דרוש מידע פלאפון לחו"ל

מייצג

משתמש רשום
למישהו יש רעיון איפה ניתן לשאול/להשכיר סמארטפון לנסיעה בחו"ל?
(אולי אולי לקנות בזול יד שניה אם יש למישהו במקרה)

מייצג

משתמש רשום
תודה, אבל זה נראה משהו מידי רשמי וכנראה גם יקר, אני יותר בכיוון של פרטיים וכו'

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה זה משנה לאן הטיסה?
הגמ"ח שאני מכירה עוזר לאנשים שטסים לארה"ב.
הם מיקדו את עצמם לטסים לארה"ב. (הם עוזרים לא רק בפלאפונים, אלא בהדרכה ועוד המון עזרה, וזה בד"כ לאלו שטסים לעשות אזרחויות בארה"ב וכו', שהם מבינים בזה, אז על הדרך מביאים גם פלאפון)

מייצג

משתמש רשום
הם מיקדו את עצמם לטסים לארה"ב. (הם עוזרים לא רק בפלאפונים, אלא בהדרכה ועוד המון עזרה, וזה בד"כ לאלו שטסים לעשות אזרחויות בארה"ב וכו', שהם מבינים בזה, אז על הדרך מביאים גם פלאפון)
אם למישהו יש מיותר או משהו... אשמח.

אגוזים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אשמח למידע ופרטים על הגמ"ח הזה
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה