דרוש מידע פירוק עגלת ספורטליין

שרי5

משתמש צעיר
האם אפשר להסיר את הריפוד של עגלת טיולון ספורט ליין?

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
תלוי איזה דגם
בדגם 2022 אי אפשר
בדגם 2023 נראה לי שאפשר

באם משהו יודע אחרת אשמח שישלח הסבר מצולם איך להוריד ריפוד של דגם 2022

עורכת קליפים

משתמש צעיר
לי יש ספורטליין PL 2021, לקחת לי קצת מחשבה אבל הצלחתי להסיר את הריפוד של הטיולון והגג ולכבס.

עורכת קליפים

משתמש צעיר
אין לי כרגע אפשרות לצלם,
אבל יש 2 ברגים שצריך לפרק שמחברים את הגג לטיולון,
ואז שולפים את הגג,
בשביל להפריד את הגג מהמתכת הכסף שיש לו צריך למשוך מבתוכו פס פלסטיק לבן שהוא המחבר,
תשימו לב איך אתם מוצאים כדי שתבינו איך להכניס,
את הטיולון עצמו יש מתחת למושב גומי שחור שצריך להוציא מאיפה שהוא מוכנס,
ומאחורה יש 2 רוכסנים לפתוח, ואז פשוט מוציאים את הריפוד מהשלד, מבינים לבד כבר איך,
ואחרי דהריפוד יצא לגמרי, יש עוד רוכסן לפתוח בו ומוציאים מבפנים פוליגל לבן, ואז הריפוד יכול להיכנס למכונה ולהתכבס.
אם לא מובן אפשר לשלוח פה תמונות של העגלה מכל הכוונים ואני אסמן על התמונה איפה לפתוח.

עורכת קליפים

משתמש צעיר
ניסיתי לעשות הסרטה של איך אני מוצאיה את הגומי ולא הצלחתי,
אבל הרעיון הוא להוציא אותו מאיפה ששמתי חץ, כאילו הוא מושחל על וו כזה וצריל להוציא אותו משם,
וגם שכחותי להוסיף שצריך לפתוח את 2 הרצועות סקוץ שרואים בתמונה.

1713433293903.png

שרי5

משתמש צעיר
תודה על הפירוט, אבל יש לי דגם אחר..
לא בר שליפה. חבל.
תודה בכל אופן

שרי5

משתמש צעיר
אם בכל זאת מישהי הצליחה להוציא את הריפוד בדגם ספורט ליין סיילו Sport Line Cielo XL אשמח לדעת איך.
תודה מראש

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אם בכל זאת מישהי הצליחה להוציא את הריפוד בדגם ספורט ליין סיילו Sport Line Cielo XL אשמח לדעת איך.
תודה מראש
אם עוד רלוונטי, העליתי כאן פירוט:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה