פטריה בכף הרגל

מתחברת

משתמש פעיל
מחפשת עצה לפטריה מציקה מאוד בכף הרגל , מדממת ומקשה על ההליכה, המשחות הסטנדרטיות לא הועילו הרבה, מחכה לעצותיכם דחוף, בגלל הצורך לאפשרות עמידה בתפילות ר"ה...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
למיסיל משחה עזר לי מאד מאד.גם במצב כזה.וכן להשרות את הרגליים במים חמים.לשתות הרבה ולמרוח קרם לחות לרגליים של nivea

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש משחה חדשה בשם "שול" אני ניסיתי אותו לעור קשה (לא לפטריה) וזה מאד עזר מיידי!
אולי שווה לנסות את זה
וגם גרבי כותנה מאד מאד עוזר

ביילי

משתמש פעיל
כל יום לשים בנעל אבקה פונגימון או אונדיצל מייבש את כף הרגל ועוזר מאוד להבראת המקום הפצוע.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מצב שזאת אגזמה- במיוחד אם יש שם שלפוחיות קטנטנות סביב המוקדם העיקרי
פרטים באישי אם תרצו

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי אישית עוזר מאוד המשחה: פלקסיטול.

אחות יעצה לי פעם למרוח חומץ. היא טוענת שזה משפר את ה- ph בעור (אל תשאלי אותי מה זה) וזה עוזר להרבה בעיות בעור. ניסיתי על אקזמה - מרחתי כמה ימים ועזר מאוד. ניסיתי גם להשרות את הרגל בקערה עם חומץ ל-5 דקות כל יום, וגם עזר מאוד.
הבעיה שזה חוזר אחרי תקופה

ארטליין

משתמש רשום
למיסיל.
לא משנה קרם או ספריי.
להתמיד פעמיים ביום שבוע-שבועיים, ונעלם!!!

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיוני - חומץ הוא תרופת פלאים לנעי עור מסוגים שונים. אין דבר כזה מרפא לגמרי. זה תמיד חוזר אחרי תקופה. אצלי זו רומינה - לשפשף כל לילה את כפות הרגליים ובין האצבעות עם צמר גפן ספוג בחומץ. זה לריפוי ולמניעה. גם פטריות או אקזמות במקומות אחרים, עקיצות, פצעים שונים, גם בפנים - חומץ הוא אצלי תרופת פלאים ממש.

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
להשרות את הרגל בחומץ תרופת

פלא מדהימה מנסיון שיפור תוך 3 ימים

חצרות

משתמש פעיל
הפתרונות האלו טובים לעזרה ראשונה. לטיפול שורש - רק תזונה!!!
מאז שהוצאנו מהתפריט את הקמח הלבן ואת השוקולד (אגב, זה הלך יחד, כשמשתמשים בקמח מלא - אין משיכה למתוק!), התייבשו הפטריות! בדוק ומנוסה!

ASUS

משתמש צעיר
איזה סוג של חומץ אתם משתמשים?

ועל עץ התה שמעתי מהרבה מקורות טבעוניים שזה מאוד עוזר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה