דרוש מידע פלאפון C2 ב800 ש"ח- הגיוני???

• פותח הנושא GTV
  • פורסם בתאריך

מתחיל-מומחה

משתמש מקצוען
באליאקספרס המכשיר עולה 70 ש"ח כולל מטען. התאמה לסים כשר יעלה עוד כ30 ש"ח.
(החיסרון: המתנה עד שהמכשיר יגיע)
לא מדוייק. יעלה בסיסיבות ה85 ש"ח (המחירים עלו).
יכול להגיע תוך שבועיים.
לא תמיד יש להתאים לכשר. רמי לוי פועל תמיד. פרטנר לפעמים מצריך פריצה לעיתים לא. גולן מצריכה פריצה שבד"כ נעשית בחינם.

נעמי20

משתמש פעיל
הבנתי.
מישהו יודע מה לגבי החזרת המכשיר? האם אחרי שימוש של יומיים שלושה עדין ניתן לדרוש החזר כספי במידה והיה פה חוסר יושר מצד המוכר?
לו הייתי מגיע למסקנה שהמוכר גנב אותי, הייתי בודק אפשרות להצהיר שלא השתמשתי במכשיר מעולם

חיוששש

משתמש מקצוען
מצטרפת ל@שריתיש
אני גם הזמנתי באלי אקספרס אחד לבית ומאוד מרוצה!
זה הגיע דווקא מהר מאוד פחות משבועיים (אולי זה תלוי מהמוכר שהזמנתי)

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
כל הסיבה שלקחתי למרות המחיר הגבוה (800) זה בגלל שהיה חשוב לי מכשיר חזק לאורך ימים, אבל אם הוא אותו חירטוט של המכשירים מאליאקפרס אז באמת אין לי עניין לשלם עליו ואזמין לבד בעשירית המחיר....

יש פה מישהו שעוסק בתחום שיוכל להביע דעתו?

EFRAT2004

משתמש פעיל
עימוד ספרים
יש לי שאלה אם יש בסי 2 מצלמה והוא עלה 850 ש"ח בקריית ספר אצל מוכר שנחשב אמין האם זה כשר או תומך כשר
כשמדליקים את המכשיר אין חותמת אבל על המכשיר עצמו יש חותמת

סקרנית...

משתמש צעיר
אם יש מצלמה זה לא כשר אורגינלי,
זה שהמוכר אמין לא אומר שהוא לא לקח מכשיר רגיל (חדש!) והכשיר אותו, ועדיין מצפוני נקי כי אין בזה דברים בעיתיים.
עוד שאלה כמה זמן אחריות יש ושל מי?

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הוא הסביר לי שוב, הלוח הוא מקורי של נוקיה, הפנלים מקוריים, מה שבעצם יש פה שזה מקורי אבל לא כשר ולכן זה עולה 800 ולא 1000, והוא מכניס לזה את התוכנה הכשרה.
כלומר, חומרה של נוקיה לא כשר מקורית חדשה עם תוכנה כשרה שהוא מתקין.

עכשיו זה כן מצדיק את המחיר?

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אחרי פריצה של הסים, כן.

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יש לי גולן, ועובד.

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נגדיר את המכשיר ככה- נוקיה C2 מקורי, מוכשר.

BRAYNDY

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי שאלה אם יש בסי 2 מצלמה והוא עלה 850 ש"ח בקריית ספר אצל מוכר שנחשב אמין האם זה כשר או תומך כשר
כשמדליקים את המכשיר אין חותמת אבל על המכשיר עצמו יש חותמת
קניתי עכשיו באלי הגיע עם מכשיר שיש עליו חותמת

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
לא שווה לשלם כזה מחיר על פלפון כי רק אחרי 3 שנים תכסה את עלות הקניה ואז תתחיל להרויח וזה בלי תיקונים מצויים ושאר ירקות כי טלפון שעולה 400 מחזיק 2 שנים בסטנדרט
לאמא שלי יש C2 מקורי כשר כבר 15 שנה ללא תקלות (רק החליפה את החור של האוזניות, והבלוטוס לא ניתמך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה