דרוש מידע פארק בנתניה שמתאים לפעילות עם מוזיקה גם אחרי 11

nech4

משתמש פעיל
מנסים לאתר פארק יפה בנתניה
שאינו קרוב מדי לבתי מגורים
וניתן לערוך בו מפגש עם מוזיקה לקבוצה גדולה (כ-50 איש).
רצוי שיהיה:
מדשאות
פינות ישיבה
מתקנים לילדים
חניה קרובה
נקודת מים
ואם יש גם מגרש כדורסל- עוד יותר טוב.

נודה על כל מידע בנושא!

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כמה שזכור לי היינו לפני כ 5 שנים בפארק השלולית והי איזה הופעה, נדמה לי גם אחרי 11. אז ככה שלא נראה לי בעיה..

אבן שלמה

משתמש מקצוען
פארק אינשטיין - לא יודעת לגבי השעות, אבל זה פארק חדש גדול ויפה שעונה על הדרישות ולא סמוך מדיי לבתי מגורים אבל לא בטוח שזה בסדר מבחינת מוזיקה עד מאוחר. (בנוסף קרוב יחסית לקרית צאנז ומסתבר שיהיה מלא בנופשים).
יש גם שירותים. אסור אבל מנגלים.

אמא של יוני

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
פארק איינשטיין נסגר בשעה 22:00 למיטב ידיעתי. (מתישהו הוא נסגר רק שלא סגורה על השעה)
פארק השלולית כן קרוב לבתי מגורים, כך שלא בטוח שתתאפשר מוזיקה. (הופעה זה משהו אחר שמקבלים אישור משטרה וכו')
אולי אפשר על הטיילת באזורם שרחוקים מהחופים המרכזים- כמו איזור האיילנד... שם יכול להיות יותר אפשרי אולי.

nech4

משתמש פעיל
לפי הנ"ל נסתפק אפילו במדשאה עם ספסלים (ללא מתקנים ומקור מים), אבל שוב: לא קרוב לבתי מגורים.
יש אזורים נוספים בעיר שיכולים להתאים?

פארק איינשטיין נסגר בשעה 22:00 למיטב ידיעתי. (מתישהו הוא נסגר רק שלא סגורה על השעה)
פארק השלולית כן קרוב לבתי מגורים, כך שלא בטוח שתתאפשר מוזיקה. (הופעה זה משהו אחר שמקבלים אישור משטרה וכו')
אולי אפשר על הטיילת באזורם שרחוקים מהחופים המרכזים- כמו איזור האיילנד... שם יכול להיות יותר אפשרי אולי.

הטיילת באזור האיילנד- קרובה לים? יש הרבה ילדים בקבוצה..

אמא של יוני

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כל הטיילת בנתניה היא לאורך החוף, אבל לא על החוף עצמו אלא למעלה...
באזור האיילנד יש אפילו מקום עם איזה גינה ומתקנים...
מעבר לכביש יש בתי מגורים, השאלה כמה רעש אתם מכוונים לעשות.. .

nech4

משתמש פעיל
תודה רבה לכל המגיבים!
רעש סטנדרטי של קבוצה גדולה של משפחה: ילדים ומבוגרים כולל רמקולים ניידים פשוטים של מוזיקה..
זה מרחק סביר בשביל רעש כזה?

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו היינו באיינשטיין, הוא נסגר בסביבות 12 אפילו אחרי.

אמא של יוני

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נראה לי שבסדר..
האזור המתאים עבורכם לדעתי בין מלון כרמל לאיילנד..
אולי יש גם אחרי האיילנד אבל לא זוכרת מה לעניין המגורים שם..
ולגבי איינשטיין, יכול להיות שבזמן החופש זה יותר מאוחר.. שווה לבדוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה