תקשורת פלאפון כשר

ביסלי במבה

משתמש חדש
FOUR G של פירסט פון היה לי החזיק הרבה זמן עם כל המעלות בטריה איכות וכו"
כמו 4/4 רק עם בטריה יותר חזקה

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בעל חנות מחנות פלאפונים אמר לי שכל הפלאפונים הכשרים שווה זבל!!!
אין מה לעשות!! אולי זה המטרה שנעבור לפלאפונים לא כשרים?!?!
אבל כשבאתי ואמרתי שאני מוכנה לשלם כל מחיר העיקר שלא אצטרך להחליף כל שני וחמישי פלאפון הוא אמר לי שעל פלאפונים כשרים אין לו מה להמליץ,
וזה חנות של בן אדם טוב, מבין בפלאפונים, וזה מה שהוא ענה,
אז אני קונה כל חצי שנה פלאפון חדש (לפחות קונה את הזולים (300 ש"ח) - מחזיקים אותו דבר כמו היקרים של 450-500 ש"ח)
טלפון אחד - נוקיה החזיק 8 שנים (אם לא יותר)... ורק עכשיו התחילו תקלות...
עוד טלפון כבר כמה שנים טובות.... ועדיין קיים. בלי עין הרע. 0 תקלות. ופצצה של טלפון, נופל הרבה פעמים ועדיין חי. בלי עין הרע. בטריה מעולה.

נכון לעכשיו שתיהם לא קיימים... אבל זה אומר שיש/ היו טובים...

אפרתאושר

משתמש חדש
שלום. אני מחפשת טלפון טוב שיהיה מקום ל-קו רגיל וקו כשר. מכשיר לא משוכלל מדי. לא שיאומי. בסה"כ יש צורך רק בהודעות SMS. מה מומלץ? ראיתי שבנוקיה 225 יש אייקונים של פייסבוק וכו'..תודה רבה. אם למישהו יש למכור לי טלפון שעונה על הדרישות אשמח לקנות במחיר הוגן וסביר.

מבסוטה

משתמש פעיל
שלום. אני מחפשת טלפון טוב שיהיה מקום ל-קו רגיל וקו כשר. מכשיר לא משוכלל מדי. לא שיאומי. בסה"כ יש צורך רק בהודעות SMS. מה מומלץ? ראיתי שבנוקיה 225 יש אייקונים של פייסבוק וכו'..תודה רבה. אם למישהו יש למכור לי טלפון שעונה על הדרישות אשמח לקנות במחיר הוגן וסביר.
כשתהיו ליד המחשב תרשמו
ארשום לכם כאן

דיני!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מקפיצה:
מת לי הטלפון,
מחפשת אחד תומך
עם נגן נוח, עדיפות לתמונות
ובעיקר ממשק נוח- לא משהו מיושן...

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
הנוקיה 225 נגמר!
אפשר מסתמא לקנות גם במקומות אחרים
אני רגילה לנוקיה C2.
רק מכין מראש: יש טלפונים טובים ויש פחות טובים.
אני לא מכיר אף אחד שמתקרב לחוויה של C2. גם הטובים - זה סגנון אחר (שאולי גם תאהבי. אבל בכל מקרה תצטרכי תקופת התרגלות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה