עזרה פאה בעלי אקספרס בהכשר הרב גרוס?

מצב
הנושא נעול.

ככר השוק

משתמש מקצוען
האם מישהו יודע על מוכר בעלי אקספרס שמצהיר לפחות שעל הפיאות שלו יש הכשר הרב גרוס?

אני רוצה לנסות לאמת את זה.

תודה רבה מראש

אפשר קישור?

כנ"ל. אם יהיה קישור אוכל לשלוח למזכירות של הרב שלזינגר לברר
שמתי כאן תמונת פאה של bee wigs.
ספק ידוע ואמין ששולח המון פאות לארץ, גם לפאניות שמסתירות את העובדה שהן קונות ממנו.
הפאה מגיעה עם תווית הכשר של הרב גרוס ומאחורה תנאי שההכשר הוא רק אם הפאה עומדת בגדרי הצניעות.

מכאן אפשר לברר עם הרב גרוס (בעבר כבר היתה הודאה שאכן יש הכשר)

בריקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כשרות באליאספרס.jpg
כך נראית תעודת כשרות.

ככר השוק

משתמש מקצוען
כתוב פה שעל כל פאה חייב להופיע סמל הבד"ץ, אז כנראה שהם כן עובדים עם תוויות.

יש פה מהלך מורכב, שלא רוצים "לשחרר" לקהל את האפשרות להזמין ישירות מהספק, אלא רק דרך ספקים בארץ שגם משלמים על כך וגובים מהלקוחות דמי תיווך גבוהים.

בריקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כתוב פה שעל כל פאה חייב להופיע סמל הבד"ץ, אז כנראה שהם כן עובדים עם תוויות.

יש פה מהלך מורכב, שלא רוצים "לשחרר" לקהל את האפשרות להזמין ישירות מהספק, אלא רק דרך ספקים בארץ שגם משלמים על כך וגובים מהלקוחות דמי תיווך גבוהים.
מה הבעיה בשביל סיני לייצר כאלו תוויות ולתפור לפאה? אין לזה שום משמעות בלי תעודת הכשרות.

chasidut

משתמש פעיל
שמתי כאן תמונת פאה של bee wigs.
ספק ידוע ואמין ששולח המון פאות לארץ, גם לפאניות שמסתירות את העובדה שהן קונות ממנו.
הפאה מגיעה עם תווית הכשר של הרב גרוס ומאחורה תנאי שההכשר הוא רק אם הפאה עומדת בגדרי הצניעות.

מכאן אפשר לברר עם הרב גרוס (בעבר כבר היתה הודאה שאכן יש הכשר)
תודה רבה. אנסה לברר.

אם מישהו נתקל בעוד "סיני עם כינור גדול ומחירים זולים" שיש לו חנות פאות שטוען עכ"פ שיש לו הכשר של הרב גרוס , אודה אם ישים כאן.

כמובן שמי שכבר בירר בעצמו (לא מ"סרן שמועתי") על חנות מסוימת ויודע להגיד ברור שיש להם הכשר של הרב גרוס אודה אם ישים פה.

ayys

משתמש מקצוען
וזאת דוגמא לתעודה של הרב שלזינגר
שקיבלתי בזמנו כשחיפשתי

IMG_3037.JPG

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני הזמנתי פאה עם הכשר של הרב גרוס.
אבל סתם רוצה להבין, למה את מבקשת לדעת? כדי להגיד לי אח"כ שהפאה שלי לא כשרה?

נערך לאחרונה ב:

chasidut

משתמש פעיל
אני הזמנתי פאה עם הכשר של הרב גרוס.
אבל סתם רוצה להבין, למה את מבקשת לדעת? כדי להגיד לי אח"כ שהפאה שלי לא כשרה?
ח"ו. אני פשוט מחפש לקנות בעצמי בשביל אשתי פאה כשרה ולחסוך את עלויות התיווך .

אפרים30

משתמש צעיר
האם מישהו יודע על מוכר בעלי אקספרס שמצהיר לפחות שעל הפיאות שלו יש הכשר הרב גרוס?

אני רוצה לנסות לאמת את זה.

תודה רבה מראש

בעלי אקספרס הכל מזוייף, גם ההכשר (מוכרים שם גם פלאפונים דמוי כשר עם חותמת של ועדת הרבנים).
אבל החשש של העבודה זרה הוא בפאות שמגיעות מהודו, שאותן מוכרת הנהלת הטמפל בעיר טירופאטי (מקום הע"ז) במכירה פומבית, והמחירים מפורסמים וידועים, הרבה מעבר לפאות הנמכרות ב"עלי אקספרס", וממילא אין חשש. זו הסיבה גם שבעבר פרסמו רבני בד"ץ בני ברק, הרב שריאל רוזנברג והרב יהודה סילמן, שפאה מתחת למחיר מסויים, אין בה חשש ע"ז.
להשכלה הכללית, יש קובץ בשם "אחוזי שוא" (אפשר לראות בכונן דרייב כאן) ושם מרחיב המחבר אודות תפוצתו של השיער ההודי (שהוא בחשש ע"ז) במדינות השונות, היכן יש חשש והיכן אין.

לסיכום:
א. ככל הנראה תוית ההכשר מזוייפת, כמיטב המסורת הסינית.
ב. היות והנהלת האתר של העבודה זרה מוכרת את השיער במחיר הרבה יותר גבוה מ'עלי אקספרס', ממילא שיער מעלי אקספרס במחיר זול לא צריך הכשר, כי אף סוחר לא יקנה במחיר יותר יקר ממה שהוא מוכר.
ג. היות ובסין יש כמות אדירה של שיער (היא הספק הגדול ביותר בעולם), והוא גם זול יחסית למדינות אחרות, סביר להניח שמדובר בשיער סיני שלא צריך הכשר.
ד. כמה חברות של אשתי קנו פאה תוצרת סין ב700 ש"ח (!!!!!!) ע"י יבואנית בארץ, ומרוצות מאוד. היבואנית כבר לא מוכרת במחירים הללו, כי למה למכור בזול כשאפשר להרוויח עוד אלפי שקלים.

נערך לאחרונה ב:

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
ולכן אני מבקש עזרה למצוא מוכר כזה בעליאקספרס כי חפשתי ולא מצאתי....

אפשר קישור?

מאד יעזור לי גם

כנ"ל. אם יהיה קישור אוכל לשלוח למזכירות של הרב שלזינגר לברר
קניתי מהספק הזה ואני מאוד מרוצה:
Tsingtaowigs Store
אפשר להדביק בחיפוש
יודעת שגם לbee wigs יש תוצרת טובה.
גם הם מעלים את המחירים כל הזמן.
זאת תעודת הכשרות שהוא מפרסם עכשיו, נראה לי שכשאני קניתי היתה שונה
Screenshot_2022-06-03-11-21-12-553_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי מהספק הזה ואני מאוד מרוצה:
Tsingtaowigs Store
קישור לחנות
קישור לעמוד פאות יהודיות, בחלק מן הפאות אפשר לראות את התעודות כשרות הנ''ל

ק"ש.

chasidut

משתמש פעיל
בעלי אקספרס הכל מזוייף, גם ההכשר (מוכרים שם גם פלאפונים דמוי כשר עם חותמת של ועדת הרבנים).
אבל החשש של העבודה זרה הוא בפאות שמגיעות מהודו, שאותן מוכרת הנהלת הטמפל בעיר טירופאטי (מקום הע"ז) במכירה פומבית, והמחירים מפורסמים וידועים, הרבה מעבר לפאות הנמכרות ב"עלי אקספרס", וממילא אין חשש. זו הסיבה גם שבעבר פרסמו רבני בד"ץ בני ברק, הרב שריאל רוזנברג והרב יהודה סילמן, שפאה מתחת למחיר מסויים, אין בה חשש ע"ז.
להשכלה הכללית, יש קובץ בשם "אחוזי שוא" (אפשר לראות בכונן דרייב כאן) ושם מרחיב המחבר אודות תפוצתו של השיער ההודי (שהוא בחשש ע"ז) במדינות השונות, היכן יש חשש והיכן אין.

לסיכום:
א. ככל הנראה תוית ההכשר מזוייפת, כמיטב המסורת הסינית.
ב. היות והנהלת האתר של העבודה זרה מוכרת את השיער במחיר הרבה יותר גבוה מ'עלי אקספרס', ממילא שיער מעלי אקספרס במחיר זול לא צריך הכשר, כי אף סוחר לא יקנה במחיר יותר יקר ממה שהוא מוכר.
ג. היות ובסין יש כמות אדירה של שיער (היא הספק הגדול ביותר בעולם), והוא גם זול יחסית למדינות אחרות, סביר להניח שמדובר בשיער סיני שלא צריך הכשר.
ד. כמה חברות של אשתי קנו פאה תוצרת סין ב700 ש"ח (!!!!!!) ע"י יבואנית בארץ, ומרוצות מאוד. היבואנית כבר לא מוכרת במחירים הללו, כי למה למכור בזול כשאפשר להרוויח עוד אלפי שקלים.
תודה רבה!

א. אולי יש לך אפשרות להעלות את המכתב שציינת אליו מהרב רוזנברג והרב סילמן?
ב. האם אתה זוכר את הסכום שמתחת אליו אין בעיה ?
ג. האם יש לך השערה אם כיום הסכום אמור להשאר פחות או יותר זהה?

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
לי יש פאה בהכשר בלי שום תווית. כך שהתווית נראה רק כדי להכשיר את השרץ.
לא מבינה איך אפשר לסמוך על גויים בענייני הכשרים.
כאילו גם אם באמת יש להם הכשר עם פלומבה
למה שלא יכניסו על הדרך עוד כמה בלי? אין מי שיעקוב אחר הנעשה שם...
למה התעודת כשרות שיש להם לא מחייבת להכניס משגיח פעם בשבוע/יום לתוככי החנות והסחורה?
שה"י על כולנו.

chasidut

משתמש פעיל
לי יש פאה בהכשר בלי שום תווית. כך שהתווית נראה רק כדי להכשיר את השרץ.
לא מבינה איך אפשר לסמוך על גויים בענייני הכשרים.
כאילו גם אם באמת יש להם הכשר עם פלומבה
למה התעודת כשרות שיש להם לא מחייבת להכניס משגיח פעם בשבוע/יום לתוככי החנות והסחורה?
שה"י על כולנו.
אין שום צורך לסמוך על גויים אלא לאחר שהגוי טוען שיש לו הכשר, מצלצלים לאותו גוף כשרות ושואלים האם זה נכון.

לכן אני מחפש קודם מי בעלי אקספרס וכד' בכלל טוען שיש לו הכשר ושל מי. אחר כך אפשר לצלצל בעצמך לאותו גוף כשרות (בהנחה שזה גוף כשרות שאתה סומך עליו) ולשאול אותו האם זה נכון.

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
אין שום צורך לסמוך על גויים אלא לאחר שהגוי טוען שיש לו הכשר, מצלצלים לאותו גוף כשרות ושואלים האם זה נכון.
האם ההכשר מחייב את זה? (משגיח)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה