פחחחחחחח..... הלכה הדיאטה

dafdefet

משתמש מקצוען
:(:mad::mad::mad::mad::(

עד שהתאמצתי 8 חודשים לשמור על המשקל, בא החופש הזה ומזמין לי אין ספור פיתויים.

אנשים, יש כאן מישהו שהחזיק עם תזונה לעולם????
ואיך??
איך?
איך????????

דוריטוס

משתמש רשום
כשהולכים למסעדות מזמינים משהו לא משמין כמו סלט ירקות, פיצה חיטה מלאה עם גבינות לייט, מוותרים על הפחמימות (פיתות, אוי הפיתות!) בעל-האש ואוכלים יותר חלבון פרגיות, חזה עוף.
שכולם מלקקים ארטיק אז יש לייט של שטראוס/נסטלה (וניל עוגיות, ריבת חלב, שוקולד אגוזים ועוד...) טעמים מטריפים גם הרזים תמיד רוצים את הלייט שלי.
והכלל הכי חשוב, לאכול ארוחת בוקר איך שקמים אפילו שלא רעבים. חוסך המון קלוריות מיותרות.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא קל! צרת רבים אבל עם הרבה כח רצון אפשר להתמיד גם בזמנים קשים לדיאטה.
הכללים כפי שכתבו לך מעלי. אם את מרגישה שאת צריכה עוד אז תלכי על חלבונים ובשום אופן לא פחמימות. כפינוקים יש המון חטיפי לייט. בודקים כמה קלוריות בחטיף ומשלבים בסך הקלוריות היומי.
דוגמאות? יש המון! גלידות לייט [יש נהדרים החל מ 30 קלוריות [בערך] ליחידה]. פריכיות דגנים מיני שטראוס. 100 קלוריות לשקית [בטעמים וניל, בננה או תות- אני ניסיתי רק וניל ומאוד אהבתי]. שוגי- יש אחד ואני לא זוכרת איזה שיש בו 86 קלוריות לחטיף. יש לשטראוס עוגיות energy עם שיבולת שועל, דגנים, שוקולד או אוכמניות גם לא הרבה קלוריות [יחסית]. מי שאוכל כשרות חתם סופר אז ידוע לי שיש חטיפי קואקר של nature valley.
מה עוד? מקפיאים פירות ונהנים מהם קפואים [ענבים, קוביות מלון וכיוצ"ב].
אני מקפיאה יוגורט דיאט שבטעם שוקולד ואח"כ מעבירה במכונה של פרוזן יוגרט ביתי וזה ממש טעים.

ומעל הכל- לשתות הרבה זה גם חוסם את התיאבון וגם מוריד במשקל. מים כמובן!

בהצלחה- לכולנו!

yaffab

משתמש מקצוען
לי מאד עוזר להכין בלילה את ארוחות המחר.
להכין שתיים או שלש לחמניות מרוחות ומוכנות, סלט, מרק, פשטידה או כל מאכל אחר.
הבעיה העיקרית בחופשה היא העדר סדר יום וארגון בסיסי של בית. וכשאני רעבה וזמין לי רק חטיף/שוקולד/עוגה , מן הסתם זה מה שאוכל...
לי, אישית, זה מאד עוזר.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אחרי ששאלתי פה איך מכינים פרוזזן יוגורט, עלה לי רעיון.

אני קונה את היוגורטי פרות למיניהם של 0% (קל קלוריות של מולר וכו)
מקפיאה, וכשקפוא היטב טוחנת במעבד מזון, מוסיפה 2-3 כפות של חלב 1% וממשיכה עד שהתערובת משנה צבע,
טעים משגע.

עד כדי כך שזה מה שאכלתי היום, רק זה....

בהצלחה!

דוריטוס

משתמש רשום
נכתב ע"י שושיה;1727040:
אחרי ששאלתי פה איך מכינים פרוזזן יוגורט, עלה לי רעיון.

אני קונה את היוגורטי פרות למיניהם של 0% (קל קלוריות של מולר וכו)
מקפיאה, וכשקפוא היטב טוחנת במעבד מזון, מוסיפה 2-3 כפות של חלב 1% וממשיכה עד שהתערובת משנה צבע,
טעים משגע.

עד כדי כך שזה מה שאכלתי היום, רק זה....

בהצלחה!

נשמע טעים. אנסה את זה.
תודה!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
גם אני מכינה פרוזן יוגורט מהיוגורט דיאט. יש לי מכשיר פרוזן ביתי ויוצא מהמם. היום ניסיתי יוגורט בטעם שוקולד וקוקוס 60 קלוריות של תנובה. אני מקפיאה בתבנית סיליקון גמישה של קוביות קרח ואח"כ מרסקת במכשיר. ייצא מהמם השוקולד. אתמול עשיתי יוגורט עם אננס של יופלה והוספתי קצת שזיף ואפרסק שהקפאתי מראש וגם יצא מקסים.
היה בנושא הזה אשכול וכתבתי גם שם. זה פשוט מעדן ומעולה לדיאטה.

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הכוונה מכשיר פרוזן ביתי?

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אין מישהו שהחזיק לעולם בתזונה. נקודה.

יש מישהו שעובד על עצמו, ונופל וקם, ומאמין בעצמו, ומשתדל, ואוהב את עצמו, ורוצה שיהיה לו טוב, אז הוא מוותר על אוכל בלי הגבלה, ובוחר להיראות טוב, ומהנה את עצמו בדברים אחרים, ונופל וקם וחוזר חלילה.

מרדכי2

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני הורדתי 90 קילו!!!! כבר 3 שנים אבל יש לי שוטר... [טבעת בלע"ז]

עדנה

משתמש פעיל
פורסם השבוע מחקר בריטי שקובע כי רוב רובם של הדיאטות לא מחזיקות, ורק אחד מתוך מאתיים אנשים, ואחת מתוך מאה עשרים ושלוש נשים ישמרו על משקל נמוך לאחר דיאטה.
אז הרגעי... ישנם כעת עוד מאה עשרים ושלוש נשים שהלך להם הדיאטה......

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י topo;1727186:
מה הכוונה מכשיר פרוזן ביתי?

מכשיר ביתי להכנת פרוזן יוגורט וכל מיני סרבה של פירות וכדומה. מאוד מוצלח. עולה בסביבות ה 250-300 ש"ח תלוי בדגם. אני קבלתי במתנה.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;1727514:
מכשיר ביתי להכנת פרוזן יוגורט וכל מיני סרבה של פירות וכדומה. מאוד מוצלח. עולה בסביבות ה 250-300 ש"ח תלוי בדגם. אני קבלתי במתנה.
זה נשמע מעניין. איזה סוג יש לך? וכמה מקום זה תופס? (מאוד יעזור תמונה/קישור למוצר שיש לך)

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חיוך;1727211:
אין מישהו שהחזיק לעולם בתזונה. נקודה.

יש מישהו שעובד על עצמו, ונופל וקם, ומאמין בעצמו, ומשתדל, ואוהב את עצמו, ורוצה שיהיה לו טוב, אז הוא מוותר על אוכל בלי הגבלה, ובוחר להיראות טוב, ומהנה את עצמו בדברים אחרים, ונופל וקם וחוזר חלילה.

ועל כל הנ"ל אני מוסיפה קבוצת תמיכה באופן קבוע. (שממעיט מאוד את הנפילות)
עוזר הכי הרבה!!

(כשמגיעים למשקל הרצוי, מפסיקים לשלם)

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י עדנה;1727323:
פורסם השבוע מחקר בריטי שקובע כי רוב רובם של הדיאטות לא מחזיקות, ורק אחד מתוך מאתיים אנשים, ואחת מתוך מאה עשרים ושלוש נשים ישמרו על משקל נמוך לאחר דיאטה.
אז הרגעי... ישנם כעת עוד מאה עשרים ושלוש נשים שהלך להם הדיאטה......

רוב רובם של הדיאטות באמת לא הולכות.
אבל תזונה נכונה ומאוזנת גם מורידה הכי הרבה וגם נשארת לאורך זמן.
6 ארוחות ביום
12 כוסות מים
פעילות גופנית
מנה מותרת פעם בשבוע.

up

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סליחה שאני נדחפת למקום לא לי ;) ב"ה..!!!
אבל איך זה שיש אנשים שלא משנה כמה ומה הם יאכלו- פשוט לא משמינים!
ויש כאלה שרק יחרגו איזה שבוע שבועיים מהתפריט- פחחחחח...... הלכה הדיאטה!
אם זה בעיה בגוף, אולי לטפל בזה- בשורש-?? (אם בכלל)...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה