עזרה פייפאל - החזר משלוח

הודו לה'

משתמש מקצוען
ביקשתי החזר על משלוח מפייפאל, וקיבלתי מהם מייל שההחזר אושר והכסף יזוכה בחשבון תוך 5 ימים. את המייל הזה קיבלתי כבר לפני 7 ימים, ובינתיים היתרה שלי בחשבון פייפאל היא עדיין 0. מה עושים?

אמא5

משתמש מקצוען
קרה גם לי וגם לעוד חברה.
פניתי אליהם במייל ולא ענו.

אולי יש להם באג.
כדאי לפנות לשירות הלקוחות.

משרה טובה

משתמש רשום
קרה לי גם, שחזר אחרי שבועיים ימים,
אז לא הצלחתי ליצור קשר ניסיתי עוד פעם להגיש החזר על אותה קניה, ושלחו לי הודעה שכבר בקשתי החזר ואח"כ החזירו לי את הכסף, כנראה זירז את הבקשה
בהצלחה

מלי M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני מנסה לקבל החזר מפאיפל על משלוח חזרה לנקסט אך ללא הצלחה .
את הקישור אין לי באתר של החשבון פאי פאל שלי לכן שלחתי להם במייל
הם החזירו לי תשובה כזו:

אנא שימו לב שבכדי שנוכל לעבד את בקשתכם עליכם לאשר שאתם מסכימים לתנאי השימוש שלנו הבאים:
https://www.paypal.com/il/webapps/mpp/refunded-returns/general-conditions?locale.x=he_IL
אין שם שום מקום לאשר מה הם רוצים משהו יכול לעזור ?
דיברתי עם שירות הלקוחות וגם לא הצליחו לעזור לי.

הודו לה'

משתמש מקצוען
גם אני מנסה לקבל החזר מפאיפל על משלוח חזרה לנקסט אך ללא הצלחה .
את הקישור אין לי באתר של החשבון פאי פאל שלי לכן שלחתי להם במייל
הם החזירו לי תשובה כזו:

אנא שימו לב שבכדי שנוכל לעבד את בקשתכם עליכם לאשר שאתם מסכימים לתנאי השימוש שלנו הבאים:
https://www.paypal.com/il/webapps/mpp/refunded-returns/general-conditions?locale.x=he_IL
אין שם שום מקום לאשר מה הם רוצים משהו יכול לעזור ?
דיברתי עם שירות הלקוחות וגם לא הצליחו לעזור לי.
אישרו לך במייל את ההחזר? לי אישור רק שזה לא קורה בפועל

מלי M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אישרו לך במייל את ההחזר? לי אישור רק שזה לא קורה בפועל
עוד לא אישרו הלואי ואגיע לשלב הזה...
הם מבקשים ממני עוד כמה דברים שלא מובנים לי כנ"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה