דרוש מידע פלאפון שנמכר השבוע במשנת יוסף

אוהב גם מוזיקה

משתמש רשום
אנו משתדלים לעדכן גירסה בחינם לכלל הקליינטים
בפרט אם יש להם איזה באג בטלפון
רק אלו שבאים כל חודש חודשיים לשאול אם יש גירסה חדשה
אנו כן מבקשים 20 ש"ח בערך
תודה.
תוכל להמליץ לי איזו גרסה הכי מומלצת?

משה 05276

משתמש מקצוען
@יואל זוהר , איפה החנות שלכם?
אני מחפשת עבור הילדים את המכשיר הכי פשוט שיש, מה יש לכם להציע?
כרגע לא נח לי לפרסם
אבל מי שמתעקש
נודיע לו שזה בירושלים ולעוד פרטים
לשלוח מייל A0556748249 @ GMAIL.COM
כמובן למחוק רווחים
שימו לב המספר טלפון של המייל ממש לא קשור היום אלי כלל וכלל

ישא ברכה

משתמש פעיל
@יואל זוהר תודה על כל התשובות המפורטות
אבקש לשאול: באיזה מכשיר מהנ''ל הנגן יותר משוכלל
דהיינו שאפשר לסנן לפי אלבומים וכדו' או ליצור רשימת השמעה
כי מה שיש לי עד עכשיו כגון D20 או סמויקס אפשר רק לשמוע את כל השירים ברצף ויש כאלה שחשוב להם מאוד לשמוע לפי רשימת השמעה
סליחה שהטרחתי. תודה מראש

יואל זוהר

משתמש מקצוען
@יואל זוהר תודה על כל התשובות המפורטות
אבקש לשאול: באיזה מכשיר מהנ''ל הנגן יותר משוכלל
דהיינו שאפשר לסנן לפי אלבומים וכדו' או ליצור רשימת השמעה
כי מה שיש לי עד עכשיו כגון D20 או סמויקס אפשר רק לשמוע את כל השירים ברצף ויש כאלה שחשוב להם מאוד לשמוע לפי רשימת השמעה
סליחה שהטרחתי. תודה מראש
לא ידוע לי כ"כ קטנים האלו
האמת אני משתמש עדיין עם מכשיר שאין לו עדיין נגן

אוהב גם מוזיקה

משתמש רשום
לא מה שידוע לנו
אבל ממש אין צורך
ממש יש צורך,

א. כדי שלא יהי צריך כל הזמן כרטיס, וגם שהרי אי אפשר להעתיק דברים נוספים לכרטיס דרך המכשיר, אלא צריך להוציא את הכרטיס, וכשמוציאים אותו זה עובר אוטומטית לרינגטון של המכשיר, ולא חוזר לבד כשמחזירים את הכרטיס.

ב. כשאני בוחר רינגטון מהכרטיס לאיש קשר מסוים זה עושה את הרינגטון חלש יותר, וזה לא שהקובץ חלש, אם אני שם אותו כרינגטון רגיל לכל השיחות זה משמיע רגיל חזק, רק כשזה רינגטון לאיש קשר מסוים זה חלש, ואם זה יהיה במכשיר עצמו זה ישאר חזק.

אולי יש לך פתרון לזה?

יואל זוהר

משתמש מקצוען
א. כדי שלא יהי צריך כל הזמן כרטיס, וגם שהרי אי אפשר להעתיק דברים נוספים לכרטיס דרך המכשיר, אלא צריך להוציא את הכרטיס, וכשמוציאים אותו זה עובר אוטומטית לרינגטון של המכשיר, ולא חוזר לבד כשמחזירים את הכרטיס.
הרעיון של וועדת הרבנים זה דווקא שלא יהיה שום קשר בין הפלאפון למחשב

יואל זוהר

משתמש מקצוען
ב. כשאני בוחר רינגטון מהכרטיס לאיש קשר מסוים זה עושה את הרינגטון חלש יותר, וזה לא שהקובץ חלש, אם אני שם אותו כרינגטון רגיל לכל השיחות זה משמיע רגיל חזק, רק כשזה רינגטון לאיש קשר מסוים זה חלש, ואם זה יהיה במכשיר עצמו זה ישאר חזק.
זה נראה לי יותר דנמיון
כי אצלי היה נראה הפוך

פלטי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
סליחה על הקפצה...
שבוע שעבר רכשנו פעמון של משנת יוסף.
התקנו אותו (זוהי התקנה קלילה ממש)
ונתקלנו התופעה הזויה.
לשכן בבניין יש פעמון כזה גם.
ובכל פעם שמישהו מצלצל אצלינו או או אצלו.
שני הפעמונים בבית מדנדנים.
התלוננו ב"משנס"
טוענים שאנו היחידים, אז לא מתייחסים לתלונה ברצינות
(לא מוכנים לקבל את המוצר חזרה כי נעשה בו שימוש)

מישהו נתקל בתופעה הזו?

A052

משתמש סופר מקצוען
זה די ברור שמוצרים אלחוטיים פשוטים, זה אותו תדר לכל המוצרים, כמו שלט למזגן שאם זה אותו דגם מתאים אותו שלט לכל המזגנים. והם באמת לא אמורים לקבל את זה בחזרה כי זו לא תקלה.

לכאורה אין הרבה מה לעשות, מלבד לבנות קיר ביניכם לבין השכן... (אגב איזה מרחק, וכמה קומות יש ביניכם?) או למכור למישהו מהבניין ליד.

פלטי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
הבדל של שתי קומות.
הייתי מצפה מהם, לקבל תשובה מקצועית כזו.
זה די ברור שמוצרים אלחוטיים פשוטים, זה אותו תדר לכל המוצרים, כמו שלט למזגן שאם זה אותו דגם מתאים אותו שלט לכל המזגנים. והם באמת לא אמורים לקבל את זה בחזרה כי זו לא תקלה.

לכאורה אין הרבה מה לעשות, מלבד לבנות קיר ביניכם לבין השכן... (אגב איזה מרחק, וכמה קומות יש ביניכם?) או למכור למישהו מהבניין ליד.

ולא להעמיד פני תם. כשבאה אליהם תלונה, במיוחד שאנחנו לא לקוחות מתלוננים...
כשהם רוצים הם יודעים להגיד מראש "יתכן ויגיע בצבעים שונים" וכו'.
גם כאן, הייתי מצפה לאיזה "יתכן"...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה