דרוש מידע פניתם לחכי''ם החרדים (ולא רק) ועזרו לכם?

לאנגער

משתמש מקצוען
על מקלב שמעתי נפלאות
ו....בבקשה לא לסכול אותי באבנים
אבל גיסתי נעזרה בענין מסוים ב..יאיר לפיד [רק הוא נענה לבקשתה...]
אין שום צורך לסקול באבנים, לכל אחד יש משהו שמדבר אליו אישית יותר, והוא ישתדל לסייע בו.
אצל לפיד למשל, זה כל מה שקשור לילדים אוטיסטים.
(בגלל הבת שלו).

נערך לאחרונה ב:

ח. י. פ

משתמש צעיר
אייכלר עזר לי מאוד בפניות הציבור
עירב את דרעי שדיבר איתי באופן אישי
גם גולדנטל מאוד עזר לי

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
באתר הכנסת יש את כתובות המייל (הפרלמנטרי) של כל חברי הכנסת.
זה לא פעיל לשום ח"כ!!!
אני שלחתי שם פניות רציניות לכל החכי"ם החרדים, ואח"כ לכל אנשי גוש הימין (לפני 8 חודשים),
ואף אחד לא חזר אלי , אפי' לא הודעה אלקטרונית כלום נאדה גורנישט!

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מנסיון רב:
הכל תלוי במהות הפניה.כל חבר כנסת יש את הנושא שבו הוא נמצא ובו הוא מתמחה ובו הוא ישמח לעזור.
הם גם אנשים, הם לא מסוגלים להגיע לכל הפניות לעזרה, (ולפעמים אפילו לא לעדכן שהם לא מטפלים)
אז לפני שאתם פונים למישהו, תחשבו טוב על למי זה אמור להיות משויך.

גולדנטל זה מלשכת פניות הציבור של דגל התורה בבני ברק

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה לא פעיל לשום ח"כ!!! אני שלחתי שם פניות רציניות לכל החכי"ם החרדים, ואח"כ לכל אנשי גוש הימין (לפני 8 חודשים), ואף אחד לא חזר אלי , אפי' לא הודעה אלקטרונית כלום נאדה גורנישט!
אז יש כתובות מייל שלא קשורות לאתר הכנסת?

פ.נ

משתמש מקצוען
אורי מקלב מיספר 1!!
היה לי ענין שהייתי צריכה לקבל תעודת מקצוע ובשל טעות אנוש של המקום לימודים שבו למדתי הענין נמרח שנה וחצי עד שהחליטו לפנות לאורי מקלב שסידר עוד באותו יום את זה!!!!!
את זה כולם יודעים אבל......
אורי מקלב יפנו אליו לטפל בכל תקלה הוא יטפל גם עם זה לא קשור אליו..

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אורי מקלב מיספר 1!!
היה לי ענין שהייתי צריכה לקבל תעודת מקצוע ובשל טעות אנוש של המקום לימודים שבו למדתי הענין נמרח שנה וחצי עד שהחליטו לפנות לאורי מקלב שסידר עוד באותו יום את זה!!!!!
את זה כולם יודעים אבל......
אורי מקלב יפנו אליו לטפל בכל תקלה הוא יטפל גם עם זה לא קשור אליו..
ואיך אפשר ליצור איתו קשר?

פ.נ

משתמש מקצוען
ואיך אפשר ליצור איתו קשר?
תאמין לי אבל יום שיש חצי שעה לפני שבת החשמל קורס חום של 38 מעלות היתקשרנו לחברת חשמל כמובן ללא שום דבר שיעשו ישר בצאת שבת היתקשרתי לבית שלו ואישתו ענתה ושאלה מה קרה וסיפרה לה את המקרה אמר שתיצור קשר עם חברת חשמל הגיע טכנאי פחות מרבע שעה....

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תאמין לי אבל יום שיש חצי שעה לפני שבת החשמל קורס חום של 38 מעלות היתקשרנו לחברת חשמל כמובן ללא שום דבר שיעשו ישר בצאת שבת היתקשרתי לבית שלו ואישתו ענתה ושאלה מה קרה וסיפרה לה את המקרה אמר שתיצור קשר עם חברת חשמל הגיע טכנאי פחות מרבע שעה....
במספר הנ"ל?

* * *

אשאל שוב,
איך אני יכולה ליצור קשר עם ח"כ מירי רגב?
אף אחד לא יודע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה