דרוש מידע פחד מטיסה

שבבון

משתמש פעיל
אני לפני טיסה לחופש, מחכה לזה כבר הרבה זמןןןן עד שפירגנתי לעצמי אבל רועדת מהטיסה, למה פעם טסתי והיה לי כיס אויר שרק להיזכר מזה אני מרגישה שאני הולכת להתעלף מפחד,,,
מה עושים אני רועדת שהמטוס ירעד - והוא בודאי ירעד, מה עושים בשביל להרגיע את עצמי?

חצקלוביץ

משתמש צעיר
אני לפני טיסה לחופש, מחכה לזה כבר הרבה זמןןןן עד שפירגנתי לעצמי אבל רועדת מהטיסה, למה פעם טסתי והיה לי כיס אויר שרק להיזכר מזה אני מרגישה שאני הולכת להתעלף מפחד,,,
מה עושים אני רועדת שהמטוס ירעד - והוא בודאי ירעד, מה עושים בשביל להרגיע את עצמי?
לא יודע כמה זה ירגיע אותך אבל עוד לא היה אף פעם שמטוס נפל מכיס אויר
נכון זה מפחיד כשיש טלטלות אבל תחשבי שזה כמו אוטו שנוסע על פסי האטה
ואולי כדאי שתקחי כדור שינה ככה תשני כל הטיסה

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
גם אני ,פשוט ישבתי כל הטיסה עם אוזניות וראש על המגש של הכיסא שלפני
אפילו שהדיילת אמרה לי לי לסגור בשביל הנחיתה לא הסכמתי חחח

פ.נ

משתמש מקצוען
מזכיר לי את הפחד שיש לי ממעלית....
עד שאני עולה ואז הדלת ניזכרת ומתחיל פרפרים והמעיל מגיעה לקומה הרצויה ואני רואה שהדלת לא ניפתחת(יש דלתות שלוקח 2-3 עד שהם ניפתחות)אני מתחילה להיות סגולה ומדמיינת קריסה למטה......

איתמר ל

משתמש חדש
אמנם התיאורים קשים אבל זה לא פחד - זה חרדה וכנראה קלה ופשוטה !!
ניתן לפנות לעזרה מקצועית לפיתרון אמיתי
בהצלחה

תורת עולם

משתמש פעיל
יש כדור שנקרא seroquel ב 25 מ' ויש ב100 מ' מיועד להרגיע פחדים ולחצים צריך מרשם ע"ז
לא ממכר כדי מאוד אחרי שתקחי את זה תשני כל הזמן ללא מורא ופחד

ששל

משתמש מקצוען
תתרגלי לפני זה נשימות עמוקות
בזמן אמת לנשום עמוק, להרגיש את הפחד באברי הגוף ולהגיד לעצמך: "ככה זה עכשיו"
"עכשיו יש חרדה, ככה זה אצלי בטיסה, עוד מעט זה יעבור, זה בסדר"

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה עושים בשביל להרגיע את עצמי?
קחי איתך גלגל ים במידה וזה יקרה מעל הים..
גם אני נבהלתי בפעם הראשונה אבל כבר לא מפחיד
מזכיר לי את הפחד שיש לי ממעלית....
עד שאני עולה ואז הדלת ניזכרת ומתחיל פרפרים והמעיל מגיעה לקומה הרצויה ואני רואה שהדלת לא ניפתחת(יש דלתות שלוקח 2-3 עד שהם ניפתחות)אני מתחילה להיות סגולה ומדמיינת קריסה למטה......
נתקעתי במעליות מעל 15 פעם ואף פעם לא פחדתי לעלות שוב במעלית,
בפעם האחרונה זה היה מעל חצי שעה, נדיר מאוד שמעלית תקרוס, יותר מפחיד זה במעליות שאין מספיק איוורור - באחת הפעמים נתקעתי במעלית קטנה עם עוד כמה.. היה צפוף ונגמר האוויר. זה באמת מפחיד!

גיבורה

משתמש פעיל
וואו,
בהצלחה רבה,
יש דברים טביעים שיכולים להרגיע כמו רסקיו,
ויש לוסטראל עם מרשם מרופא משפחה,
שיכול מאוד לעזור לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה