דיון פסבדונים (שם עט)

סקר החן, 'בת יענה' או 'בתיה ענה'

• שם עט

• שם מלא

• אין לי הבדל, העיקר שיהיה שם עוקב

• לא מסתכל/ת על שם הסופר

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אפשר את הראיון המלא?

אני מסופק אם זו חכמה גדולה לשבת על כיסא הסופר הוותיק והידוע, ולומר ש'אין מה לפחד שיגידו עליך דברים לא טובים'.
אם הוא היה יודע מראש על מסע ההשמצות שיתנהל נגדו [בזמנו], הוא גם כן היה מפרסם בשם מלא?
ואין לזה קשר לקבלת ביקורת. אפשר לקבל ביקורת גם כסופר בעילום שם. ו @בתיה ענה או @יונה ספיר יוכיחו.
צור עימו קשר והעבר אליו את הדברים.
בבקשה

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אני בעד שם מלא
יש עיתונים ולא ארמוז מי שמפרסמים סיפורים בלי שם הכותב ובעיני זה זילזול ענק באינטלגנציה של הקורא
איזשהיא אמירה של: העיקר הבאנו לכם סיפור לא משנה בכלל מי כתב אותו
בקריאת כתבות אני מוצאת את עצמי הרבה פעמים חוזרת לעמוד השער של הכתבה כדי לוודא מי הכתב

על כל פנים
הסקר אלוף!

עריכה:
פתאום חשבתי לי.. שיש משהו מסתורי בשם בדוי ופרוג זה ההוכחה הטובה ביותר
תודו שלקרוא קטע של @לורד ארטליין זה יותר מגרה מקטע של @יעקב קולודני
יחד עם זאת יש משהו ב@יעקב קולודני שאם החומרים שלו משובחים השם המלא יוסיף הרבה אמינות וחיבור לעומת @לורד ארטליין שמצטייר כמו קוריוז חולף

נערך לאחרונה ב:

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
תמליל בקצרה:
לפני 27 שנים החל הסופר חיים ולדר לכתוב את ספרו הראשון, 'ילדים מספרים על עצמם 1', מאז הוא פרסם 63 ספרים שתורגמו לשמונה שפות,והפך לאחד הסופרים המוכרים במגזר החרדי.

בראיון מיוחד, באולפן 'כיכר השבת', מדבר ולדר על הרגע שהחליט לכתוב את ספרו הראשון וחושף את הסיפורים שמאחורי הספרים.

בין היתר סיפר ולדר שהפך להיות סופר באופן מקרי לגמרי. "הייתי מורה, היה לי תלמיד אלים הצעתי לו לכתוב את מה שהוא מרגיש בלב. הוא כתב כמה דורות ואני הצעתי לו שאנסה לכתוב זאת כסיפור שיגרום לילדים להבין מה הוא מרגיש. כתבתי סיפור שנקרא 'יש סיכוי', הקראתי לתלמידים, ובכיתה שמחו לשמוע שהילד הזה לא באמת רוצה להרביץ להם, נתנו לו הזדמנות.

"אז הבנתי את הפוטנציאל. הייתי מורה לארבע כיתות ביום הצעתי לילדים לכתוב מה הם מרגישים ואני הייתי הופך זאת לאת הסיפורים בסוף השנה אחת האמהות אמרה לי שנוציא את זה כספר".

על הספרים 'ילדים מספרים על עצמם', מספר ולדר: "כל סיפור נוגע במשהו שמעניין אותך ואת הילדים שלך. מה נוגע בילדים? מעניין אותם החברה, המעמד שלהם, התדמית והביטחון עצמי לצד היחסים עם ההורים והאחים. ואת כל זה אני מכניס לסיפור".

ולדר התייחס לסופרים החרדים המשתמשים בשם בדוי: "בציבור החרדי מפחדים מביקורת. יש פחד שיגידו עליך דברים לא טובים, שידוכים ועוד. לי לא היה את הפחד הזה. הספר הראשון הוצאתי תחת השם 'ח. יערי', אבל זה בגלל שהייתי מורה חייל וחשבתי שהיה אסור לי, אבל מיד החלפתי, וגם בתוך הספר כתבתי את השם שלי. גם אותי ביקרו, סופר צריך גם את זה".

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
חולקת... לקבל ביקורת באופן אנונימי, שונה לחלוטין מאשר לקבל אותה בשם מלא + כתובת וכל השאר
עם שם בדוי תקבל רק ביקורת עניינית
עם שם מלא אתה לוקח סיכון לביקורת אישית לגופו של כותב, אורחות חייו והחיידר בו לומדים ילדיו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה