פלאש בוורדפרס - עזרה מהמומחים

גאולונת

משתמש מקצוען
לקוחה שלי בנתה את האתר הזה בוורדפרס.
אני הכנתי את הבאנר לוגואים התחתון.

עכשיו הלקוחה באה אלי ואמרה לי שייש בעיה באתר - לא כל האנשים רואים את הבאנר העליון והתחתון.
היא גם שלחה לי צילום מסך של מה שהלקוחות רואים:
צפה בקובץ המצורף 109769

היא אמרה שמישהו שמבין בזה (?) רשם לה ש:
1. התמונות לא מוגדרות כחלק מהאתר אלא מופנה לאתר שלו.
2. וכן הדבר החשוב שלו הוא שגרסת הפלאש שלו לא נתמכת ע"י דפדפנים מרכזיים.

יש כאן מישהו שמכיר את וורדפרס ויכול להגיד לי האם זה בעיה בהגדרות האתר (יש לי את הפרטי כניסה לאתר) או במשהו אחר?

תודה מראש!

קבצים מצורפים

• malak.png
    KB 104.4 · צפיות: 0

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הקישור עבד אצלי למעלה וגם בהודעה זו.
את בטוחה שהבעיה היא לא בוורדפרס ולא בדפדפן שמוגדר שלא להראות באנרים?
כי אני רואה את הבאנרים בלי בעיה.

KingYes

משתמש צעיר
אני רואה ממבט למעלה שה-param לא מוגדר לפני ה-Object.
אני יגיד לך מה קורא פה.. יש שני סוגי הטמעה, ויצא לי לראות שחלק מהדפדפנים קוראים את א' וחלק קוראים את ב'. אני אישית שמטמיע קוד אני משתמש בשני הקודים ביחד.

הנה דוגמא:
http://paste.pocoo.org/show/517408/

(אישית אני גם משתמש ב-embed).

גאולונת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י KingYes;677766:
אני יגיד לך מה קורא פה.. יש שני סוגי הטמעה, ויצא לי לראות שחלק מהדפדפנים קוראים את א' וחלק קוראים את ב'. אני אישית שמטמיע קוד אני משתמש בשני הקודים ביחד.

הנה דוגמא:

הבנתי.
תודה על ההבהרה..

מישהו יודע איך ההטמעה הולכת בוורדפרס?
ואיך אני יכולה להטמיע את הבאנרים בשתי הדרכים?

גאולונת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י KingYes;677766:

הנה דוגמא:

אגב,
תוכל להסביר לי מה ההבדל בין 2 הסוגים?

גאולונת

משתמש מקצוען
ראיתי שייש בהגדרות אפשרות של Kimili Flash Embed Preferences
מישהו יודע מה ההגדרות שצריכות להיות שם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה