כללי פונט ים המלח

• פותח הנושא RB12
  • פורסם בתאריך

RB12

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הפונט הזה יפהפה, אך נדמה לי שאני רואה אותו בכל מקום.
מה דעתכם, כדאי לקנות או שכבר "חרשו" אותו מספיק?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כדאי לקנות, אבל להשתמש בו בשום שכל, רק כשזה באמת מתאים

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הוצאת לי את המילים מהפה,

המון משתמשים איתו ללא כל התאמה, זה נראה להם שאם קוראים לזה ים המלח אז יאלל'ה זה יתאים לטיול או לקיטנה וכו'

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פונט נחמד. לא יצא לי כמעט להשתמש בו בגלל הל' הארוכה והמכוערת (לדעתי) כל כך.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אוהב ישראל, גם אנ תקועה עם הפונט בגלל ה"ל" הזו. מעבר ללמד, הוא יפהפה.

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עלה לי פעם הרהור מטורף: להגביל את המכירה של פונטים מסויימים למעצבים אחראיים בלבד. ע"ע השחיטה שבצעו וועדות הצדקה למיניהן ב"ישראל" המדהים של פונטביט וכד'. גליונות שלמים נמרחו בצעקנות וולגרית בצבעי שחור-אדום-צהוב-בורדו-חום, היה זה הרקוויאם לפונט הפיוטי הזה. מעטים עוד מעיזים להשתמש בו בהקשר הראוי.

חבל על דאבדין.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
השאלה היא, מי מספיק אחראי כדי להחליט מי אחראי עם הפונט ומי לא.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י הרשל'ה;839660:
עלה לי פעם הרהור מטורף: להגביל את המכירה של פונטים מסויימים למעצבים אחראיים בלבד. ע"ע השחיטה שבצעו וועדות הצדקה למיניהן ב"ישראל" המדהים של פונטביט וכד'. גליונות שלמים נמרחו בצעקנות וולגרית בצבעי שחור-אדום-צהוב-בורדו-חום, היה זה הרקוויאם לפונט הפיוטי הזה. מעטים עוד מעיזים להשתמש בו בהקשר הראוי.

חבל על דאבדין.
באותה מידה (טוב, כמעט) צריך להגביל גם את שילובי הצבעים הקלאסיים שהפכו כבר למשוואות, כמעט אקסיומות.

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הרשל'ה;839660:

חבל על דאבדין.

אכן.

עולות לי כמעט דמעות בעיניים כשאני חושבת שכנראה בקרוב ממש אראה את הפונט עטרה של פונטייפ מפרסם חוג אומנות ופיסול בברבצק לגיל הרך...

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אולי כדאי שכל פונט יבוא עם חוזה, שמותר להשתמש בו רק למה שה"מקצוענים" של פרוג מרשים. אחרת זה פשוט בלתי אפשרי ומונע שינה מעיני הגרפיקאים ה"אמיתיים" וזה הרי לא ייתכן?

RB12

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תמנתי;839656:
אוהב ישראל, גם אנ תקועה עם הפונט בגלל ה"ל" הזו. מעבר ללמד, הוא יפהפה.

דווקא הל' היא האות ששבתה את ליבי ובגללה שמתי לב לפונט הזה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני גם קניתי את הפונט הזה בגלל ה"ל" אבל לא מצאתי שום הזדמנות להשתמש בפונט הזה שייראה נורמלי בגלל אותה "ל". אז בסופו של דבר היא די הורסת את הפונט.

cohenprint

משתמש רשום
עיצוב גרפי
איפה קונים את הפונט הזה?
כמה זה עולה? אני אהבתי את הפונט בגלל הלמד.
צריכה את זה להזמנה לחתונה אני לא רוצה להוציא הרבה כי אני בטח לא אשתמש בזה הרבה. מישהו יכול לעזור לי בבקשה! תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה