דרוש מידע פטנטים "שהינו רוצים" לפרקטיקה בחיים...

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לשם שינוי, הצעה מעשית ופשוטה.
פעמים רבות כספומטים לא מאפשרים הפקדת שיקים או מזומנים או משיכה, לפעמים בגלל שהגיעו לסף הקיבולת ולפעמים בגלל תקלה ספציפית במנגנון אחד.

שאר הפונקציות של הכספומט פעילות ורק אחת לא מתפקדת.
אלא שהלקוח מגלה את זה שאין משיכת מזומנים רק אחרי שמכניס כרטיס, מקיש קוד ובחלק מהבנקים אפילו כבר מקיש את הסכום ואז מקבל הודעה שהמשימה לא זמינה.
אחרי כל התהליך הזה הוא ילך לעמוד בתור מחדש בכספומט הסמוך.

הפתרון הפשוט הוא הודעה בדף הראשי של הכספומט על משימות שאינן זמינות. לא מדובר בשינוי מורכב מדי, הכספומטים משתדרגים כל הזמן וזה שדרוג די נצרך, (אולי יותר מאפשרות לבחירת חלוקת השטרות).

היות וישנן מתכנתות העובדות עבור בנקים החברות בפורום, נשמח אם יעבירו את הרעיון למאפיין (או למי שצריך).

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא קראתי את כל האשכול.
אבל אלו הפטנטים שלי...
רכב מותאם לילדים!
שמשפחה עם קטנטנים לא תצטרך שעה לעשות אקרובטיקה לחגור את כולם.
שיהיה כמו בלונה פארק. משהו כזה שיורד על הגוף...
ואז מושיבים את כולם ובלחיצת כפתור כולם חגורים!
אלוף!!!!!!!!!!

טנקס

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
...מכשיר שריפת קלוריות לאופניים..
אולי יתאים לבגדים איכשהו
תמצאו פטנט איך לשים אותו

קבצים מצורפים

• מכשיר שריפת קלוריות.JPG
    מכשיר שריפת קלוריות.JPG
    KB 66 · צפיות: 121
נערך לאחרונה ב:

טנקס

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
פטנט כל הזכויות שמורות אולי אני יעשה עם זה משהו ,רציני
@מזי היקרה! היי אמרנו שאין זכויות יוצרים פה..
סליחה על האכזבה..
אבל יש לך רעיונות מדהימים, אחד אחד
יש לך את זה ובגדול!!

נערך לאחרונה ב:

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לך הצעה מה יקרה במאה הבאה? רובוט שינים?? שתלים מגיל 0? הצעה רלוונטית אחרת ?
כן.
למה צריך להסיר שורש של שן? אולי ימציאו טיפול שמשקם את השורש?
למה להסיר חלק מהשן בשביל סתימה? אולי חומר/תאים ביולוגים שמעודדים צמיחת רקמת שן בריאה?
למה צריך לקדוח בשן כשאני ערה כאילו זה טיפול במאה הקודמת???
בתחום הרפואי צריך דחוף תחליף לבדיקות הדם וחיפוש הווריד.
יש...
כמו אולטראסאונד נייד קטן עם מסך שמדגים את הרקמות מתחת העור ומראה היכן ממוקם הוריד.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מסרק כינים אוטומטי - מלבישים לילדה כמו קסדה ובתוך הקסדה יש כמין מסרק שעובר על הראש לפי הסדר ויש אפשרות לכתוב לו כמה זמן אני מעוניינת וכן להגדיר מראש את אורך השיער זה יהיה עזרה גדולה לאמהות.
יש המצאה שמלבישים על השיער כמו שקית שמחוברת לצינור שמתחבר למכשיר שמנדף אדים של חומץ.
והתאוריה שכאשר החומר עובר דרך מערכת הנשימה של הכינים הוא קוטל אותם ביעילות יותר.
לא ניסתי...
אם מישהי זוכרת את השם של זה... ברח לי מהראש.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עוד משהו-
כלי למטרנה שיש למטה ברז כמו לסוכר במקומות המוניים- שמודד בדיוק כף מטרנה ושופך לבקבוק.
או- מטרנה נוזלית- שופכים כמות לבקבוק ומערבבים עם מים חמימים.
או לפחות כלי למטרנה שיש אפשרות להעלות את התחתית (כמו דאודורנט...)
למה שאני מכינה בקבוק מטרנה לקראת סוף הקופסא אני צריכה לנבור בקופסא לערבב בתוך חיידקים ולהתלכלך?

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
לאור כל מה שנכתב למעלה

אני תוהה

לאן הלך כל הזמן שהטכנולוגיה חסכה לנו ב100 שנים האחרונות ?
העיסוק בהם לקח את הזמן וכן במה שהכלים האלו יצרו, כמה דוגמאות. בזבוז זמן ע"י קריאת עיתונים, פרסומות שמיעת מדיה מכל סוג שהוא כולל פרוג;) וכו' וכו'

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
אני רוצה לשים את הפלאפון על שקט אבל לבחור מספר מסויים שכן יצלצל בקול, לדוגמא אני הולכת לישון אבל אם בעלי מתקשר אני כן רוצה לשמוע את הצלצול. אז שיהיה אפשר לכוון את הפלאפון לשקט ולסמן מספר או שתיים שהם לא יכללו במצב השקט. יש משהו שמוכן לפתח לי ?
יש לי אפשרות כזה בפלאפון שלי

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
אני מאד הייתי רוצה, כל החורף חיפשתי את זה, מטריה אם קליפס שיכולים לחבר לעגלה של התינוק כדי שהאמא לא תצטרך לאחוז ביד אחד את המטריה וביד השניה את העגלה...

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אז הפטנט הראשון
הייתי מאוד רוצה שיהיה לאיגלויים כמו מחזיק שיש לבקבוקים
ואז לא יהיה קר לילדים וגם לא יתלכלכו..
לא הבנתי מה הבעיה בטישו.
עוטפים בנייר טישו, גם לא מתלכלכים וגם לא קר, וגם הולך לפח אחר כך ולא צריך לשמור על זה ולנקות וכו'.

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עגלה עם מנוע קטן שכשמפעילים אותו בלחיצה על כפתור (ללא הפסקה) - מסיעה את עצמה באיטיות.
למה אני צריכה לעבוד קשה בעליות?

טנקס

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא הבנתי מה הבעיה בטישו.
עוטפים בנייר טישו, גם לא מתלכלכים וגם לא קר, וגם הולך לפח אחר כך ולא צריך לשמור על זה ולנקות וכו'.
מנסיון הטישו נקרע בגלל הרטיבות של האיגלו וגם לפעמים התינוקים יכולים
לאכול את זה ..

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
טוב, אז לי יש חלום , לאו דווקא פטנט , אבל מאוד שימושי לחיים אז קופצת על האשכול...
ששדכנים יקבלו תשלום על כל פגישה שהם עושים, בלי קשר לתוצאות.
דמיינו לעצמכם נורמה שכזו.
חסל סדר אשכולות עלומים בפרוג.
חסל סדר התנדבות.
בלי לזלזל, חלילה בעבודת הקודש... אבל ראיתי שדכנים , והם מועטים.... והציבור גדול... וטרם נמצא מענה אמיתי.
אבל הכסף, כידוע, מחולל פלאות (ע"ע תוכנית השלום של טראמפ...) אז קדימה, מי מרים את הכפפה?
נ.ב.
מי ישלם? אני. (הרווקה...)
ורוב רווקות שאני מכירה.(ערכתי סקר שוק)
מי ירוויח? כל מי שיעשה מאמץ כדי לבנות עוד בית נאמן בישראל.
מה דעתכם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה