"פוינט" ביקש עוד- דבקות, איור ישן

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הסיגנון הכטקופף מדהים ביופיו!
(איך הצלחתם לחקות את הריסוס ברקע?)

גוונהעדן

משתמש רשום
ואם כבר מדברים על ה הכטקופף ע"ה

הנה קומיקס עם נגיעה הכטקופית (מי יודע, אולי אם היה עובד בפוטושופ ועושה קומיקס זה היה נראה כך).

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 110 · צפיות: 11

גוונהעדן

משתמש רשום
והנה עוד בכיוון הנ"ל

מתוך פרוייקט "עונג של סיפור" שסיימנו עכשיו (20 ספרונים בתוך מארזים של שטראוס לקראת שבועות)
תהנו.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 320.1 · צפיות: 10

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
איזה חמוד! ממש מוצלח.
...אבל זה לא מזכיר לי את הכטקופף. זה סגנון ייחודי שלך.

גוונהעדן

משתמש רשום
תתבונני

תתבונני בעמוד 2 יש שם איור שכשצירתי אותו ניסיתי לעשות הכטקופף בפוטושופ, כל שאר האיורים מושפעים במידה כזו או אחרת מהסגנון שלו.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בכל מקרה זה מוצלח- בין אם דומה ובין אם פחות.;)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
מוטי, הפעם הפתעת אותי. עם אחיך כבר ניגתי פעם אני אפילו לא זוכר באילו נסיבות, אבל איתך עדיין לא..
ממתי אתה על הכינור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה