פיצול / מחיקת קטעים מסרט AVI

BIG-TIMI

משתמש צעיר
היי שופר, אני שמח שיכלתי לעזור לך בהמרת הדיוידי, אז בוא אני אעזור לך גם בחיתוך, יש את התוכנה שנקראת virtual dub שאיתה בעצם "קרעת" את הדיוידי כמובן שאתה אישית לא השתמשת בה אלא בתוכנות שנתתי, אבל אתה יכול להוריד אותה מהאתר שלהם אם תרצה אני אביא לך הורדה של זה, והתוכנה הזאת באמת פשוטה לדברים כאלה, אין לי כרגע זמן להסביר לך עליה או להביא לך מדריך אבל מחר ברגע שאהיה על המחשב אביא לך מדריך מפורט כיצד לחתוך וידאו, תנסה לרשום בגוגל משהו כזה "חיתוך סרט ב virtual bud"
בהצלחה.

BIG-TIMI

משתמש צעיר
היי שופר שבוע טוב, הכנתי ביום שישי מדריך לחתוך חלקים מסרט במיוחד בשבילך, הנה לינק ליו טיוב
http://www.youtube.com/watch?v=o3NW3qG8gJk

אם אתה לא יכול לגלוש ליו טיוב תגיד לאיזה שרת אתה רוצה שאני אעלה את זה.

hk

משתמש רשום
avi-mpeg -wmv spliter

תוכנה פשוטה לחיתוך קטעי ווידיאו מהפורמטים הנ"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה