דרוש מידע פלאפון מטרידים עם הודעות sms

מנהטן

משתמש פעיל
מאז שעברתי לפלאפון הם לא מפסיקים לשלוח לי כל יום לפחות פעם אחת הודעת פרסום
בתחילה עוד הייתי תמימה ושלחתי״הסר״ למספר שרשום בסוף ההודעה אבל כל פעם זה לא נשלח. ניסיתי בכל פעם מחדש וזה לא עבד. לא נשלח.
בפעם אחת מפתיעה זה עבד מצרפת תמונה:
IMG_5781.jpeg
אבל היי ממש לא הפסיקו לשלוח!
אחכ ניסיתי שוב לשלוח הסר וזה לא עבד שוב
מה עושים? איך עושים לזה סוף?
ואולי יש לי דרך להרוויח משהו?
לצערי מחקתי את כל ההודעות שלהם די מייד מרוב עצבים וגם את הנסיון להסיר כך שאין לי מידי הרבה תיעוד על העבר
אבל אולי לעתיד
אולי אפשר לתבוע אותם ואולי להרוויח על הדרך.. אם כבר אז כבר…😉😏

יעקב ויצמן

משתמש סופר מקצוען
יצאתי ובדקתי את המספר עם אפליקציית me
הנה התוצאה
Screenshot_20240526_211107_Me.jpg

166 אנשים דיווחו כספאם...
תחסמי את המספר, ובזה המטרד יוסר אחת ולתמיד.זה הכי חשוב כאן.

נערך לאחרונה ב:

מנהטן

משתמש פעיל
המספר הנ״ל הוא מספר של שליחת ההסרה
*המספר שממנו שולחים את הפירסומת נחסם אצלי מלא פעמים*!! אבל כנראה כל פעם זה ממספר אחר בדיוק בגלל זה כנראה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה