חלבי פודינג שוקולד של בית החלמה

החיים תותים

משתמש מקצוען
ראש חודש אייר
חיפשתי מתכון מעניין לשדרוג ארוחת הערב של הילדים.
בינות להררי המתכונים שאספתי במהלך השנים (וכאן המקום להודות לילדודס היקרים שלי ששיחקו יפה ופרגנו לי קצת זמן לעצמי )
מצאתי מתכון לפודינג שוקולד קל ממוצרים זמינים.
כ"כ התלהבתי שהמתכון הוא בול אותו טעם כמו של בית החלמה (הייתי שם לפני כחודשיים) שהייתי חייבת לשתף אתכם בחוויה.
למתכון:
1 כוס חלב
1 כפית קקאו
2 כפיות קורנפלור
3 כפיות סוכר
לחמם בסיר תוך ערבוב מתמיד עד להופעת בועות
להסיר מהאש, למזוג לצלחות, להמתין שיתקרר קצת (זהירות - רותח!)
בתאבון!

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ראש חודש אייר
חיפשתי מתכון מעניין לשדרוג ארוחת הערב של הילדים.
בינות להררי המתכונים שאספתי במהלך השנים (וכאן המקום להודות לילדודס היקרים שלי ששיחקו יפה ופרגנו לי קצת זמן לעצמי )
מצאתי מתכון לפודינג שוקולד קל ממוצרים זמינים.
כ"כ התלהבתי שהמתכון הוא בול אותו טעם כמו של בית החלמה (הייתי שם לפני כחודשיים) שהייתי חייבת לשתף אתכם בחוויה.
למתכון:
1 כוס חלב
1 כפית קקאו
2 כפיות קורנפלור
3 כפיות סוכר
לחמם בסיר תוך ערבוב מתמיד עד להופעת בועות
להסיר מהאש, למזוג לצלחות, להמתין שיתקרר קצת (זהירות - רותח!)
בתאבון!
אלוף!!
אם את רוצה בונוס, אז קובית שוקולד לבן, קובית שוקולד חלב בתחתית הצלחת....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה