פלייבק בקיובייס להורדה

• פותח הנושא LA12
  • פורסם בתאריך

LA12

משתמש חדש
שלום לכולם

רציתי לשתף אתכם בפלייבק שהכנתי ללקוח, ולאחר שעה וחצי של עבודה הלקוח התחרט ובחר שיר אחר.

ובכדי שלא תלך ההשקעה לטמיון אמרתי להעלותה לפה.

אז קדימה, מקססו ומסטרנגו להנאתכם .

LA12

http://www.mediafire.com/download.php?qzzkjakodyz

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מאד מעניין אותי לשמוע -אך אני נתיבי....

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
LA, לא נעים להרוס, אבל הבאת רק את קובץ הפרוייקט ולא את קבצי המקור...:)

LA12

משתמש חדש
מענין מאוד, כי אני פרסמתי את זה גם בעוד כמה מקומות וקבלתי תגובות, ופה אתה היחיד ש"טוען" שזה לא עולה.....

בוא נשאיר למי שמבין בקיובייס לענות פה באשכול !

בהצלחה בלימודים.

LA12

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
חזרנו לויכוח הישן אם לעבוד במידי או ב...
בכל אופן, אני לא הצלחתי לשמוע, כנראה חסרים לי הVST אני לא משתמש כלל עם מידי.
הקבצים נמצאים.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
איך אתה רוצה שנפעיל את זה באמת בלי VST באמת, אני ראיתי שזה מידי, אבל נראה לך שיש לי כוח לחפש את ה VST שאין לי???

אברימי, מה יהיה עם LA בסוף אה?,

נ.ב. זה לא קשור למבינות בקיובייס, זה קשור ל"איך אדאג שאנשים יוכלו לשמוע את מה שאני מציע להם..."

LA12

משתמש חדש
אתם לא צריכים את הVST שלי, הקיובייס יציין שאין לכם אותם תאשרו ואחרי כן הוא ישאל אם להוציא דו"ח ובחרו מה שאתם רוצים [כן או לא] והתוכנה תתן לכם את הברירת מחדל של המחשב שלכם. ככה זה עובד אצל כולם.

אני אישית שלחתי כעת את הקובץ למחשב אחר שאין שם את ה VST שלי וזה עבד !

אין לי שום ויכוח על מידי, וגם לא היה לי. בסך הכל רציתי לתרום פה לפורום משהו קטן,

מותר ואפשר להגיד תודה

לא צריך להביע דעה על כל דבר שלא יודעים, זה לא מכבד את הפורום פה ולא אותכם.

פופקו תתחיל להעלות את הרמה של הפורום לא להתעסק בזוטות ! ! !

בהצלחה לכולם והאזנה ומיקסוס מהנים.

LA12

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
LA 12, כשאתה שולח קובץ לחוו"ד אתה לא תורם לפורום, אתה מבקש מהפורום ולכן מי שצריך להגיד תודה כשמגיבים לו על מה שעשה זה אתה, ולא אנחנו.

האמת שבהודעות קודמות חשבתי סתם מישהו עיצבן אותך ולכן אתה מדבר ככה, אבל אני רואה שכמעט כל שיחה איתך נגמרת בטעם רע, עקב זה שמערערים על סמכותו הנוראית במוזיקה של LA12, כל זה לא מתאים לפורום כאן, כמובן שמאוד נשמח שיעלו דברים יגיבו או יחוו חוו"ד, אבל דיי למשחקי הכוח האלה, בחייאת...

נ.ב. שמעתי את זה בקיובייס בברירית מחדל, ואני באמצע להפוך את זה לWAV, כדי שיהיה לי נוח עם מה שאני מכיר...

LA12

משתמש חדש
לא ביקשתי חוות דעת, סה"כ נתתי פלייבק להורדה ותו לא מידי !

חבל שאתה מגיב ככה.....

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אוקיי, אז באמת תודה רבה על הפרוייקט, ובוא נרגיע כולנו, אף אחד לא גונב למישהו כאן ת'פרנסה או משהו, ואפשר לדבר בגובה העיניים...

נ.ב. זו פעם ראשונה שאני מגיב ככה בפרוג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  34  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה