דרוש מידע פינת החי בבני ברק

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
שמעתי ממקור חצי מוסמך שהולכים לשדרג ממש את הגן חיות
להגדיל ולהסיף חיות (זברות וכו..)
האם זה נכון??

אל תצחקו עלי כי גם אני ששמעתי את זה צחקתי
רק לפני שנתיים-שלוש בנו את זה מחדש לגמרי , כך שזה לא נשמע כל כך הגיוני .

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
באמת יש שם שירותים חדש!
לנשים בלבד
למה באמת רק לנשים? לא ברור מה הם חשבו. גיסתי אמרה לי שהיא באה לשם וראתה כמה גברים מחכים בשירותים של הנשים ולא הרגישה נעים לחכות שם והלכה... אם עושים - עושים גם לגברים וגם לנשים, מה הסיפור רק לנשים?? אולי בעתיד הם יעשו גם לגברים?

מ.א. ברזל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בפינת החי יש כבר הרבה זמן כלוב מוכן לתנינים (נראה לי שכבר היה שלט עם הסבר על החיה) שעומד שמם, אולי זה הכוונה שרוצים להביא תנינים.

א. אדם

משתמש מקצוען
אני מבינה מאד למה רק לנשים
יש באמת בתי כנסת רבים באזור
ותחשבו גם על מוכרות חנויות סביב

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה באמת רק לנשים? לא ברור מה הם חשבו. גיסתי אמרה לי שהיא באה לשם וראתה כמה גברים מחכים בשירותים של הנשים ולא הרגישה נעים לחכות שם והלכה... אם עושים - עושים גם לגברים וגם לנשים, מה הסיפור רק לנשים?? אולי בעתיד הם יעשו גם לגברים?
גברים חוצים את הכביש ועולים להליגמן מה לא ברור?
ולמי שלא מסתדר לו פוליטית ממשיך עוד טיפה לנדבורנא או לאלפי מנשה..

נערך לאחרונה ב:

אילו

משתמש מקצוען
לא ידוע לי על שום תכנון כזה וזה גם לא נשמע הגיוני
אין איפה למקם את החיות הללו במטר הרבוע של פינת החי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה