דרוש מידע פאנלים לבנים - דמוי גבס

פפרר

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מבעלי נסיון האם זה פרקטי מבחינת לכלוך ואבק
תודה רבה מראש

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מוכרת כאלו, ובנסיון שלי זה פחות פרקטי מפנל רגיל!
אבל- זה נותן מראה הרבה יותר יפה ויוקרתי! וכן ניתן להיצבע בכל צבע, וגם אם מתלכלך ניתן לחדשו ע"י צבע.
פנל זה מגיע ב-2 אופציות: 1. MDF שרגיש למים ומיושם בדרך כלל בחדרים שיש בהם פרקט אמיתי מעץ. 2. פולימרי שזה פלסטיק קשיח.
אשמח לתת הצעת מחיר שתהיה זולה בעשרות אחוזים מכל הצעה אחרת! פרטים בחתימה.

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
א"כ את מוזמנת ליצור קשר אם את מעוניינת בהצעת מחיר ודוגמאות.
(יש דוגמאות יותר פרקטיות ויש פחות)

אין לי שם

משתמש רשום
יש לי את זה בבית וזה די סיוט. כיון שזה לבן, ומתלכלך עם פסים וכתמים כאלו שחורים.
בחלק העליון שמתחבר עם הקיר יש סיליקון שזה מאגר לכל שביב אבק. בקיצור דורש תחזוקה.
המראה יפה מאד אבל אני חייבת עוזרת גם בשביל זה...

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אכן המראה מקסים ונותן קו אלגנטי וקלאסי. אך בהחלט דורש תחזוקה. עם הזמן מקבל שפשופים שחורים/אפורים מכל דבר שמתחכך בו (מזוודה, גלגל בימבה או אפילו נעל של ילד) אם את מחפשת פנל שייראה טוב גם לאחר תקופה, ובלי להשתעבד לו, ממליצה לך ללכת על פנל מחומר הריצוף

פפרר

משתמש מקצוען
יש לי את זה בבית וזה די סיוט. כיון שזה לבן, ומתלכלך עם פסים וכתמים כאלו שחורים.
בחלק העליון שמתחבר עם הקיר יש סיליקון שזה מאגר לכל שביב אבק. בקיצור דורש תחזוקה.
המראה יפה מאד אבל אני חייבת עוזרת גם בשביל זה...
אכן המראה מקסים ונותן קו אלגנטי וקלאסי. אך בהחלט דורש תחזוקה. עם הזמן מקבל שפשופים שחורים/אפורים מכל דבר שמתחכך בו (מזוודה, גלגל בימבה או אפילו נעל של ילד) אם את מחפשת פנל שייראה טוב גם לאחר תקופה, ובלי להשתעבד לו, ממליצה לך ללכת על פנל מחומר הריצוף
תודה רבה על התגובות,
ואם אשים רק בחדרי שינה , גם שיעבוד ?? או יותר הגיוני ??

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה