדם את האתר ברמה שכל כלה לא תתחיל לחפש צלם לחתונה לפני שתיכנס לאינדקס האומנים שלכם,
וכל אברך לא יחשוב לקנות רכב יד 2 לפני שיבדוק האם יש מוכר חרדי אמין שיכול להציע רכב כזה,
וכל עקרת בית לא תפתח עונה לפני שהיא מוודאת איך היא משלימה סטים ממלאנג' או מקידישיק בלוח יד 2
וכל משפחה שרוצה להחליף דירה בחו"ל תברר דבר ראשון כאן, בלוח החלפת דירות אמין עם המלצות משלנו.

בקצב הזה, כמות הניקים תכפיל את עצמה
ולא ירחק היום שקוקה קולה לא תחשוב על מסע שיווק בציבור החרדי בלי לעבור, כאן , בפרוג- האתר של הציבור החרדי.

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לי אפפעם לא היתה תמונת פרופיל לא חשבתי שאפשר ומה גם שרציתי להשאר אנונימית עד כמה שאםשר(חוץ מזה שלמנהלים יש את כל הפרטים עלי...) אבל כשראיתי את @java בלי הסימן המוכר הבנתי על מה יצא הקצף.
כי כמה שזו באמת פלטפורמה חרדית ונותנת שירות (ורוחית) היא גם מקופ להתבטאויות אישיות
ואחרי שכ"כ הרבה אנשים (בדווקא אנשים ולא ניקים - כן סתכלו עלינו ככה!!!) כתבו כאן את הבמה שלהם (נכון היא מוסתרת נכון אבל עדיין היא במה!!) האכזבה מאודד מובנת!!
ואני לא חושבת שעשו לנו בדווקא
נראה לי עשו את זה מהר מידי
זה הכל
בכל אופן תודה לכם על הבמה!!
בכל מובן המילה!! (של במה...:))

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אני מעריכה אנשים שיודעים להקשיב לשני, גם אם הדעות חלוקות
ומשכך, אני מוצאת לנכון לכתוב את דעתי, מקווה שהדברים יהיו נעימים לקריאה.
ואדגיש- אני כותבת את הדברים מתוך אמונה שפרוג הוא אתר עם פוטנציאל גדול והוא גם די ייחודי מסוגו.

אני רוצה להתייחס למשפט הזה, שלמעשה משקף את הלך הרוח של המדיניות החדשה שהאתר מתווה פה לאחרונה.
בחצי שנה האחרונה ננקטו צעדים על מנת להפוך את האתר לרווחי.
צודק מאד וחכם מאד.
ברשת ישנם שני סוגי רווחים- רווח ישיר ורווח עקיף.
רווח ישיר אומר- אתה נהנה ממני, אתה מתפרנס ממני? תשלם.
או במילים של פרוג- תעשה מנוי פרימיום.
הגיוני.
רווח עקיף אומר אחרת- תהיו פה אצלי, בפלטפורמה שלי ואני יעשה עליכם פרסום מהצד, וארוויח בגדול.
או במילים של פרוג- באנרים , פרסומות גלויות וסמויות.
הגיוני.

המציאות בעולם הרחב מראה שרווח עקיף עובד הרבה יותר
ככל שיש יותר משתמשים , החשיפה יותר גדולה, החברות הגדולות מזהות אותך כפלטפורמה מוצלחת ומכאן הדרך לפרסום דווקא אצלך.

איך מייצרים מעגל משתמשים גדול?
1- מספקים להם חווית משתמש מלאה
2- נותנים להם פלטפורמה שמשתלמת להם.

ואם כבר דברנו על גוגל, שהיא כידוע, לא דפדפן האינטרנט היחיד, אבל יצביע זה שאקספולרר מוגדר אצלו כדף הבית ולא כרום. וזה למה?
כי גוגל דאגו לתת לנו דפדפן נח, מגוון, משוכלל- חווית משתמש מושלמת.
וגם נתנו לנו פלפטפורמה משתלמת- אנשים פותחים דרכם כתובת מייל, מעדכנים תמונת פרופיל, יש להם שטח איחסון בענן עד 15 גיגה בחינם, אפשרות לשלוח מייל ברשימת תפוצה עד 250 איש ועוד עשרות אופציות שהפיתוח שלהן עולה הון והן מוגשות כחינם לציבור הרחב.
ולמה ? המטרה העיקרית שלהם היא- תהיו אצלי, בשטח שלי, על הפלטפורמה שלי, תרוויחו עלי אבל תהיו בכיס שלי.
ואז אני ארוויח עליכם בענק בעשרות דרכים אחרות.

גם וואצאפ באה בגישה הזאת
עד עידן הוואצפ כולנו שילמנו בלי למצמץ על SMS. ברור לנו שכמו שמשלמים על דקת שיחה ככה משלמים על הודעה כתובה.
באה וואצאפ ואמרה, אל תשלמו לי כלום, תתכתבו בחינם. חסכה לנו עשרות שקלים.
ולא רק זה- נתנה לנו חווית משתמש מעולה של הודעות קוליות ושליחת קבצים ותמונות בקלי קלות
וגם פלטפורמה משתלמת מאד עם סטטוס, פרופיל, קבוצות של עשרות משתמשים ועוד.
אנשים מתפרסמים ומתפרנסים מוואצאפ ברמות מטורפות
תארו לעצמכם מה היה קורה אם וואצאפ היתה אומרת- הודעות טקסט חופשי בחינם, אבל הודעות קוליות או העלאת סטטוס- רק למנוי פרימיום.
הם היו צודקים מאד.
אבל אנשים היו מוצאים דרך להסתדר גם בלי זה, או אולי היו גם כאלה שהיו משלמים על זה
אבל אין ספק שהם לא היו מגיעים לפעילות השוקקת שיש באפליקציה שלהם כיום.
וזה מה שהפך אותם לענקיים!
כמובן, גם גוגל וגם וואצאפ גובות תשלום על חשבונות עסקיים ועל אופציות משודרגות, אבל אלו מגיעים כתוספת על מצע חינמי נרחב ומשוכלל.
אתה יכול לומר- גם אצלנו יש מצע חינמי- תתכתבו כאן בכיף אבל אם תרצו להוסיף תמונת פרופיל או לשלוח הודעה פרטית או לקדם אתה עסק שלך- זה כבר שדרוג עסקי ותצטרכו לשלם עליו.
זה נכון , אבל המציאות הרווחת כיום בשוק היא שתמונת פרופיל, חתימה אישית, החלפת שם וקידום מותג ברמה בסיסית- כל אלה הם אופציות בייסיק חינמיות בכל אפליקציה אחרת.

זה נכון. פרוג מוגדר לקהל יעד מאד מסוים אבל גם בשטח הזה אתם יכולים לגדול.
אני למשל, סטודנטית במכללה מאד שמורה, הכיתה שלי מונה 30 נשים שהן מאד הסגנון של משתמשות הפורום. וכולן חשופות לרשת. מתוך 30, רק 3 גולשות בפרוג.
המשפחה שלי מונה בלי עין הרע מעל עשור אחים ואחיות, רק 3 מתוכם גולשים בפרוג.
מה שאומר שעדיין יש לכם לאן לגדול.

ואני מנסה להציע רעיונות על בסיס מה שכתבתי לעיל, שיכולים להפוך אתכם לעוד יותר מוכרים.
ראיתי שנפתח כאן לוח של יד 2. כיום, הלוח הזה פתוח לפרסום ולצפיה רק למנויי פרימיום.
פרסום רק למנוי אני יכולה להבין את הלוגיקה אבל אני לא מצליחה להבין מה ההיגיון שעומד מאחורי העובדה שהלוח הזה פתוח לצפייה רק למנויים.
אתם בעצם מקטינים את החשיפה מתוך מטרה שמי שרוצה לראות מודעה כלשהי, שישלם מנוי פרימיום. ועכשיו, כשמנוי פרימיום הוא עם התחייבות לשנה, האופציה שמישהו יעשה מנוי בגלל הלוח- שואפת לבודדים ממש . רוב הסיכויים שאותו אחד שמתעניין במודעה ינסה לבקש ממנוי אחר שיעתיק לו את הפרטים או שיוותר על המודעה- מה שאומר, פגיעה משמעותית באפקטיביות של הלוח.
וכידוע, הציבור שלנו אוהב לקנות ולמכור מאנ"ש
אם יפתח פה לוח פעיל ושוקק של יד שתיים, עם מאפיינים ייחודיים למגזרים שלנו , גם משתמשים שהם לא גרפיקאים או צלמים יגיעו לכאן בגלל הלוח, ממילא יהיו מחוברים כדי לגלות מציאות שוות דרך הלוח וכמות הניקים כאן תגדל.
בלוח הזה תוכלו להרוויח באופן ישיר על מודעות מודגשות, מודעות קופצות, מודעות מוגדלות וכד'. וגם באופן עקיף- על ידי מפרסמים חיצוניים שירצו לפרסם דווקא כאן, בגלל כמות הגולשים הגדולה.

עוד אופציה-
לוח מסודר של החלפת דירות בארץ ובחו"ל. כרגע אנשים עושים את זה כאן באשכולות ארוכים ומסורבלים. אבל לו היתה כאן אופציה נוחה, קלה וחינמית של שיתוף פעולה מוצלח ונח לשימוש עם דירות וצימרים ברחבי הארץ או בחו"ל אצל ישראלים יורדים, זה היה יכול לעוף.
הפוטנציאל הזה קיים ואתם יכולים למנף אותו באמצעות עמוד מסודר בו כל אחד יכול לפרסם את דירתו כולל תמונות, המלצות משתמשים ודירוג אישי.

עוד אופציה-
אפשר לייצר כאן אינדקס אמנים מסודר
לדוגמא- דף של גרפיקאים, כל גרפיקאי מקבל קוביה שבה יש מיתוג לעסק שלו. לחיצה על הקוביה מובילה לתיקיית העבודות שלו ולהמלצות של גולשים . לאמנים מכל הארץ יהיה משתלם להיות כאן, לפרסם את עצמם בחינם באופן בסיסי, להיות פעילים באשכולות כדי לקבל הכרה בציבור ודירוג מהגולשים.
אתם תוכלו להרוויח באמצעות קידום ממומן שאגב גוגל עושה על זה הון , באמצעות חשיפה לקורסים המשלימים שלכם ועוד.

תוספות כאלה ואחרות, ואני מניחה שיש עוד מלא, היו יכולות להקפיץ את רמת השימוש כאן , מבלי לפגוע במקצועיות של הפורומים הסגורים שקיימים לבעלי המקצוע.
באמצעות שיווק נכון ואתם הבית לענייני שיווק, אפשר יהיה לקדם את האתר ברמה שכל כלה לא תתחיל לחפש צלם לחתונה לפני שתיכנס לאינדקס האומנים שלכם,
וכל אברך לא יחשוב לקנות רכב יד 2 לפני שיבדוק האם יש מוכר חרדי אמין שיכול להציע רכב כזה,
וכל עקרת בית לא תפתח עונה לפני שהיא מוודאת איך היא משלימה סטים ממלאנג' או מקידישיק בלוח יד 2
וכל משפחה שרוצה להחליף דירה בחו"ל תברר דבר ראשון כאן, בלוח החלפת דירות אמין עם המלצות משלנו.

בקצב הזה, כמות הניקים תכפיל את עצמה
ולא ירחק היום שקוקה קולה לא תחשוב על מסע שיווק בציבור החרדי בלי לעבור, כאן , בפרוג- האתר של הציבור החרדי.
א, לא הבנתי למה הברירת מחדל הוא לא כרום
ב, יש דבר אחד שפיפסתם, פרוג הוא הפורום היחיד שפתוח בנטפרי, כך שבשונה מוואצפ' וכד' פרוג לא חושש ממתחרים. וזה. אם תרצו, הפיל הגדול שבחדר.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
עוד מעט האתר יהיה בשחור-לבן.
רק הפרימיומים יהנו מהצבע...

וברצינות.
בתור בעלת מקצוע בתחום - ההסרה של תמונת המשתמש היא טעות בעיני.
העין קולטת את התמונה עוד לפני הטקסטים.
ברגע שהתמונות נעלמו יש: לזהות את שם הכותב המתקרא: ג ח א G Y + לקלוט את תוכן ההודעה תו"כ + לשייך אותו למאגר המתאים במח - זה מדי הרבה בשביל להצליח ליצור חווית משתמש נורמלית.

עזבו כסף. קודם כל אפיון ותכנון נכונים.
לא חסר דרכים כדי להפיק הכנסה מפורום בסדר גודל הזה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה