דרוש מידע פלאפון עם מייל

חושב נכון

משתמש צעיר
מחפש בדחיפות להשכרה פלאפון עם מייל (לדוגמה חצי טאץ ) לתקופה של חודשיים תקופה עמוסה בעבודה אני מעדיף לא לקנות פלאפון כזה מחשש שאשאר איתו אני מוכן לשלם אפילו תשלום גבוה... ס"ה לחודשיים למי שיש ברשותו כזה פלאפון ומוכן להשאיל לי אותו
אשמח שיעדכן 0556795736

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מחפש בדחיפות להשכרה פלאפון עם מייל (לדוגמה חצי טאץ ) לתקופה של חודשיים תקופה עמוסה בעבודה אני מעדיף לא לקנות פלאפון כזה מחשש שאשאר איתו אני מוכן לשלם אפילו תשלום גבוה... ס"ה לחודשיים למי שיש ברשותו כזה פלאפון ומוכן להשאיל לי אותו
אשמח שיעדכן 0556795736
איזה איזור?
אולי יש לי מישהו

חושב נכון

משתמש צעיר
אבל יש לו אפשרות למייל?
אני לא יהיה על המחשב עוד שעה אז זה המספר שלי 0556795736

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה