קינוחים פטיפורים פרווה - שווים?

אביגיל9876

משתמש מקצוען
מתייעצת...
חשבנו להכין כמה פטיפורים פשוטים, ואני רואה הרבה הדרכות של @hbecker , שנראות מדהים!
מה שמרתיע אותי מעט זה הכמויות של השוקולד הלבן - זכור לי שיש לו טעם די - :(:(:(:(:(
משהו השתנה בשנים האחרונות? או שיש שוקולד לבן פרווה וטעים?

החכמנה אותי, בבקשה

תודה!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בחנויות המתמחות יש שוקולד לבן פרווה משובח. באופן אישי, אני משתמשת בו פעם בשנה לציפוי כדורי שוקולד, אני לא מפרגנת לעצמי מעבר לכך למרות שהמחיר לא מאד בשמים.
מה שאני מכירה - מטבעות בגודל אחיד, יפה, מוצק (ולא מטבעות בכל מיני גדלים...), שיש להם הטבעה של רשת בצד אחד. הצבע שלהם לא לבן צח, אלא קצת נוטה לשמנת. יש להם טעם טוב ולא מעין תערובת של צמקאו לבן עם סוכר.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מתייעצת...
חשבנו להכין כמה פטיפורים פשוטים, ואני רואה הרבה הדרכות של @hbecker , שנראות מדהים!
מה שמרתיע אותי מעט זה הכמויות של השוקולד הלבן - זכור לי שיש לו טעם די - :(:(:(:(:(
משהו השתנה בשנים האחרונות? או שיש שוקולד לבן פרווה וטעים?

החכמנה אותי, בבקשה

תודה!
יש שוקולד לבן איכותי ל כרמית. פרווה. זה ממש כמו מטבעות שוקולד אבל בצבע קרם ובהם אני משתמשת. הטעם ממש מצוין.
זה מה ש @א-ירושלמית כתבה.

לילה אחד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שאלה-
אין לי תבנית לפטיפורים. חשבתי להכין בתבנית אינגליש קייק ולחתוך לאצבעות אחרי ההקפאה. אמנם לא יצא ממש אותו דבר, אבל יכול ללכת?
ואיך ריבת חלב (פרווה) כמילוי?

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי זה ענין של טעם.
אני לא סובלת את הטעם הלוואי של השוקולד לבן פרווה, גם המשובח
הכנתי פעם מוס פרווה משובח בשילוב כמות קטנה של שוקולד לבן פרווה לארוע,
וממש לא אהבתי את הטעם, גם הילדים לא וחצי מהנגלה הכלה לפח.
(בפעם השניה השמטתי את השוקולד, ויצא מצוין)

עולם קטן

משתמש פעיל
לדעתי זה ענין של טעם.
אני לא סובלת את הטעם הלוואי של השוקולד לבן פרווה, גם המשובח
הכנתי פעם מוס פרווה משובח בשילוב כמות קטנה של שוקולד לבן פרווה לארוע,
וממש לא אהבתי את הטעם, גם הילדים לא וחצי מהנגלה הכלה לפח.
(בפעם השניה השמטתי את השוקולד, ויצא מצוין)
יש דברים שטעימים רק בחלבי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה