מידע שימושי פלאפון מוצלח

יהודי רגיל

משתמש פעיל
על איזה מכשיר פלאפון (כשר כמובן)הייתם ממליצים, קליטה טובה, מקשים נוחים, איכות של מכשיר (ללא תקלות) וכמובן עדיף זול.
תודה מראש לכל המיעצים/ות

בת צלפחד

משתמש מקצוען
תלוי למה,
אם את צריכה, שמע ממש חזק ,איכות וחוזק - היה לי RGM- היה מדהים, אבל הוא כבד וגדול,
עכשיו עברתי ל - MTK - הוא יותר קליל, שמע טוב אבל לא חזק מאד , צלצול פחות חזק , מצד שני - יותר זול ויותר קל, אז יש לי 2 מכשירים ואני מחליפה - מטעינה אחד ושומעת בשני....
אבל אני המון המון - מקשיבה להרצאות ומדברת בטלפון ...
בהצלחה.

משה חיים הלוי

משתמש רשום
תלוי למה,
אם את צריכה, שמע ממש חזק ,איכות וחוזק - היה לי RGM- היה מדהים, אבל הוא כבד וגדול,
עכשיו עברתי ל - MTK - הוא יותר קליל, שמע טוב אבל לא חזק מאד , צלצול פחות חזק , מצד שני - יותר זול ויותר קל, אז יש לי 2 מכשירים ואני מחליפה - מטעינה אחד ושומעת בשני....
בהצלחה.
מה ההמלצות על RGM

עושה שליחות

משתמש צעיר
4*4 פצצה!
בעלי איתו כבר כמעט שנה, והוא ממש טוב! (אני קניתי אחריו..)
קליטה טובה (כמובן לפי סים שרכשנו במקום שמתאים לנו, שמיעה מצויינת...
בקיצור בלי עין הרע.

שרקל

משתמש חדש
תלוי למה,
בהצלחה.
על איזה מכשיר פלאפון (כשר כמובן)הייתם ממליצים, קליטה טובה, מקשים נוחים, איכות של מכשיר (ללא תקלות) וכמובן עדיף זול.
תודה מראש לכל המיעצים/ות

מנסיוהי הרב בתחום, אני ממליץ בחום על ההיי טופ [t 10] שהוא משלב בתוכו גם את החוזק מנפילות של הv 24 וגם את השמע ואיכות של דור 4 וכן הרבה יותר עדין ופחות מגושם יש לו גם בטריה אורכת טווח ונגן ועד שיפורים נפלאים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה