מידע שימושי פעם אחת לכתוב מה שמרגיש לי

מצב
הנושא נעול.

אמיליה

משתמש מקצוען
בהחלט שיש כאן עבודה יפה מאד שמאפשרת פלטפורמה נקיה ושמורה לחרדים
ומעריכה אנשים שיודעים להוקיר טובה.
לכן אני מתעניינת-
גם לגוגל/ג'ימייל שלתם מייל תודה?
לוואצאפ?
לוויז?

אלו פלטפורמות/ אפליקציות אינטרנטיות שאתם נהנים מהם הרבה יותר מפרוג
עם מגוון אדיר של אופציות לכל משתמש
והם בחינם לגמרי.
ככה עסקים אינטרנטיים עובדים
גם אתר פרוג הוא עסק.

גיטי ל.

משתמש מקצוען
לא חכמה לפתוח אשכולות כדי לומר תודה לפרוג
האמת צריכה להאמר - נכון האתר פרוג הוא אחד האתרים המכובדים ביותר והאתר של היוצרים החרדים!
אבל הוא נבנה בזכותינו! בזכות כל ניק וניק שכותב כאן באתר ומעלה יצירות וכדו' כך גם הפרסום של האתר בזכות זה ואפי' מכללת פרוג התחילה מכאן. זה כמו לדוגמה אדם שהיה לו שטח פרטי גדול, לאט לאט אנשים שתלו שם עצים ופרחים זרעו והצמיחו פירות וכך השטח שקק חיים יום אחד החליט בעל הבית להעיף משם את האנשים הרי השטח שלו,
האמת זכותו, אבל...
כך לגבי שינויים שנעשו כאן באתר- אני הרגשתי מושפל שלקחו לי אפי' את תמונת הניק, כן נשמע מצחיק ומוזר אבל זה המציאות, אוקיי מובן לגמרי (באמת! לא בציניות) שיהיה אפשרות של ניקים פרימיום עם שלל הטבות יחודיות, אבל את המינימום לא צריך לקחת- תמונת משתמש נמצאת בכל פורום שמנוזל אף פותח רק כאן משום מה החליטו להסיר
בתור אורחת אנונימית
שמגיעה לוקחת וממשיכה הלאה
ששומרת על עצמי ולא יכולה להיכנס לכל פורום שמנוזל אף פותח
שקיבלה המון עזרה
שראתה איך אנשים מקדמים את עצמם בחיני חינם
שרכשה ידידות ומנהלת תיקשורת מחוץ לאתר בזכות בית פרוג
אני חושבת, שבור ששתית ממנו מים, אל תשליך בו אבן קשור גם לפה
לא מרגיש לכם נכון להודות? תהיו בשקט
אבל אם מישהו אחר מודה, למה להרוס ולהוקיע?
תמיד יש אפשרות לסגור חשבון וללכת לפורומים של מנוזלי אף

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
ככה עסקים אינטרנטיים עובדים
גם אתר פרוג הוא עסק.
מנהלי האתר סחבו על גבם שנים של עלויות ללא תמורה
בשליחות מלאה
ומגיע להם יישר כח גדול.

אבל בדיוק עכשיו שחצי מהאשכולות הם פרסומיים
והציבור האוכל את כל הפרסומים האלו
הם לא אחרים מאשר אני וכל האורחים שכאן
מרגיש לי קצת מוזר ...

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מרגישה קצת לא רצויה בימים האחרונים...
לא נעים...
תחושה נכונה שקיימת אצל רבים....
וחבל!
כואב לי באמת.
כי אחרי הכל פרוג זה הבית שלנו!!!!

כך לגבי שינויים שנעשו כאן באתר- אני הרגשתי מושפל שלקחו לי אפי' את תמונת הניק, כן נשמע מצחיק ומוזר אבל זה המציאות, אוקיי מובן לגמרי (באמת! לא בציניות) שיהיה אפשרות של ניקים פרימיום עם שלל הטבות יחודיות, אבל את המינימום לא צריך לקחת- תמונת משתמש נמצאת בכל פורום שמנוזל אף פותח רק כאן משום מה החליטו להסיר

כל מילה בסלע.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
כמשתמש פרוג מזה 12 שנים אני שמח לראות את התפתחות האתר ואת השיפורים שנעשו בו
שמחתי להשתתף גם כמנוי בתשלום ואני תמיד בעד הירתמות של כולם לטובת מהלך גדול וחיובי ואין ספק כי פרוג מהווה פלטפורמה וכתובת ייחודית ברחבי הרשת ומגיעה תודה גדולה לעומדים מאחורי האתר החשוב הזה

אבל אני מוכרח לציין שהתופעה של מודעות פרסום תחת כותרות שמתחזות לאשכולות תמימים בניסוח מושך, כולל זריית חול בעיניים ממש - כמו המצאת שם משתמש פיקטיבי כ'פותח האשכול' ומספר ה'תגובות' וכו' - צורמת מאוד ולעיתים גם מכעיסה..

אני קורא למנהלי האתר היקרים לשנות זאת
חשוב ולגיטימי לפרנס את האתר ע"י פרסומות וקידום ממומן, אבל כדאי להפנים שכאשר חווית הגולש היא ש'מוציאים אותו טמבל' - היא: א. לא תורמת כלום למפרסם, אולי מזיקה לו. ב. מעוררת תרעומת על הנהלת האתר ופוגעת בחוויה החיובית שכל כך אפיינה את הגלישה בפרוג כל השנים.
פלטפורמת פרסום חכמה לא יורה לעצמה ברגל..

(אולי אפשר לכל הפחות לפטור את המשתמשים המנויים בתשלום - מהפרסומות המטרידות הללו)

@פרוג

עריכה:
גם ההודעה הזו שלי - הפכה אוטומטית לכלי פרסום (אופס, שוב..) אוטומטי..

Untitled-1.jpg

התחושה היא שהיה לנו מקום אינטימי ומיוחד שפרח כמו גינת עשבי תבלין ייחודית ואז בא איזה יזם עמוס אדרנלין והפך אותה בקול תרועה רמה לפס ייצור של תפוחי אדמה, כי זה יותר ריווחי..
אין זכות להתלונן על זה, זכותו של בעל הבית לייצר ולמכור תפוחי אדמה, אבל אם מצאנו אותו בפינת הגינה מחזיק בידו תוצרת ומתבשם בניחוחה - מותר לנו להזכיר לו שהוא מחזיק בידו.. תפוח אדמה.

לא מאוחר לתקן
וכפי שאני מכיר את בעלי האתר - הם לגמרי בענין של עשבי תבלין, וחכמים מספיק כדי לגרום לה להיות ריווחית, לא פחות מתפוחי אדמה, ואם לא - תמיד אפשר לקחת קורס בפרוג בתחום השיווק וניהול אתרי אינטרנט ו'איך לגרום לגולשים שלך לאהוב את האתר שלך'..

נערך לאחרונה ב:

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מדי בוקר אני מקבלת לתיבת הדוא"ל החינמית שלי את עיתון המבשר. מהדורה חינמית.
אני פותחת את אתר JDN, לא משלמת על כך אגורה.
עושה חיפוש בגוגל, נכנסת לאתר של מזג אויר, שומעת מוזיקה בקול חי מיוזיק, משתפת קבצים, מעלה תמונות, מחפשת מסלול נסיעה או מספר טלפון. שקל לא הוצאתי.
גם על הדפדפן שאני גולשת בו עכשיו לא שילמתי.

מבלי לשים לב, אנחנו נהנים מדי יום מעשרות שירותים חינמיים. רשימות התפוצה צומחות ומתרבות, העיתונים המקומיים ממלאים את תיבות הדואר, אתרים חדשים קמים ותוכנות חדשות יוצאות לשוק. רק מיעוט קטן גובה כסף על המוצרים.

זהו העולם העסקי היום, כך הוא עובד. פרוג לא יוצא דופן.
אמנם רב הגולשים לא משלמים כסף לפרוג בצורה ישירה אך כן בצורה עקיפה - בחשיפה לפרסומות שהמפרסמים שילמו עליהן כסף רב. ללא גולשים אין רייטינג, ומשכך אין פרסומות.
כמו שכתב @ניהול האתר בפוסט הזה - האתר מעונין להגדיל את הטראפיק מה שיותר.
אנחנו לא אורחים באתר. אנחנו משתמשים. זהו הבדל גדול.
אתר כמו פרוג עם מספר גבוה של גלישות וכמות גדולה מאד של פרסומות אמור להיות ריווחי. בנוסף, פרוג מרויחים פה שיווק לקורסים שלהם.
המשתמשים תורמים לאתר לא פחות משהם נתרמים.

משכך, מי שמרגיש צורך, יש לו את הזכות המלאה להתלונן על כך שחווית המשתמש שלו נפגעה.
ההנהלה, כמו כל נותן שירות אחר אמורה להיות קשובה לבקשות.
איך היא תמשיך מכאן והלאה? זאת ההחלטה העסקית שלה. אך זכותו של כל משתמש לחוות את דעתו. ואדרבה, כל אתר שמח לקבל פידבק. פרוג השקיע רבות בעיצוב האתר, בשיפור מהירות הגלישה, בנוחיות. חווית משתמש חשובה מאד.

להודות תמיד כדאי וראוי ויש בהחלט על מה. הכרת הטוב, גם לנותן שירות שמרויח מכך היא מידה יהודית.
ובהזמנות זאת אודה לכל העוסקים במלאכה. יישר כח.

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
להגיד שצריכים להגיד תודה, אממ.. מוזר.
כמעט כל פלטפורמה באינטרנט היא חינמית.
האתר עצמו עוד בלי פרסומות, עושה המון פרסומת לפרוג.
למכללה, לביה"ס. (אפילו בלי פרסומות על קורסים) עצם זה שרואים אתר כ"כ שימושי וטוב ששייך לפרוג, מושך קלייטים לקורסים.
לא נראה לי הייתי עושה בחיים מנוי, לא מסוגלת מבחינת הגינות. לולי הייתי תלמידה של פרוג. ומכירה עוד כמה שהלכו למכללה בגלל האתר.
ברור שלא אמורים לכתוב לא יפה, או טענות או דרישות, הרי תמיד צריך להיות יהודים.
אבל גם אם לא חושבים ככה, האתר משמש גם אותם. ולטובתם.
ולהוריד למשתמשים רגילים את התנאים הרגילים שלהם - לא יפה.
ואחר כך לתת אותם רק למשתמשי פרימיום - אני באמת חושבת שזה מעליב. (גם את משתמשי הפרימיום וגם את הרגילים)

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הלו שם, מזהים אותי?
היו-הייתי הוא, כעת אני וורודה, על לא דבר...
נראה שלמרות אי-אלו מגרעות - כולם כאן כדי להשאר.
(יתכן והקורונה שגרמה למכללה להיות פחות רווחית, גרמה לשינויים באתר).
רק שעם הזמן מתרגלים גם לדברים שלפעמים מעצבנים, וזה כבר כמעט לא מפריע, כך שזה נהנה וזה לא חסר (למישהו פעם הפריע החפירה של קופת העיר ב"יתד" החינמי?!), אנשים קצת מדי מתרגשים מתמונת פרופיל, כאילו לקחו להם את הזהות והפכו אותם לספרות.
אם אשכול זה לא יינעל או יימחק, סימן הוא שגם הם מכירים בלגיטימיות של המשתמשים כאן - למרות שאין להם תמונת פרופיל.

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודעת מה איתכם אבל אני יצאתי עם הרגשה לא הכי טובה
כשיום אחד גיליתי שאין אפשרות לשנות את שם הניק שלי
ואז גיליתי שביטלו לי את החתימה
אח"כ גיליתי שחסמו את ה"אודות" שכתבתי במחשבה רבה
ואז הורידו את התמונה שלי
(תחילה חשבתי שזו תקלה.. עד שהבנתי שזה עוד צעד במסע ההדרה והרגשתי טיפשה ממש)
וכל זה בלי להצהיר על מדיניות חדשה, אלא לאט לאט דרך הדלת האחורית
אם פרוג הוא "הבית" ככה עושים לבני בית??
תהיינה ההחלטות העסקיות אשר תהיינה,
גם אם רצו להכריח את כולם להיות מנויי פרימיום, הדרך בה בחרו לעשות זאת לא יפה
חסרת שקיפות ומוציאה את המשתמשים עם טעם לא טוב
היה אפשר לתת עוד ועוד הטבות למנויי הפרימיום במקום להצר את צעדיהם של המשתמשים החינמיים
(גם הפרסומות במסווה של אשכול רגיל מריחות מהטעם הלא טוב הנ"ל)

ונא אל תתקיפו- איפה הכרת הטוב, הסבירו זאת מעלי מצוין @אלישבע10 @msphoto @שימיגם ועוד
בואו לא נהיה תמימים מידי... כמו שאני בטוחה שההנהלה הם אנשים מקסימים ככה אני בטוחה שהם לא פתחו את פרוג בתור ארגון חסד. להם יש את האינטרסים שלהם, כמו שלנו יש את האינטרסים שלנו. ואנו מזינים אחד את השני כמו בכל יוזמה עסקית.

שלמה 2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא יודעת מה איתכם אבל אני יצאתי עם הרגשה לא הכי טובה
כשיום אחד גיליתי שאין אפשרות לשנות את שם הניק שלי
ואז גיליתי שביטלו לי את החתימה
אח"כ גיליתי שחסמו את ה"אודות" שכתבתי במחשבה רבה
ואז הורידו את התמונה שלי
(תחילה חשבתי שזו תקלה.. עד שהבנתי שזה עוד צעד במסע ההדרה והרגשתי טיפשה ממש)
וכל זה בלי להצהיר על מדיניות חדשה, אלא לאט לאט דרך הדלת האחורית
אם פרוג הוא "הבית" ככה עושים לבני בית??
תהיינה ההחלטות העסקיות אשר תהיינה,
גם אם רצו להכריח את כולם להיות מנויי פרימיום, הדרך בה בחרו לעשות זאת לא יפה
חסרת שקיפות ומוציאה את המשתמשים עם טעם לא טוב
היה אפשר לתת עוד ועוד הטבות למנויי הפרימיום במקום להצר את צעדיהם של המשתמשים החינמיים
(גם הפרסומות במסווה של אשכול רגיל מריחות מהטעם הלא טוב הנ"ל)

ונא אל תתקיפו- איפה הכרת הטוב, הסבירו זאת מעלי מצוין @אלישבע10 @msphoto @שימיגם ועוד
בואו לא נהיה תמימים מידי... כמו שאני בטוחה שההנהלה הם אנשים מקסימים ככה אני בטוחה שהם לא פתחו את פרוג בתור ארגון חסד. להם יש את האינטרסים שלהם, כמו שלנו יש את האינטרסים שלנו. ואנו מזינים אחד את השני כמו בכל יוזמה עסקית.
מסכים עם כל מילה
ההרגשה שיש לי בשבועות האחרונים - ממש לא נעימה.
חבל,

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
להגיד שצריכים להגיד תודה, אממ.. מוזר.
כמעט כל פלטפורמה באינטרנט היא חינמית.
יש פה שני דברים:
הדבר הראשון- הכרת הטוב.
האם כאן המקום להכיר טובה לפרוג, למרות שרוב אתרי האינטרנט הם חינמיים?
הדבר השני הוא-
האם מותר לנו בתור אורחים לבקש ייעול מצד בעלי הבית?
ובכן:
חובת הכרת טובה קיימת, היא בעצם חובה!!!
לא משנה מה המניעים של אלו שגורמים לי הנאה כזו או אחרת
נהניתי? אני מכירת טובה
זה שלבעלי האתר האינטרסים משלהם? מעולה
בבחינת זה נהנה וזה אינו חסר
משכך: חובה עלינו להכיר טובה על הפלטפורמה הנהדרת הזו.
הדבר השני הוא:
אורח טוב מהו אומר?
אנחנו לא אורחים כאן
אנחנו בבחינת שותפים!!!!

אם נרגיש כמו אורחים נרצה גם להסתלק מכאן מהר כמו אורחים
בבקשה- תנו לנו הרגשה של חלק מהמיזם הזה, שותפים לחלק מכל הפורומים כאן
אם לא אנחנו- אין פורום
נקודה!
ומשכך- מותר להביע דעה בצורה מכובדת כמובן, לכתוב מה ראוי לשפר מבחינתנו, ולא להרגיש שעושים לנו טובה שבכלל מרשים לנו לפתוח את הפה.

דבר נוסף: זה שלקחו מהניקים את תמונת הפרופיל הקבועה שלהם עלולה להכביד מעט על המנהלים
לתשומת לב.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נעזרת הרבה
נהנית הרבה
וגם משתדלת לתרום הרבה

מרגישה קצת לא רצויה בימים האחרונים...
לא נעים...
תמללת אותי.
ובאמת, הפעם זו הרגשה אחרת, לפחות מבחינתי, מאשר בשינויים קודמים.
יש תחושה פחות נעימה, מעשה אקטיבי שנעשה על המשתמשים בלי התראה.
(נחמד לראות ניקים בוגרי פרוג בעלי תמונת פרופיל שלא מבינים מה הבעיה.)

ברון

משתמש מקצוען
אפשר להגדיר זאת כך:
אתר 'פרוג' זה ביזנ'ס כזה של "זה נהנה וזה לא חסר..."
ובמציאות של ימינו אפשר לתת לו דימוי כמו "בנק" - עושה לנו טובה... שומר על הכסף שלנו.. חוסך מקום מתחת לבלאטות....
אך במקביל עושה "הון" על החשבון..... נו. אף פעם לא יצא לכם להתלונן על ה'פקיד' בבנק שלכם......?

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
ובכן, אני מודה לכל המשתמשים שכתבו באשכול את הרהורי ליבם ושיתפו אותנו עם התובנות החשובות על השינויים שנעשו באתר.

נתחיל עם הטענה הרווחת שבאינטרנט הכל חינמי כיוון שהרווח הוא מפרסומות ומעצם כמות הגולשים.

חשוב לזכור שבסופו של דבר יש שורה תחתונה של רווחיות והיא זו שמנחה את מקבלי ההחלטות. במקרה של גוגל יש שתי נקודות שחשוב לזכור:
1. לגוגל יש כיסים עמוקים, הם יכולים להשקיע הון עתק בפרוייקטים לטווח ארוך גם אם הם לא רווחיים בשבילם כעת.
2. גוגל חברה עולמית והרווחים מהפרסומות מגיעים למיליארדי דולרים בשנה מה שאי אפשר לומר על פרוג שהוא אתר לציבור מסוים שהמפרסמים בו בקושי מכירים באינטרנט כפלטפורמת פרסום.
אגב, גוגל הולכים לגבות כסף על אחסון תמונות. מסתבר שגם בגוגל מבינים שהם חייבים לגבות תשלום על שירותים מסוימים שלא מביאים להם מספיק רווח מפרסומות.

המשתמשים הם שותפים, גם להם מגיע מניות.

אני אוהב את הגישה הזו, זו גישה שחודרת היום הרבה בזכות פעילים חברתיים וארגונים פרוגרסיביים.
פרוג הוא עסק פרטי של אדם ששילם על כך מכספו הפרטי במשך עשרות שנים גם כשהוא לא היה רווחי בכלל.
האם נדרוש מבעלי חנויות פריבילגיות מיוחדות בגלל שהם מרוויחים מאיתנו?
האם עיתון שאנחנו משלמים עליו ממיטב כספינו לא מלא בפרסומות יותר מאשר תוכן?
אין ספק שהאינטרס הראשון שלנו להיטיב עם המשתמשים ולתת להם חוויית גלישה איכותית, לכן אנחנו קשובים כל הזמן ועם יד על הדופק, במקרים מסוימים ביטלנו עסקאות פרסום של עשרות אלפי שקלים מחשש פגיעה במשתמשים, אך מאידך האתר צריך להיות גם רווחי והמשתמשים צריכים להבין ולהכיל זאת.

מדמי התוכן החדשים מטעים.

המטרה היא להסב את תשומת לב המשתמשים לפרסומות באתר. הבאנרים במידה מסוימת פחות רלוונטיים (האם עדיף פופאפ שחוסם את הגלישה בכלל?) וכדי שהפרסום יהיה רלוונטי הוספנו את הכלי של מדמי התוכן.
אנו מודעים לכך שזה מטעה ובעז"ה מלבד מקדם הנושא 'מודעה' נוסיף 'תמרורי אזהרה' נוספים.

הסרת תמונות הפרופיל

חלק מהצעדים שננקטו על מנת שהאתר יהיה רווחי היה הוספת מנויים בתשלום.
התובנה שעמדה בבסיס הוספת המנויים הייתה שלא ייתכן שאנשים פותחים עסקים בזכות פרוג, יוצרים שיתופי פעולה עסקיים בפרוג, מפרסמים את עצמם בחופשיות בגלוי ובקידום מוסווה ללא תשלום.
ומכאן נוצרה החלוקה הבסיסית בין שימוש באתר לשם העשרת ידע, התייעצויות, עדכונים וכדומה לבין שימוש לקידום עסקי, כשאלו שמעוניינים לקדם את העסק שלהם וליצור שיתופי פעולה עסקיים נדרשים לשלם על כך סכום מזערי של עשרים ש"ח בחודש.
תמונת פרופיל גם היא כלי לקידום עסקי, התמונה ממתגת את שם המשתמש בכל הודעה שהוא כותב בפורום.
נכון שהרבה משתמשים לא עשו בה שימוש עסקי ותמונת הפרופיל שלהם הייתה דובי או פרפר אך מכיוון שאין לנו את האפשרות למיין ולסנן את כל התמונות לא נותרה ברירה אלא למחוק לכולם ולהשאיר את האופציה הזו רק למנויי פרימיום.

האשכול נשאר פתוח ואנחנו מעוניינים לשמוע את דעתכם, גם אם היא לא תנעם לנו...
במידה והוא ייגרר לכתיבה בוטה ולא מכובדת ננעל את האשכול.
בברכת שבת שלום
מנהל האתר

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תמונת פרופיל גם היא כלי לקידום עסקי, התמונה ממתגת את שם המשתמש בכל הודעה שהוא כותב בפורום.
עד השורה הזאת הכל נכון
אתם יודעים שיש לי הערכה רבה אליכם
ווגם לאתר
אבל למחוק את הקישקוש שמזוהה איתי (אין ביני לבין כוכב אלא פליטת מקלדת...)
היא בעצם להפוך אותי ללא קיימת יותר.

כמובן שזכותכם לעשות כל מה שעולה בדעתכם באתר הפרטי שלכם כולל להפוך אותי ללא קיימת
אבל אם אני לא קיימת ולא רצויה יותר
אז ...

קצת כואב שמה שהיה לכם טוב בי עד היום הפסיק להיות טוב ביום בהיר...

אני בהחלט בעד לתת פריבלגיות למי שמנוי פרימיום אבל מכאן ועד לדחוק את רגליו של מי שלא...

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
האשכול נשאר פתוח ואנחנו מעוניינים לשמוע את דעתכם, גם אם היא לא תנעם לנו...
אבל אחרי זה:
משתמשים הם שותפים, גם להם מגיע מניות.

אני אוהב את הגישה הזו, זו גישה שחודרת היום הרבה בזכות פעילים חברתיים וארגונים פרוגרסיביים.
לא בטוח שיהיה נעים להגיב כאן

מה בסך הכל כתבו כאן, ואני בתוכם?
שאנחנו שותפים.
לא מהכיוון של בעלי בתים או שותפים של רווח והפסד
אלא שותפים בזה שהפורום מתקדם בזכות הניקים והתגובות והאשכולות שיש כאן
שותפים הכוונה- נוטלים חלק, לא אורחים.
זו אמורה להיות מחמאה כלפיכם , כן? לא חלילה הבעת בקורת :)

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עד השורה הזאת הכל נכון
אתם יודעים שיש לי הערכה רבה אליכם
ווגם לאתר
אבל למחוק את הקישקוש שמזוהה איתי (אין ביני לבין כוכב אלא פליטת מקלדת...)
היא בעצם להפוך אותי ללא קיימת יותר.

כמובן שזכותכם לעשות כל מה שעולה בדעתכם באתר הפרטי שלכם כולל להפוך אותי ללא קיימת
אבל אם אני לא קיימת ולא רצויה יותר
אז ...

קצת כואב שמה שהיה לכם טוב בי עד היום הפסיק להיות טוב ביום בהיר...

אני בהחלט בעד לתת פריבלגיות למי שמנוי פרימיום אבל מכאן ועד לדחוק את רגליו של מי שלא...
חבל לקחת את זה אישי.
הסבירו בטו"ט מה הסיבה, נכון שיש אי-אלו נפגעים, אבל כך דרכו של ציבור.
ראו אותי, שמעולם לא הייתי שם את הלוגו שלי (גם בקטן) על עבודות שונות שעשיתי, עד שהיה לי את הלוגו כאן בפרופיל, מאז ידעתי שאם אשים - יהיו אנשים שיקשרו את העיצוב שבידם לההוא עם התגובות המשונות בפרוג... (היום אולי צריך לשים על עבודות את סמל הפרופיל הוורוד העכשווי ;) )
ואם אחתום על מנוי ביום מן הימים, הרי שאשקלל רווח זה בין יתר המעלות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה