מידע שימושי פיצוי מהרב קו

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איך אפשר לברר מה באמת עם האופציה כשממשיכים שנה הבאה גם סטודנט ??
למי צריך לפנות??
מישהו יודע דבר מה נוסף בנוגע לפיצוי של חודשיים תוספת?
מה זה נותן בעצם למי שמתכוון לעשות שנה הבאה חופשי?

לתועלת הציבור-
ביררתי ברב קו אונליין את השאלה הנ"ל וזו תשובתם:
שלום ,
בשנה הבאה עם תום החודשיים של הארכה (אמצע דצמבר 2020). יוכל הסטודנט, במידה והוא עדיין יהיה סטודנט, לרכוש חוזה שנתי למשך של 10 חודשים בלבד. מחיר החוזה החדש יהיה שווה לחלק היחסי שנותר מהשנה ממחיר חוזה סטודנטיאלי שנתי.
סיון

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

מאד מוזר במקום להאריך את הסטודנט מורחב הם נותנים את החודשיים כחופשי יומי בפרופיל רגיל
23232.JPG

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לתועלת הציבור-
שלום ,
בשנה הבאה עם תום החודשיים של הארכה (אמצע דצמבר 2020). יוכל הסטודנט, במידה והוא עדיין יהיה סטודנט, לרכוש חוזה שנתי למשך של 10 חודשים בלבד. מחיר החוזה החדש יהיה שווה לחלק היחסי שנותר מהשנה ממחיר חוזה סטודנטיאלי שנתי.
סיון

לא הבנתי.

אביודה

משתמש מקצוען
לתועלת הציבור-
שלום ,
סיון

ממש תודה רבה על המידע. מקווה שזה באמת יהיה ככה ולא נדפק

רחל ריש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
משום מה אחרי שכבר חידשתי את החופשי בחצי מחיר בזכות הפיצוי לפני שבוע בערך. בדקתי עכשו ועדיין מציעים לי עוד פיצוי קצת יותר נמוך... זה טעות שלהם?

@qwerty

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מקבלים עוד חודשיים חופשי יומי
אבל בכל מקרה מטעינים אז סטודנט.

english

משתמש מקצוען
מקבלים עוד חודשיים חופשי יומי
אבל בכל מקרה מטעינים אז סטודנט.
לתועלת הציבור-
שלום ,
סיון

טיפ טיפה

משתמש פעיל
כל מי שנירשם לקבל פיצוי לרב קו עקב הקורונה
שיבדוק אם הוא זכאי בקישור זה
אני זכאית לפיצוי, יש לי סטודנט מורחב, וקיבלתי מייל שאני זכאית, נכנסתי לקישור, ואני בוחרת ערך צבור, ואח"כ זה מעביר אותי למסך של כרטיס אשראי לתשלום, למה אין אופציה של טעינה ללא תשלום?

english

משתמש מקצוען
אני זכאית לפיצוי, יש לי סטודנט מורחב, וקיבלתי מייל שאני זכאית, נכנסתי לקישור, ואני בוחרת ערך צבור, ואח"כ זה מעביר אותי למסך של כרטיס אשראי לתשלום, למה אין אופציה של טעינה ללא תשלום?
מוזר! ממני הוא לא ביקש
תנסי להיכנס שוב לקישור

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לתועלת הציבור-
שלום ,
סיון

כדאי לשמור את התשובה שלהם ולהציג כשיעשו בעיות.

estyr

משתמש מקצוען
זו התשובה שאני קיבלתי:
זה מאריך גם את הפרופיל סטודנט מורחב ואת ההטבה של 50% בערך צבור.
אם תטעני חוזה הארכה לחודשיים
מור

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
למישהו יש מושג מה קורה אם עשיתי חופשי חודשי?
ועכשיו חצי חודש הוא לא ממומש?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה