דרוש מידע "פנגו" - בדקתם פעם את החשבונית שלכם?!...

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
קרה לי כמה וכמה פעמים מחיובים שונים ומשונים, טעויות וכפילויות בכל מיני חשבונות.
תעשו טובה לעצמכם:
באופן קבוע תעברו על כל החשבוניות!! זה לוקח 2 דקות בחודש

רחלה 123

משתמש מקצוען
קרה לי כמה וכמה פעמים מחיובים שונים ומשונים, טעויות וכפילויות בכל מיני חשבונות.
תעשו טובה לעצמכם:
באופן קבוע תעברו על כל החשבוניות!! זה לוקח 2 דקות בחודש
אכן גם אני עבר י עכשיו ויצא לי רשימה של דברים לברור.
אבל זה ממש לא 2 דק' לקח לי זמן ארוך
לעבור על כל החיובים ולנסות להבין מהם ..

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

א׳, אפר 16 2023, 13:30

תאור​

האם פנגו גובה תשלום מלקוחות על שירות שספק אם אישרו אותו? פוסט שפורסם בפייסבוק מעלה שאלות ותהיות על התנהלות החברה.
שיר מסורי משתמשת פייסבוק פרסמה פוסט ובו כתבה:
"********זהירות גנבים*********!!!!!!!!!!!!! זה התחיל מכך שלפני יומיים צפיתי בסרטון בטיקטוק של בחורה נחמדה שמזהירה שפנגו עושים שיטת מצליח ולוקחים תשלום על סימפל באופן שיטתי!!!! מה הסיכוי שאני משלמת??? וממתי??? אז ככה - נכנסתי לאיזור האישי ואני קולטת שאני משלמת על שירות פנגו סימפל מ2016!!!!!!! לא חתמתי על כלום!!! לא השתמשתי בזה מעולםם!!!! ואני לא צריכה את זה בכלל!!!".
עוד כתבה מסורי: "היום דיברתי עם נציג ומה שדאג להגיד לי זה 900 פעמים במהלך השיחה ״בסוף השיחה יהיה לך סקר עליי תגידי שעזרתי לך״ שהוא בכלל לא עזר לי ומה שאמר לי זה ״הצטרפת דרך האתר ב2016 וכן- לא חתמת על זה!!!!!!! אבל זה שירות שלא ניתן לזכות אותך עליו גם אם לא השתמשת בו״ בקיצור תודה לכם שגנבתם ממני במשך כמה שנים סכום של 20 שקל כל חודש. כל מי שנפגע מהם מהשירות הזה אשמח שתפנו אליי בפרטי!".
בתגובות לפוסט נכתב: "גם לי קרה לפני כמה שנים, מה שטוב שלא נמשך להרבה זמן. באמת תחמנים!", וגם: "אני קלטתי את זה בשלב די מוקדם וביקשתי שיבטלו לי וזה אכן בוטל ואפילו הזדכיתי על הסכום ששילמתי", או: "גם לי זה קרה לפני כמה שנים ואני מכיר אישית המון אנשים שגם להם קרה, לפי התגובות פה זה שיטת מצליח שהלכה להם לא רע. צריך תביעה ייצוגית".
מפנגו נמסר בתגובה: "הבוקר, עם החזרה מהחג, בדקו נציגי החברה את פרטי המקרה, יצרו קשר עם הלקוחה והיא טופלה לשביעות רצונה."

©ShemeshOnline
קבלו את כל העדכונים, האירועים והמבצעים בבית שמש!

יועצת נישואין

משתמש מקצוען
גם אנחנו משלמים כל חודש 10 ש"ח על פנגו סימפל (זזתי)
מה זה אומר השירות הזה
האם מה שהם מתקשרים לעדכן שיש חניה פעילה בלבד (פעם היה עולה 5 ש"ח)
או שזה כולל משהו נוסף ?

רחלה 123

משתמש מקצוען
גם מאיתנו לוקחים כפול
באמת לא הבנתי למה זה, אבל למי יש כוח לריב על עשר שקל...
השאלה איך מוכיחים שלא נרשמתי לזה?
כבר לא ניתן לערוך
עכשיו בדקתי שוב , התבלבלתי עם חיוב אחר
הם גובים לנו 10 שקל, מתברר שזה משהו שאכן הצטרפנו אליו בעבר
אבל זו ההזדמנות להפסיק את המינוי ...

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כבר לא ניתן לערוך
עכשיו בדקתי שוב , התבלבלתי עם חיוב אחר
הם גובים לנו 10 שקל, מתברר שזה משהו שאכן הצטרפנו אליו בעבר
אבל זו ההזדמנות להפסיק את המינוי ...
גם אותי עשקו.... מחודש דצמבר 2022 איך לא שמתי לב
איך מבטלים את השירות של סימפל (זזתי) באפליקציה
וכמובן איך הדרישה להחזר כספי

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אולי כדאי שמישהו כאן ירים את הכפפה ויארגן תביעה משלנו

ניסיתי לברר קצת על התביעה המדוברת, קצת קשה להגיע אליהם ולהצטרף, זה יותר עניין שיווקי לעו"ד מאשר תביעה בפועל.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שוב
מה זה אומר שירות סימפל זזתי
מה כולל המסלול?
  • "זזתי"
נסעת ושכחת לסיים את החניה? שירות "זזתי" יסיים אותה בשבילך ויחסוך לך המשך תשלום מיותר.
  • "חניתי"
שירות שמזכיר לך להפעיל חניה בכחול לבן כדי לא לשכוח ולקבל דוח (נתמך באנדרואיד בלבד).
  • תשלום מהיר בחניונים
להפעיל חניה בחניון בקלות ובמהירות בלי להתעכב בעמדת התשלום ביציאה - ללא תשלום עמלת הפעלה.
  • תזכורת אישית
הפעלת חניה בכחול לבן? סמארט יזכיר לך להאריך או לסיים את החניה כדי לא לקבל דוח.
  • איפה האוטו?
שכחת איפה חנית? בלי לחץ, עם סימפל תוכל לנווט לרכב שלך.
  • הטבות משתנות
1. הטבת פנגו cash - צוברים כסף על תדלוק, נסיעה בתחב"צ ושטיפת רכב - לשימוש בחניה בכחול לבן.
2. הטבת שטיפומט - שטיפת רכב במחיר מוזל בכ-170 תחנות ברחבי הארץ.

עלות המסלול:
9.90 ₪ לחודש לכל רכב בחשבון
*ההטבות מוגבלות בזמן בכפוף לתנאי השימוש

לא קוראים לי

משתמש צעיר
גם אני עכשיו עברתי על החשבונית וגם אותי צירפו למנוי
חיטטתי קצת במייל והגעתי לאיזה מייל שביום שהתחברתי אליהם הם שלחו לי תודה על הצטרפותך לסימפל...
אין לי שמץ של מושג מתי התחברתי לסימפל הזה ....
חוצפה

בן אדם מיוחד

משתמש צעיר
גם אני עכשיו עברתי על החשבונית וגם אותי צירפו למנוי
חיטטתי קצת במייל והגעתי לאיזה מייל שביום שהתחברתי אליהם הם שלחו לי תודה על הצטרפותך לסימפל...
אין לי שמץ של מושג מתי התחברתי לסימפל הזה ....
חוצפה
כנ"ל גם אני
אבל אני זוכר שבהתחלה הם שואלים אם אתה רוצה להצטרף לכמה חודשים חינם בלי לעדכן שכשה נגמר הם מתחלים לגבות כל חודש וכמוב שכולם מצטרפים(מי לא אוהב חינם)

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני שילמתי המון עד שקלטתי שמה שהפקיד עשה לי חור בראש לנסות חינם וסרבתי (עד כמה שזכור לי),
כן נכנס ושולם מידי חודש בחודשו...
אגב-
מה שכן קרה לי בנוסף שהכנסתי מס' רכב שכור למנוי, ומסתבר למפרע שהכנסתי רכב אחר בטעות,
לא אכפת לי ששילמתי למישהו כי בכל מקרה הכסף הזה היה יוצא אבל כן היה אכפת לי מאד אם היינו מקבלים דו''ח.
אז זה עוד משהו שצריך להשים לב טוב טוב.
במיוחד כשמדובר ברכב כמו שהיה אצלנו עם 8 ספרות שרובן 0..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה