פוטושופ צלמים

יעקב דיויד

משתמש צעיר
שבוע טוב:)
בתוכנה שנפתחת פתיחה אוטומתי כאשר פותחים קובץ RAW בפוטושופ אני לא יודע בדיוק איך קוראים לה אבל בכל אופן זה התוכנה עם כל הסליידריםשל חשיפה, אור מילוי, קונטרס ,, וכו'
בקיצור אני כנראה שיניתי שם משהו בהגדרות וכל צילום שבאיזור מסוים אין פריטים דהיינו שחור לגמרי אני רואה צבע כחול בוהק במקום השחור אבל בפוטושפ עצמו זה מופיע בצבעים הרגילים.
מישהו יוכל להגיד לי איך אני מסדר את זה..??
תודה רבה ושנה טובה ומבורכת לכולם

יעקב דיויד

משתמש צעיר
הסתדרתי...:))
המקש u' ו ו' זה הגורם לזה, כנראה בשביל לבדוק איפה ינם מקומות שלא רואים פריטים בכלל..

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יעקב דיויד;859446:
הסתדרתי...:))
המקש u' ו ו' זה הגורם לזה, כנראה בשביל לבדוק איפה ינם מקומות שלא רואים פריטים בכלל..

מקש O

gophoto

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מעל הגרף של פריסת הפיקסלים בצד ימין למעלה ישנם שני חצים
אחד מפעיל את ה highlight clipping הקיצור (O) והשני מפעיל את ה shadow clipping (הקיצור U)
שנה טובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה