דרוש מידע פטור מתשלום אגרת טסט לנכה

אבו מאיר

משתמש מקצוען
לאבא שלי יש נכות 100% וקיבלתי תו נכה לרכב בגללו.
השאלה שלי האם יש אפשרות לקבל גם פטור מאגרת טסט?
האם הרכב חייב להיות רשום על שמו?
ובאם רשמתי על שמו הוא בטוח יקבל פטור מאגרה או שיש בזה כל מיני קריטריונים?
ובאם הרכב יהיה רשום על שמו אני יוכל עדיין להעביר את הרכב טסט בעצמי או שהוא יצטרך להעביר?
אם הרכב יהיה רשום על שמו הוא יפסיד משהו? אולי הנחה בארנונה?
כל מידע יתקבל בברכה .
תודה!

אני וביתי

משתמש מקצוען
פטור זה לרכב שרשום על שם הנכה. להעביר טסט אפשר. הנחה בארנונה כנראה לא יפסיד. דברים אחרים תלוי בהרבה משתנים צריך להתייעץ עם מומחים.

חיים 21

משתמש פעיל
כמדומני שאם בעל הרכב הוא אפוטרופוס (גוף) על הנכה, ג"כ יש הנחה באגרת טסט ולא צריך שהרכב יהיה רשום ע"ש הנכה

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
בעלי רכב הנושא תג חניה לנכה זכאים לשלם עבורו אגרת רישוי מופחתת, בהתאם לתנאים שיפורטו

סכום האגרה המופחתת הוא 28 ₪ בלבד

למידע רשמי ראו אתר משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

טפסים​

בעלי תג חניה לנכה זכאים לשלם עבור רכב שמשויך לתג אגרת רישוי מופחתת בסך 28 ₪ בלבד, בהתאם לתנאים שיפורטו בהמשך.
  • אם משויכים לאותו תג חניה שני רכבים שמשמשים להסעת הנכה, ההטבה ניתנת רק עבור אחד מהרכבים (ניתן לבחור לאיזה מבין הרכבים תינתן ההטבה, כל עוד מתקיימים לגביו תנאי הזכאות).
  • בעלי תג חניה שהם גם משרתי מילואים פעילים זכאים לשלם אגרת רישוי בסך 10 ₪ בלבד.

מי זכאי?​

• בעל רכב שנושא תג חניה לנכה, בתנאי שהרכב רשום על שם הנכה או על שם בן/בת זוגו, או על שם האפוטרופוס של הנכה.
    • במקרה של בני זוג שאינם רשומים כנשואים, נדרש אחד מהמסמכים הבאים:
      • חוזה או הסכם נישואין
      • הסכם ממון
      • תצהיר מעורך דין כי השניים חיים ומנהלים משק בית משותף כבני זוג.
    • האפוטרופוס של הנכה יכול להיות:

אספרסו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי מישהו ידע לעזור לי מה פשר ההודעה שקופצת?
אני מנסה לעזור למישהו עם תו נכה ורכב על שמו ומנסה לקבל החזר על האגרת רישוי
זו ההודעה:
1694505829813.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה