דרוש מידע פסח - עצות לעצלנים

תשיעית

משתמש מקצוען
סתם טיפ נחמד שלא קשור דווקא לעצלנים :)
אני אוהבת לנקות את הארונות עם תרסיס למייבש של מקסימה. כמה שפריצים על כל מדף ומעבירה סמרטוט. כל מה שבארון סופג את הריח ופשוט כיףףף לפתוח את הארונות אח"כ
אני מנקה עם סנו קליר החדש שרשום עליו בניחוח מרכך כביסה. משלב ניקיון עם ריח של מרכך.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הכי טוב זה להקפיד על נקיון כל השנה כל שבוע להתייחס לפינה אחרת ואז בערב פסח זה בקלות :)
וכמובן זה-
לסדר רמת עדיפות
מבחינה הלכתית
ומבחינה אישית
ולעבוד לפי זה

ועוד דבר- לשים שעון מעורר על רבע שעה ולעשות תחרות מה מצליחים לנקות עד שהשעון מצלצל.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לסדר רמת עדיפות
מבחינה הלכתית
ומבחינה אישית
ולעבוד לפי זה
אי אפשר להכשיר היום מטבח לפסח.. לחשבן גם את זה..
עד פורים אני על ניקיון אביב, פורים עד שבוע אחרי זה ניקוי ופינוי פורים (כביסות, החזרת תחפושות, ניקיון כללי)
שבוע אחרי פורים מתחיל הכשרת הבית לפסח, מתחילה מארונות למעלה, חדר שינה וכדו'

חיה על המוזיקה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לעצלנים אמתיים או לאנשים שאין להם את היכולת פיזית יש היום חברות נקיון לפסח רק צריך להזמין אותם לשלם להם והם עושים פשוט הכול ואם תישאלו אותי זה בכלל לא כייף את מגיעה לפסח בהרגשה שלא עשית כלום

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
זה אכן מה שהילדים עושים לנו, ולכן אנחנו צריכים עצות.

ההורים שלי כבר בגיל שאנחנו מתחילים להזמין אותם.
ואם חמותי אצלי השנה (כבר הזמנו וזה... תשובה סופי רק בשבוע שחל בו..)

הם מסיימים ליל הסדר אחרי 2 בלילה (אצל ההורים יודעים לסיים גם ב 11 :) כמעט... )
ואני אוהבת להיות עד הסוף... ולהכין הכול בייתי (כולל חריין וחרוסת..)

בקיצור צריכה שבוע לבישולים ופינישים...
ולכן אני מחלקת עצות חינם...

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מצחיק מצחיק...
אבל התרבות הזו זה משהו שאני לא מצליחה להבין אותו.......

מהכרות אישית ההורים אוהבים לראות את הילדים שלהם אצלם בשולחן
והאחים אוהבים לבלות שבוע עם האחיינים.

הבעיה מתחילה כשעשרה ילדים רוצים להגיע ואז גם יש פחות ידיים עוזרות וגם יותר עבודת אירוח.
זה היה השלב שהתחלנו לארח את ההורים.

פשוט, הנשואים צריכים להיות רגישים מתי מתגעגעים אליהם ונהנים מהם ומתי זה כבר עול מכביד והגיע הזמן להתחיל לארח.

לאנגער

משתמש מקצוען

הבעיה מתחילה כשעשרה ילדים רוצים להגיע ואז גם יש פחות ידיים עוזרות וגם יותר עבודת אירוח.

פשוט, הנשואים צריכים להיות רגישים מתי מתגעגעים אליהם ונהנים מהם ומתי זה כבר עול מכביד והגיע הזמן להתחיל לארח.
מילה בסלע

bnoya

משתמש מקצוען

צודקת מאוד
אבל זה לא רק כשיש הרבה נשואים, גם כשהמספר נמוך יותר....
הורים אוהבים לראות את הילדים שלהם אצלם בשולחן יום יומיים. באיזשהו שלב זה כבר מעיק. כנ"ל לגבי האחיינים- ילדים צריכים את הפינה שלהם והם מאבדים את זה באיזשהו שלב ואז זה פשוט מכביד ולא נעים לשום צד.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הורים אוהבים לראות את הילדים שלהם אצלם בשולחן יום יומיים. באיזשהו שלב זה כבר מעיק.
כנראה שזה לא גורף
משום מה ההורים שאני מכירה סביבי נהנים מאוד כשהילדים עם הנכדים אצלם גם שבוע פלוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה