פסנתר בקלידים

דוד בקשייב

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם

ברצונילשאול, אני הרבה זמן מנסה לתכנת את הפסנתר(יש לי רולנד ea7).שישמע ממש אמיתי וכמו פסנתר כנף ,ולא מצליח,ועוד משום מה שאני מנגן פסנתר על הקלידים ואני עם אוזניות(מקצועיות)אני שומע סוג של צרימה כזו באוזן בכל לחיצה ,כאילו המיתר של הפסתר צורם מאוד,מה אפשר לעשות בנידון,אשמח לשמוע עצות
תודה רבה

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
א. נראה לי שזה לא משנה כמה תתכנת ותערוך ותוסיף אפקטים, אם הדגימה שלך לא מספיק טובה זה לא יישמע פסנתר אמיתי...
דווקא ממה שזכור לי הפסנתרים של הקלידים שלך די נחמדים, למה אתה מתכוון כשאתה אומר פסנתר כנף?

ב. אולי אתה מנגן בווליום גבוה שעושה צרימות? תנסה לבדוק אם זה קורה גם באמצעי שמע אחרים. אולי האפקט של הריוורב שהוספת מוגזם? לא מצליח לחשוב עכשיו על סיבות נוספות...

דוד בקשייב

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
א. נראה לי שזה לא משנה כמה תתכנת ותערוך ותוסיף אפקטים, אם הדגימה שלך לא מספיק טובה זה לא יישמע פסנתר אמיתי...
דווקא ממה שזכור לי הפסנתרים של הקלידים שלך די נחמדים, למה אתה מתכוון כשאתה אומר פסנתר כנף?

ב. אולי אתה מנגן בווליום גבוה שעושה צרימות? תנסה לבדוק אם זה קורה גם באמצעי שמע אחרים. אולי האפקט של הריוורב שהוספת מוגזם? לא מצליח לחשוב עכשיו על סיבות נוספות...
האמת שהדגימות פסנתר ברולנד נפלאות,הקטע שאני לא כל כך יודע לתכנת את האקולייזר,אולי זה משפיע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה