כללי פונטים של אורנמנטים - קבלו בבקשה.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הפונטים הם חינמיים. (הורדתי אותם פעם מאיזה אתר, אבל אין לי עכשיו את הלינק לשם).

שימו לב!!!

הפונטים הם באנגלית, כלומר, המקשים צריכים להיות מוגדרים לכתיבת אנגלית כדי שזה יעבוד.
אני מתכנן בקרוב להפוך את הפונט כך שיכתוב גם בעברית.

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
גרפיקנער, איפה הפונטים???
זה אתר של פונטים, עמוק מיני ים, עם המון קטגוריות..תהנו - להורדה בחינם (כמובן!!!)

http://www.dafont.com/

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צריך לשים לב באתר של הפונטים חינם, לא הכל שם חינם, חלק זה רק לשימוש פרטי וחלק עם כל מיני תנאים אחרים. יש שם באמת גם המון פונטים לגמרי חינם.

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
כל עוד לא מבקשים ממך מס' מאסטרכארד אתה יכול להיות רגוע...

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ומה עם גזל? (סליחה אם אני נשמעת קצת פנאטית, אבל לא בא לי לקחת משהו עם זכויות יוצרים של מישהו, שכתב במפורש שזה לא לשימוש מסחרי, כמו שלא בא לי שישתמשו במשהו שאני עשיתי ללא רשות) (ולגבי גזל מגויים - אי אפשר לדעת אם זה גוי או להבדיל יהודי, ולפי מה שראיתי יש שם בהחלט כמה שמות יהודיים)

ההערה שלי הייתה לצורך הרקורד, כולם מוזמנים להתעלם,
ואם אתם חושבים שמה שכתבתי לא רלוונטי בכלל - אפשר למחוק את ההודעה הזו ואת הקודמת שלי בנושא.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
הערה נכונה, אבל בינתיים גרפיקנער רוצה לחלק, אז זה לא נקרא שימוש מסחרי.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התכוונתי לאתר ששוקלטה שמה אליו קישור

שימוש מסחרי הכוונה לא שאתה מוכר את זה, אלא שאתה משתמש בזה לפרסום או כל עבודה שאתה מקבל עלי'ה תשלום

לדוגמה הפונטים החינמיים שיש באתרים בארץ - בן נתן וכד', אם אתה מעוניין להשתמש בפונטים הללו לעבודה שאתה מרוויח עלי'ה, צריך לפנות אליו אישית ולשלם לו משהו. לא יודעת כמה, כי אף פעם לא קניתי משם.

לגבי הפונטים שגרפינקער רוצה לחלק - אני מחכה!!!

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
סטודיו אריאל, כמובן שאת צודקת אין בכלל שאלה!!
גזל מקטרג בראש כל עוונות!!
אבל---

dafont.com זה אתר מוצהר להורדות וכתוב "Free for personal use "
בד"כ אם יש פונט שצריך לשלם עליו זה מצויין לפני ההורדה. לא?
כי אחרת, תגידי לי את, איך נבדיל בין פונטים טהורים להורדה בחינם, לבין פונטים שדורשים תשלום??
אני גם רוצה להחכים בעניין!! אז תגידו לי...
ובכלל האם "שימוש אישי" - הוא שימוש שאני עושה גם לצורך אישי-מסחרי?
<!-- / message -->

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפונטים בד-פונט הם בחלקם חינמיים לגמרי (חלק גדול מהם).
חלק - חינמיים לשימוש אישי בלבד, והכוונה - לא לשימוש בעבודה שמקבלים עלי'ה תשלום. זה גם כתוב שם בתנאי שימוש וכו' שלרוב האנשים אין כח לקרוא...

לכל פונט בתצוגה מצורפת הערה בצד ימין של המסך ושם כתוב לאיזה שימוש זה מותר.

יש שם גם כאלה שמצרפים קובץ Read Me לפונט, שרואים אותו כשפותחים את הכיווץ, וכותבים שם תנאי שימוש.

הפונטים באתר הזה הם ממגוון ענק של מעצבים כך שלכל אחד יש תנאים אחרים.

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אם כבר דשנו בשאלה זו היום אז מה לגבי זכויות יוצרים של פונטים אלו? זה נראה אתר חאפער כזה...

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שוקולטה, מצאתי לך את התשובה:

לגבי הפונטים שארטסטר העלה (האורנמנטים)

בעלת הפונטים כותבת בפירוש באתר שלה את תנאי השימוש בעמוד הזה: תנאי שימוש צריך ללחוץ על TERMS

למי שלא קורא אנגלית:
אפשר להשתמש בהם ללא תשלום בעיצוב אתרי אינטרנט לא מסחריים, בתנאי ששמים קישור מהאתר שלך לאתר שלה.
אפשר להשתמש בחינם לעבודות פרטיות שלך, ולא עבור אחרים.
אם רוצים לשימוש מסחרי או הכנת עבודות לאחרים התשלום שהיא גובה - 5$ לפונט, תלוי בגדול החברה.

השאלה לגבי גזל, שכל אחד ישאל רב מורה הוראה מה לעשות.

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תודה לך! החכמת אותי!
התכוונתי בשאלתי למה שארטסטאר העלה...
אבל מה את מבינה כשכתוב: "עבודות פרטיות"? כרטיסי שנה טובה ששולחים במייל לחברים ושלא באים לדפוס? זו הכוונה?????

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בבקשה!
כן, התנאי שימוש האחרונים, ששמתי את הקישור, זה מהאתר שארטסטר הביא, מהדף בית של האתר.

עבודה פרטית - כמו שכתבת, כל עוד זו לא הזמנה שמישהו הזמין ממך ,או שאת הולכת לעשות מזה כסף.

יש שם גם כמה קישורים לעוד אתרי פנטים,
ומצאתי שם את האתר הזה,
ששם הכל חינם לגמרי, והתנאי היחיד - שאם רוצים להשתמש שימוש מסחרי צריך לתרום לאיזה ארגון חסד (איזה שרוצים) מה שאנחנו במילא עושים כי מפרישים מעשר.
בכל זאת - הוא אוסר להפיץ את הפונטים שלו ע"ג דיסקים, לא בחינם ולא בתשלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה