דרוש מידע פלאפון שיומי (כשר) - המלצות

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לי יש את השיואמיS1
מכשיר מקסים.

יש ל בעיה אחת איתו
אבל די קריטית
כשאני מדברת איתו בבית, מתלוננים ששמועים אותי כאילו אני עומדת במרחק מהמכשיר.
בחוץ אמרו ששומעים טוב.
הבעיה שלי שאת רב השיחות האישיות והעסקיות אני מנהלת בבית
וזה ממש באג רציני בשבילי.
(בתחילה חשבתי שזה באג במכשיר הספציפי, החליפו לי אותו למכשיר אחר, והבעיה עדיין בתוקף :( )

saralulu

משתמש מקצוען
לי יש את השיואמיS1
מכשיר מקסים.

יש ל בעיה אחת איתו
אבל די קריטית
כשאני מדברת איתו בבית, מתלוננים ששמועים אותי כאילו אני עומדת במרחק מהמכשיר.
בחוץ אמרו ששומעים טוב.
הבעיה שלי שאת רב השיחות האישיות והעסקיות אני מנהלת בבית
וזה ממש באג רציני בשבילי.
(בתחילה חשבתי שזה באג במכשיר הספציפי, החליפו לי אותו למכשיר אחר, והבעיה עדיין בתוקף :( )
יש בזה משו, תנסי אוזניות או שתדברי קרוב לפומית או רמקול.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אודה אם תוכלו לעדכן אותנו בבעיות שנתקלתם ע"מ שנוכל לנסות לשפר
יפה מאד,
ככה מצליחים.
אני חייב לציין שאתם עובדים טוב, ומתמקדים בשיפור - ומצליחים ב"ה, וכמו שכתבתי כאן:
[מלבד מי שיש לו K34 שכל מה שמעצבן אותו נפתר בK35, ומומלץ לו בחום.
היה לי K34 ומאד נהניתי, כיום בביתי יש K35 והוא בהחלט מכשיר טוב ונח. אישית עבורי לא קניתי אותו אך ורק בגלל שהוא מסורבל, אבל אני מכיר היטב את השימוש בו, ואך ורק כיון שביקשת - אני כותב מה שאני זוכר כרגע.
אז החסרונות בגדול:
1. גדול ותופס מקום, וגם כבד.
2. כאשר מדברים בו - גם הסביבה יכולה לשמוע את מה שהשני מעבר לקו אומר.
3. כשמקישים מספר, עולים מחיפוש רק אנשי קשר מסֵפֶר הטלפונים, ולא משיחות אחרונות. [אם אינני טועה, ב K34 זה כן היה]
4. אין אפשרות לדלג תוך כדי השמעת הקלטה [בעייתי ממש בהקלטות ארוכות], וביותר - אם מישהו התקשר אלי באמצע הקלטה הטלפון לא זוכר היכן אחזתי, ואז היות ואי אפשר לדלג זה מאד מעצבן.
מומלץ מאד להוסיף:
1. אפשרות לכוון פרופיל לפי תחומים, כגון פרופיל שבו הכל יהיה שקט, חוץ מתזכורות ושעון מעורר, או יותר מכך - במקום לעשות רשימת דחיה או מאושרת, יוכל המשתמש לעשות פרופיל שקט לכל השיחות חוץ ממספרים שיגדיר. אני מאמין שזו תהיה ברכה גדולה.
2. אפשרות לכוון כל כמה זמן יצרצר הנודניק - לכל דקה, דהיינו שיוכלו לבחור דקה או שתיים או שלוש או ארבע וכו'.
3. אפשרות קלה ונוחה לחסום כניסת שיחות בשעת שיחה - שלא אשמע ממתינות, לפחות כשהטלפון במצב שקט.
4. קצת יומרני - אם נכנס בטעות לפירוט השיחות שלא נענו, שאפשר יהיה לסמן אותם כאילו לא נקראו וההתראה עליהם תמשיך להיות במסך [כמו שיש בג'מייל 'סמן כלא נקרא'.
לסיום, אתה עושה עבודה טובה, הרבה הצלחה בהמשך הדרך.
ממליץ לך לפתוח בשלב כלשהו אשכול שכותרתו כמו: 'הפעילו דמיון - אם הייתם מתכננים פלפון, מה הייתם רוצים להוסיף בו?'

ישראל ר.

משתמש פעיל
חברים, אם לא שמתם לב - איתנו מפתח סדרת K - שהאחרון זה K35, כל הכבוד!
תגיד, מה יש לכם להציע בשיפור הגרפיקה - אותיות וספרות עגולות יותר, עובדים על זה
בעניין השמיעה שנחלשת אחרי כמה חודשים, לא ידוע לי אבדוק האם יש תלונות בנושא, בכו"א במידה ואצלך יש בעיה אתה מוזמן להכניס לתיקון
בעניין יומני השיחות שמכילים מאות תיעודים עבור כל מספר, אבל לא מרכזים את כל סוגי השיחות לשורה אחת (ע"ע סמסונג E3300)? ניקח לתשומת לב
ובעיקר - האם יש סיכוי למכשיר קטן וקל יותר? בהחלט, עובדים בעז"ה על פיתוחים נוספים,
אתה מהיחידים שמפתחים מכשירים נוחים ומושקעים, אם אתה כובש את היעדים האלו - אין עליך! תודה רבה על הפרגון

ישראל ר.

משתמש פעיל
יפה מאד,
ככה מצליחים.
אני חייב לציין שאתם עובדים טוב, ומתמקדים בשיפור - ומצליחים ב"ה, וכמו שכתבתי כאן:

היה לי K34 ומאד נהניתי, כיום בביתי יש K35 והוא בהחלט מכשיר טוב ונח. אישית עבורי לא קניתי אותו אך ורק בגלל שהוא מסורבל, אבל אני מכיר היטב את השימוש בו, ואך ורק כיון שביקשת - אני כותב מה שאני זוכר כרגע.
אז החסרונות בגדול:
1. גדול ותופס מקום, וגם כבד.
2. כאשר מדברים בו - גם הסביבה יכולה לשמוע את מה שהשני מעבר לקו אומר. ניסת להנמיך עוצמה ? אמור לפתור
3. כשמקישים מספר, עולים מחיפוש רק אנשי קשר מסֵפֶר הטלפונים, ולא משיחות אחרונות. [אם אינני טועה, ב K34 זה כן היה] בטיפול לתיקון
4. אין אפשרות לדלג תוך כדי השמעת הקלטה [בעייתי ממש בהקלטות ארוכות], וביותר - אם מישהו התקשר אלי באמצע הקלטה הטלפון לא זוכר היכן אחזתי, ואז היות ואי אפשר לדלג זה מאד מעצבן. צודק אבדוק
מומלץ מאד להוסיף:

1. אפשרות לכוון פרופיל לפי תחומים, כגון פרופיל שבו הכל יהיה שקט, חוץ מתזכורות ושעון מעורר, או יותר מכך - במקום לעשות רשימת דחיה או מאושרת, יוכל המשתמש לעשות פרופיל שקט לכל השיחות חוץ ממספרים שיגדיר. אני מאמין שזו תהיה ברכה גדולה. קיים בגרסה האחרונה
2. אפשרות לכוון כל כמה זמן יצרצר הנודניק - לכל דקה, דהיינו שיוכלו לבחור דקה או שתיים או שלוש או ארבע וכו'. קיים בגרסה האחרונה 1 3 5 10
3. אפשרות קלה ונוחה לחסום כניסת שיחות בשעת שיחה - שלא אשמע ממתינות, לפחות כשהטלפון במצב שקט. ניתן לבטל שיחה ממתינה
4. קצת יומרני - אם נכנס בטעות לפירוט השיחות שלא נענו, שאפשר יהיה לסמן אותם כאילו לא נקראו וההתראה עליהם תמשיך להיות במסך [כמו שיש בג'מייל 'סמן כלא נקרא'.אבדוק
לסיום, אתה עושה עבודה טובה, הרבה הצלחה בהמשך הדרך. תודה רבה על הפרגון
ממליץ לך לפתוח בשלב כלשהו אשכול שכותרתו כמו: 'הפעילו דמיון - אם הייתם מתכננים פלפון, מה הייתם רוצים להוסיף בו?' אשקול את זה בעז"ה

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קצת הלכתם רחוק... קל נוח ושמע טוב, אבל סוללה חלשה, יומן שיחות לא נוח, תפריט מוזר ועוד. בסדר ולא יותר, כמו כל הכשרים שיש היום. אין מושלם.
למה ככה?
הוא מעולה!
שרד לי 4 שנים
נכון שא"א לראות אם התקשרו כמה פעמים
אז מה??.
הסתדרתי מצוין בלי זה
במיוחד שישנה אופציה כזו אם מחיגים גם לתא קולי מראה כמה חייגו

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה על המענה.
1. בנוגע להנמכת העוצמה:
בטח שניסיתי, איני בוגר חלם.
אבל הבעיה קיימת בעיקר במקום מלא אנשים [כמו חתונה, מה גם אם יש מוזיקה], אז מטבע הדברים קשה לשמוע, וגם חשוב שהסובבים לא ישמעו.
וביותר - בנסיעה בינעירונית, אז הקליטה לפעמים חלשה, ומגבירים את העוצמה, אבל כל הנוסעים עלולים לשמוע ברגעים בהם הקליטה משתפרת.
2. בנוגע לאפשרות הקיימת בממתינה - לא ידעתי, היכן?
[האמת שתמיד שאלתי את עצמי למה מופיע 'שיחה מותנית הופעלה? זה קשור?]
3. בעניין הגירסאות - מעניין. לא ידעתי שככה דברים משתנים, אולי תחשבו באיזו מסגרת מפרסמים את זה.
4. נתן להשיג - יופי, אבל החסרונות שלו בולטים. אותם אתה יודע, שהרי רובם תוקנו.
יתכן שאתה יודע - ישנה איזו פרצה המאפשרת להאזין למוזיקה מכרטיס מיקרו.
צריך שאגלה לך?

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הנושא של מכשירים כשרים מאוד לא פר לדעתי
סמארטפונים וכו יוצא כל שנה דגם חדש עם מיטב השכלולים
ולנו עושים טובה ומוצאים איזה מכשיר טוב פעם ב...
שנגמר לאחר שנה כי כולם רצים לקנות אותו עד שיש מכשיר נורמלי,
ועכשיו לך תחפש את המכשיר ....

מקשיב

משתמש פעיל
אני עם שיאומי עם GPS
וחוץ מכמה באגים שהתרגלתי כבר אליהם,
המקשים נחלשים מיום ליום
צריך להקיש ארבע פעמים,
ואז למחוק כי פתאום הוא מחליט להיזכר שלחצו כמה פעמים,
אבל עדיין יש בו כמה דברים טובים שאין במכשירים אחרים.

מקשיב

משתמש פעיל
זיכרון פנימי כמדומני של 8 ג'יגה
שזה אומר אנשי קשר ללא הגבלה בכלל,
רשימות ותזכורות גם בלי סוף כל אחד עד 1000 אות
עם אפשרות לסווג לתיקיות,
אפשרות לגיבוי רשימות,
הקלטת שיחות אוטומטית,
איכות הקלטה כמו במכשיר הקלטה,
כמובן GPS,
זה מה שאני זוכר כרגע,

רוצים גם חסרונות?

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בקיצר לגבי השיאומי
הבעיה היא במקשים?

למאי נפקא מינה לגביו התכונת שאפשר לפרוץ? איך?

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בקיצר לגבי השיאומי
הבעיה היא במקשים?

למאי נפקא מינה לגביו התכונת שאפשר לפרוץ? איך?
א. זה לא בשיאומי.
ב. גם אם נקבל את אישורו של @ישראל ר. לפרסם, זה הרבה פחות נח מנגן, לא משהו בומבסטי

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
בינתיים מכל הפלאפונים שעברו דרכנו,ועברנו המון!
היאנג היה הכי מוצלח

שיאומי אחרי שימוש של שנה
השמע שלו מצוין
אבל המסך נשבר כבר פעמיים (אמרו לי שבחנות שהוא חלש וצריך מגן מסך פלסטי וכן לרכוש מגן לטלפון )
החיפוש אנשי קשר מעצבן
אי אפשר לחבר אזניות תוך כדי הטענה כי מדובר באותו שקע
ובכל החיבור הנ"ל ג"כ הוחלף כבר פעם אחת עקב בעיות
במקומות עם קליטה חלשה אין קליטה
היאנג לעומתו קולט גם במקומות חסרי קליטה (ומדובר על אותה רשת סלולרית)
מעבר לזה המסך אכן גדול ומואר היטב
הסוללה - בסדר
הקלטות - באיכות טובה
בחנות אחרי שהתלוננתי אמרו לי שמנסיון שלהם נשים לא אוהבות אותו
וגברים יותר
לדעתי הסיבה היא שאצל נשים לא רק הגברת משתמשת בזה אלא גם הילדים
והטלפון הזה מאד רגיש
אצל גברים שהטלפון נמצא כל הזמן בכיס החליפה וגם משתמשים יותר בבלוטוס זה אכן הגיוני שהוא נשמר טוב יותר

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בחנות אחרי שהתלוננתי אמרו לי שמנסיון שלהם נשים לא אוהבות אותו
וגברים יותר
לדעתי הסיבה היא שאצל נשים לא רק הגברת משתמשת בזה אלא גם הילדים
והטלפון הזה מאד רגיש
אצל גברים שהטלפון נמצא כל הזמן בכיס החליפה וגם משתמשים יותר בבלוטוס זה אכן הגיוני שהוא נשמר טוב יותר
מעניין מאד.
איך שכחתי:
החיפוש והכתיבה בו - אחרי שמתרגלים לשיטת הכתיבה המיוחדת, ממש נח וחוסך זמן ומאמץ.
אבל אכן נראה לי שאת זה יש גם ביאנג.
לבקשתך כבוד הרב @ישראל ר. אני נזכר להוסיף: חיפוש כמו בשיאומי מה שנקרא KT9.
רק להוסיף אפשרות להוסיף לאוצר מילים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה