פלאפון נוקיה 208 שננעל :(

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בפלאפון נוקיה 208 שלי הגדרתי נעילה עם סיסמה.
הסיסמה ברירת מחדל היא 12345 ולא שיניתי אותה.

הפלאפון היה על מצב נעול, ושיחקתי על מקש הסולמית ובכל פעם נרשם לי שהקוד שגוי.
כרגע, אני מנסה להיכנס דרך הסיסמה הרגילה 12345, שעבדה לי עד לפני כמה דקות, ורשום לי שהקוד שגוי.
ניסיתי להוציא את הבטריה ולהדליק, ולא עוזר.
ניסיתי לשחק עוד כמה פעמים עם מקש הסולמית - ועדיין לא נפתח :(

מה אפשר לעשות?
האם ניתן לפתוח באופן עצמאי, בלי ללכת למעבדה?

תודה רבה מראש!

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
הסתדר בסוף!
לא ברור איך......

למנהלים,
אשמח אם תמחקו את ההודעה.
דווקא נראה לי ברור.
לתועלת הרבים, אסביר בקצרה:

נוקיה הכניסו במכשירים שלהם אופציית הגנה מפני פריצת הקוד ידנית, שאחרי הקשת X ססמאות שגויות (כמדומני 5, אבל לא בטוח) - המכשיר ננעל ל20 דק', כך שגם הקשת הססמה האמיתית לא תעזור.
לכן צריך להניח למכשיר ולא לגעת בו למשך הזמן הנ''ל, ואז הססמה הרגילה תעבוד.

מתעניין..

משתמש רשום
באחד הפורומים דיברו על פרצית נוקיה 208 והביאו קישור, אכן מצאתי את החומר אבל הוא מסובך והתרגום של גוגל הוסיף לסבך
ימישהו יכול לעזור בבקשה?
מצורף הדף המתורגם. למחוק סיומת TXT שישאר html

קבצים מצורפים

• הסר את קוד הנעילה על ידי הבהוב ההתקן ב - NOKIA C2-01 - HardReset.info.html.TXT
    KB 104.4 · צפיות: 68

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדף מסביר שתכניס קושחה חדשה וכך יימחקו כל הנתונים כולל הסיסמה... (חוכמה גדולה אפשר לומר..)
ב-208 אם לא יהיה לך קופסת צריבה לא תוכל להכניס קושחה חדשה.
באם יהיה לך קופסה לא תצטרך להכניס קושחה אלא לצרוב קושחה ב"כאילו" שזה אומר בלי לסמן את קבצי הקושחה, וכך הוא יכניס את המכשיר ל-dead mode ותוכל בשניה לקרוא את הסיסמה.
בהצלחה.

מתעניין..

משתמש רשום
הדף מסביר שתכניס קושחה חדשה וכך יימחקו כל הנתונים כולל הסיסמה... (חוכמה גדולה אפשר לומר..)
ב-208 אם לא יהיה לך קופסת צריבה לא תוכל להכניס קושחה חדשה.
באם יהיה לך קופסה לא תצטרך להכניס קושחה אלא לצרוב קושחה ב"כאילו" שזה אומר בלי לסמן את קבצי הקושחה, וכך הוא יכניס את המכשיר ל-dead mode ותוכל בשניה לקרוא את הסיסמה.
בהצלחה.
מה זה קופסת צריבה ? ואיך משיגים אותה?
ואם תוכל להסביר לי איך בדיק עושים את זה כי לא ממש הבנתי.
תודה רבה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה