דרוש מידע פיצויים לאחר 12 שנות עבודה

מחנה ישראל

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני רוצה לעזוב את ההעבודה לאחר 12 שנים
אני חתומה על סעיף 14
איפה אני יכולה לברר מה הזכויות שלי לפני שאני מתפטרת ממש בפועל
האם כדאי לדעת מהשהו לפני שאני עושה את זה ?

אייל?

משתמש צעיר
לא למשוך את הפיצויים!!!
זה נשמר לפנסיה ומכפיל את עצמו
חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע מומחה בתחום

יוסיK

משתמש פעיל
באתר כל זכות
לכאורה כל עוד שעובד לא מפוטר בגלל מעילה בתפקיד וכו' סעיף 14 משאיר לו את הפיצויים.
מה עושים עם כספי הפיצויים? אם אפשר להסתדר בלעדיהם אולי עדיף להשאיר אותם כחלק מקרן הפנסיה, איך שקרנות הפנסיה מתנהלות הרבה פעמים לא נצבר שם מספיק כסף כדי להתקיים בכבוד בימי הזקנה ותגבור מקופת פיצויים יכול איכשהו לאזן את המצב

zkzbhe

משתמש פעיל
באתר כל זכות
לכאורה כל עוד שעובד לא מפוטר בגלל מעילה בתפקיד וכו' סעיף 14 משאיר לו את הפיצויים.
מה עושים עם כספי הפיצויים? אם אפשר להסתדר בלעדיהם אולי עדיף להשאיר אותם כחלק מקרן הפנסיה, איך שקרנות הפנסיה מתנהלות הרבה פעמים לא נצבר שם מספיק כסף כדי להתקיים בכבוד בימי הזקנה ותגבור מקופת פיצויים יכול איכשהו לאזן את המצב
היום יש לך אפשרות מאוד פשוטה להשפיע לטובה על ניהול הפנסיה שלך עד כדי הכפלת התשואה
כמובן שלא מומלץ למשוך פיצויים... בעיקרון

הדס99

משתמש מקצוען
פדיון ימי חופשה שצברת- את יכולה לראות בתלוש השכר בכמה ימי עבודה מדובר

יוסיK

משתמש פעיל
יש מקומות שאפשר לפדות גם ימי מחלה לא מנוצלים, גם את זה אפשר לראות בתלוש.
זה יכול להיות מאוד משמעותי אם יש צבירה משנה לשנה.

A052

משתמש סופר מקצוען
מי שעוזב בעצמו זכאי רק לפיצויים הצבורים בקרן הפנסיה, ולפדיון ימי חופשה.
חובה להודיע למעסיק חודש לפני העזיבה בפועל.

דניאלה פ

משתמש רשום
יש לשים לב שמבחינת סכום הפיצויים קיים פער בין פיטורין להתפטרות למעט במקרים בהם הופרש 8.333 לאורך כל התקופה.
במידה ולא הופרש 8.333 מומלץ לבדוק האם ההתפטרות הינה בגלל הרעת תנאים ואז ניתן לדרוש פיצויים כמו בפיטורין בסכום גבוה יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה