עזרה פאזלים עם תמונה אישית

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
מעוניין לעשות פאזלים עם תמונה אישית, האם יש למישהו רעון איפה לעשות (ואיפה לא...) והאם שווה להזמין את זה מחו"ל (עלי אקספרס וכדו') והסיכון שאין למוצר 'אבא ואמא' ואין איפה להתלונן אם יש בעיות או לשלם קצת יותר ולקנות בארץ.
אשמח בכל פרט מידע הערה והארה.
תודה רבה!!

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
מעוניין לעשות פאזלים עם תמונה אישית, האם יש למישהו רעון איפה לעשות (ואיפה לא...) והאם שווה להזמין את זה מחו"ל (עלי אקספרס וכדו') והסיכון שאין למוצר 'אבא ואמא' ואין איפה להתלונן אם יש בעיות או לשלם קצת יותר ולקנות בארץ.
אשמח בכל פרט מידע הערה והארה.
תודה רבה!!
אני מכירה משהו כזה.
באיזה אזור אתם צריכים
וברור
יש כמעט בכל הפוטואים

dini12n n3b

משתמש פעיל

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
אני גר באיזור חיפה.
אבל לא איכפת מכל מקום בארץ או בחו"ל - שיש לו משלוחים.
אני רוצה כמות והעיקר - בזול...

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
אשמח לקבל פרטים...
AIorK4xCvUr4MNrHluPvD2suSLdNEZjB2k0HCku0wsxcYZDUL1pWCxWgFQ1WU7fXBB2H9Gb_H12mR6I

050-4162767

סאסוסו

משתמש צעיר
אין אפשרות להזמין בעקבות המלחמה
יש אתר אחר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה