שיתוף תהליך פספוסים

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
קרה לכם ש:
ישבתם שעה-שעתיים, כתבתם, כססתם, המשכתם לכתוב, ליטשתם, קראתם, יחסית אהבתם, הלכתם לישון, משהו קצת פמפם לכם, חשבתם, אהה, קאט, מחקתם איזה קטע?

ברוכים הבאים למועדון.
כאן המקום לשיתוף קטעים שמהיום תחשבו למחוק או כאלו שלא באמת מחקתם ושמרתם בתחתית הדף, כי מה, תוותרו על מילים שילדתם?

ו... שתפו אותנו למה מחקתם.

נערך לאחרונה ב:

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
טוב, לא חשבתם שהרעיון נזרק אלי בנבואה, אז אני מתחילה:

בסיפור שכתבתי לאתגר הנוכחי, ממש כאן, תיארתי את הבחור שכרגע אני לא זוכרת את שמו, אהה, אורן, יוצא מהמשרד לאחר שהשעות עברו עליו מהר מידי. הוא מגלה ים שלא הכיר וכו' קרוב לעבודה. בין לבין כתבתי את הקטע הזה:

אני נחשב לבחור אמיץ אבל משום מה פחד מזדחל במעלה גבי. מה יש לך, אורן? סונט בעצמי. כבר קרה לי לא פעם שנשארתי מעבר לשעות העבודה והחושך ליווה אותי כמו שומר נאמן. הפעם זה שונה.

לבסוף החלטתי למחוק משום שהרגיש לי מיותר לכתוב על לונה פארק רגשי בלי צורך. ז"א מה העניין לכתוב שהוא הרגיש מוזר שנהיה חושך פתאום בלי ששם לב, וכל החברים שלו למשרד כבר הלכו, ואז לציין שהוא פוחד ואח"כ מוצא מקום נחמד לנפוש וללמוד גלישה ובל נשכח את הסיפור עם הכריש. אולי יהיה מי שיגיד למה לא, אבל לי זה צרם. וכן, לפעמים אני מאלו שאוהבים לשמור קטעים שכתבו. אולי כי אני פוחדת שאתחרט? לא יודעת.
עד כאן נאומי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה